Share | 

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Nov. 25, 2012 7:46 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

(grill)

Amit tudomást szereztem testvérem hon létéről azonnal oda siettem és tudtam kivel va és hol láttam miként Castiel az angyal megölni készül éppen a bátyámat.
-Helló!-Mondtam démon szemekkel majd belerúgtam és a falnak vágodott nem sokat használt így a csizmámból előkaptam egy kést ami az angyalok kése volt. Felé hajítottam és a vállába szurodott amitől a falnak löködött ismét így testvéremhez siettem aki egy pentagrammában volt bele ütöttem a földbe így a lánc megszakadt felsegítettem a tesóm aki a kése miatt rikácsolt.
-Nyugi majd visszakapod!-nevettem és gyorsan eltüntünk onnan.

(pokol)
Vissza az elejére Go down

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Nov. 25, 2012 7:45 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next

-hajrá!-Itt a vég meghaltam gondoltam erre miközben tovább kinzott engem ordítottam,de erősnek mutattam magam miközben kikötözve ültem ott.A ragyogás a szememet bánta.A kés a kezében csillogott és kezdtem félni, de tudtam, ha most meg is hallok akkor legalább egy démonnal kevesebb!Ekkor megváltást láttam hiszen megjelent a testvérem.

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Nov. 25, 2012 7:27 pm

-Hát rendben. kihúztam belőle a tőrt leöltöttem szenteltvízzel és sóval, majd végighúztam az arcán, ez után újra belenyomtam egy fecskendő szenteltvizet, de még mindig nevetett, bár látszott az arcán, hogy eszméleten nagy kínokat él át. Már elegem volt, bármennyire is próbálta tettetni, hogy ő még kemény, már látszott rajta a kínzásom eredménye és nem tudta elrejteni, hogy igazából mennyire szenved.
-Szerintem én elvégeztem az első felét ami járt. Most pedig megöllek. mondtam ez teljes komolysággal, a szemeim kéken kezdtek világítani, kivillantak szárnyaim is és a fényem beragyogta az egész épületet, majd kezemet felé tartva készen álltam végezni vele.

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Nov. 25, 2012 6:57 pm

-Mi az hogy!-mondtam sziszegve és kezem ökölbe szorítva.A kín elviselhetetlen volt,de nem hatot meg a halál, ha meghalok hát haljak meg már rég nem voltam élő teremtmény.
-tett amit tenned kell szépfiú-Nevettem fel, majd ordítottam egyet a fájdalomtól,de közben hangossan nevettem, mint valami elme gyógyintézetből szabadul elmebeteg úgy nézhettem ki. Vajon mi lesz most megöl? Tegye úgy is elviselhetetlen volt nekem az a tudat amiért meghaltam az angyali lány már démon bőrben van.

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Nov. 25, 2012 6:37 pm

-Igen, az is el fog majd jönni, de előbb még kicsit eljátszadozom veled ahogy te tetted. mondtam neki felnevetve majd megfogtam a démon ölő kést ami egy elég ritka darab és végighúztam a mellkasán, ekkor szintén üvöltözött, de ez nekem nem volt elég, azt akartam, hogy szenvedjem. Megfogtam egy fecskendőt, egy kis szenteltvízzel töltöttem meg majd belenyomtam a karjába, belülről kezdte égetni, hangosabban kezdett üvöltözni, közben én csak nevettem.
-Még mindig olyan keménynek hiszed magad? kérdeztem gonosz mosollyal az arcomon, majd Megfogtam a kést és a hasába szúrtam.

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Nov. 25, 2012 5:55 pm

A szentelt víz csak úgy égette a bőrőm üvöltöttem a fájdalomtól,de mégis mosolyogtam.
-Nocsak nocsak az angyalka bekeményít, a fönti haverod már nem szeret?-Néztem rá Démoni szemekkel, hiszen a fájdalom ezt hozta ki belőlem.
-Nem szégyelld magad, hogy egy bájos lány mellől rángatsz el engem?-ciccegtem neki majd rekettes hangon nevettem.
-Ölj meg amit csak akarsz csak ,hogy tudd nem is érdemes úgy élnem, hogy testvéremért áldoztam magam aki, mint kiderült egy Démon.-ordítottam rá.

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Nov. 25, 2012 5:19 pm

Látva őt ugyan abban a helyzetben mint nem rég én voltam nagy örömmel töltött el. Alig vártam, hogy nekikezdjek a megtorlásnak.
-Na most én jövök. gonosz mosollyal az arcomon mondtam neki majd, megfogtam a szenteltvizes üveget és leöltöttem vele, láttam ahogy égeti és hallottam ahogy üvöltözik tőle, ekkor gonoszan felnevettem.
-Már nem vagyok ugyan az akivel az nemrég úgy elbántál. mondtam neki szintén nevetve és megfogtam a sós edényt és szájába öntöttem az egészet, ez szintén égetően hatott rá és elkezdett tőle fuldokolni.

Tündér •• akinek nem adtak valódi szárnyakat
Chatkép :

Keresem :
Kedvenc dal :
So Cold
Hobbi & foglalkozás :
planning to graduate from college
Humor :
mm, of course

A poszt írója Lorelai S. Gilmore
Elküldésének ideje Csüt. Nov. 15, 2012 9:51 pm

Az események ezuttal még gyorsabban zajlottak le, míg a démon meg akarta őlni az angyalt, ő ravaszul kicselezte és elérte, hogy a kőr is megszakadjon és a démon is felszívódjon. Én pedig legszívesebben ott helyben felszívódtam volna. De, helyette csak előjöttem a rejtekhelyemről is teljesen összezavarodva néztem körbe, az üres helységre, ahol az imént még kemény harcok folytak. Semmit sem értettem az egészből, hiába voltam szemtanúja az előbb történteknek, mégsem tudtam felfogni az eseményeket. Démon.. angyal.. imák.. menny.. Gyorsan megrázam a fejemet és szinte futva hagytam el az ilyesztő börtöncellát.

/Hotel/

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Nov. 15, 2012 9:08 pm

Tudtam, hogy a démonok heves természetűek és könnyű őket feldühíteni. Amikor bevált a tervem és behajolt, megragadtam és a tűz gyűrűre dobtam, ezzel megszakadt a kör, én pedig ki tudtam lépni belőle, nem tudtam eltűnni mivel a sok kínzás teljesen legyengített, de amikor visszafordultam, hogy kapjon az erőmből ami maradt, már nem volt ott. A tűz azért elég jól megégette és elmenekül, majd csak kisétáltam onnan csupa véresen. Tudtam, hogy többé nem mehetek fel a mennybe, ez a cserbenhagyás teljesen megváltoztatott, a hitem megtört isten felé, már nem teljesítem a parancsait többé, most legalábbis ezt akarom. Ez egyfajta felszabadulás érzést keltett bennem, mostantól senki nem mondja meg mit és, hogy csináljak...többé már nem. Ezentúl a magam ura vagyok...!

[Folyt valahol]

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Nov. 15, 2012 6:25 pm

Teljesen kihozott a sodromból!Ordítása csak erőt adott gondoltam nem fog elmondani semmit egy állom világban él ahol az úgy nevezett istene nem fog rajta segíteni én is hívő ember voltam átváltozásom előtt,de rajtam se segített pedig én testvéremet mentettem meg.
-Úgy is lesz.-Szóltam hozzá majd léptem be óvatlanul is a közbe közelebb léptem és már szúrtam volna bele,de tudtam átver és meg is tette.

Chatkép :

Keresem :
Kedvenc dal :
So Cold
Hobbi & foglalkozás :
Humor :
mm, of course

Elküldésének ideje Csüt. Nov. 15, 2012 5:16 pm

Csak álltam ott tétlenül és figyeltem, mi történik.. a testem minden porcikája meg akart mozdulni és tenni valamit, ami az angyal hasznára válhat, míg az agyam mindenféleképpen ellenezte az ötletet. Hallgattam, ahogy vívódik és szenved, már-már a hideg futkosott a hátamon a hallott szavaktól, mégsem tudtam megmozdulni. Mintha gyökeret vert volna a lábam azokban a percekben. Végighallgattam mindent ami a két férfi között történt, de még ezek után is csak nehezen tudtam elhinni, hogy ez igaz! Egy angyallal beszélgettem pár perccel ezelőtt... és egy démon meg megtámadott és idáig ráncigált... Uramatyám, miféle lények élnek még a városban?? Vagy jobb amíg nem tudom? Ott toporzékoltam egy helyben mint egy idióta, várva a sültgalambra, vagy a szentlélekre, magam sem tudom mire, miközben az agyam folyton a hallottakon kattogott..

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Nov. 15, 2012 4:39 pm

-Urunk igenis létezik és segíteni fog rajtam. mondtam ezt már vért köhögve fel, de már magam is kételkedtem a létezésében, egyre biztosabbá vált, hogy csak hagy meghalni.
-NEM MONDOK SEMMIT! üvöltöttem rá és erre a pillanatra agyal szemeim kivillantak majd vissza is változtak, rettentő dühös lettem de nem tehettem semmit míg a körben voltam. Csak álltam sebeimet fogva és elmondtam utolsó imámat, már nem hittem hogy bárki is segít, nem is tették, cserben hagytak....gondoltam ezt eléggé lehangolódva, a démon meg csak nevetett rajtam.
-Ölj meg! Tőlem nem fogsz megtudni semmit! Ők cserbenhagytak, de én sosem árulnám el testvéreim. mondta neki felkiáltva de eléggé elszomorodva, évezredeken át szolgáltam és ennyit érek neki? gondoltam ezt hitemet már teljesen elveszítve urunk iránt.

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Nov. 15, 2012 3:34 pm

Sokszor vájtam a húsába a tőrt és övöltése éltett.Láttam a hitet az arcán még imádja az "istenét",ha úgy szeretné őt akkor nem hagyná,hogy baja esne.
-Tudod,nem hallgattatnak meg az imáid.Láttad már egyáltalán...nem?..-válaszoltam helyette.
-Akkor miért hiszed,hogy megmenti majd a segged?-viccelődtem majd arcát hirtelen suhintással megvágtam.
-Mond el amit tudni kell a mennyről!MOST-kiáltottam vele.

Chatkép :

Keresem :
Kedvenc dal :
So Cold
Hobbi & foglalkozás :
Humor :
mm, of course

Elküldésének ideje Csüt. Nov. 15, 2012 2:21 pm

/Park/

Nem értettem mi történik körülöttem, hiszen olyan gyorsan pörögtek az események, hogy képtelen voltam felfogni a dolgokat... az egyik percben még a parkban voltam és egy idegennel beszélgettem, mint kiderült angyallal(tessék??), mikor hirtelen valaki hátulról megragadott, később kiderült hogy egy démon(mi van??) és arra kényszerített, hogy tartsak vele. Egészen valami börtöncelláig húzott, miközben én csak üvöltöttem és kiálltottam, hogy eresszem már el, de ő mintha meg se hallotta volna. Nagyon zavart a dolog, de kénytelen voltam vele menni... egészen addig, míg meg nem álltunk.. Aztán hirtelen megvágta a kezemet és lelökött a földre, dee legalább elengedett és én futni kezdtem egyenesen a kijárat felé. Mikor már majdnem kint voltam, valami visszatartott.. nem hagyhatom itt azt az angyalsrácot. Végülis miattam került ebbe a helyzetbe... vagy éppen hogy fordítva történt?? De mit tehetnék én, egy tündér egy démon ellen?? Semmit, de mégsem akartam így itt hagyni.. végülis visszalopakodtam, majd távolról kezdtem el szemlélni az eseményeket. Legnagyobb döbbenetemre az angyal egy tűzkarikába volt zárva, ahonnan sehogy sem lehetett kijutni. Hallgattam, hogy miket beszélnek és közben azon morfondíroztam, mit is tehetnék.. és reménykedtem benne, hogy meglapulhatok és nem fognak kiszúrni és felnyársalni. Mert abból az ijesztő kinézetű ürgéből bármi kitelik..

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Nov. 15, 2012 12:37 am

Ahogy végighúzta a tőrt a testemen csak üvöltöztem tehetetlenül, lattam az arcán, hogy élvezi. Én csak imádkoztam urunkhoz egész végig, de nem kaptam választ. Úgy éreztem cserbenhagyott. A démon folytatta és folytatta, de én nem mondtam neki semmi a mennyről.
-Sosem fogsz kiszedni belőlem semmit, akár meg is ölhetsz, de sosem adnám ki a testvéreim. Próbáltam arra gondolni, hogy valami fontos dolog miatt nem kapok választ és segítséget, de ez egyre valószínűtlenebb lett.

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Nov. 15, 2012 12:08 am

Csak úgy szívtam magamba az energiát amit Castiel adott.Erősödtem tőle és még jobban mosolyogtam.Ott állt tehetetlenül majd a tőrrel végig húztam a testén egy hosszú csíkot.
-Loptam!-láttam ezen meg se lepődött majd még apránként kezdtem el vagdosni.
-Meg foglak ölni.-néztem rá elégedetten majd körbe sétálva a másik oldalon is belevágtam.Élveztem mindent percét ahogy ordított.

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Nov. 14, 2012 11:59 pm

Amikor megláttam, hogy ez bizony egy angyalcsapda rettentő dühös lettem, mivel ha azt átlépem rögtön meghalok, az, hogy nevetett rajtam csak ráadás volt. Nem tudtam mit tenni, csak ott álltam és vártam, hogy mire készül velem ez a szörnyeteg és imádkoztam urunkhoz segítségért.
-Hát jó, itt vagyok bezárva, most szerintem elmondhatnád mégis mi a fenét akarsz tőlem?! mondtam neki komoly tekintettel a helyzethez képest nyugodtan. Aztán elővette azt az angyalölő tőrt, amin nagyon meglepődtem, az rendben, hogy vagy angyalcsapdához olaja, az is ritka de az megtalálható a Földön, de hogy egy angyaltőr?! Ilyen csakis angyaloknak van.
-Azt mégis honnan szerezted? felemelt hanggal kérdeztem tőle meglepetten.

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Nov. 14, 2012 11:42 pm

Sétáltunk az erdőben végig csak cibáltam a lányt aki már sírva jött utánam.Folyton azt hallgattam enged el enged el,mint ha engem érdekelne mi lesz a lánnyal.Mikor oda értünk alig vártam a kis csapdámat.Drága jóság minta példánya egyre csak hajtogatta,hogy meg állapodtunk!
-Ahogy akarod!-vágtam el a lány karját majd lelöktem a földre pimaszul rá néztem a férfira még a lány szélnek eredt.
-Hupsz!-tettettem magam.majd zsebemből elővettem egy gyufát és meg gyújtottam és ledobtam a földre.Egy körbe tűzkarika rajzolódott ki.Amibe ú fogságba estet.
-Na milyen érzés alul maradni angyikám-Becézgettem és nevettem majd az egyik kő mögül egy tőrt melyet régen egy angyaltól szereztem és utána végeztem vele, hegyét ujjamnak szegeztem és pörgettem majd rá pillantottam fekete szemekkel a férfira.
-Szóval Castiel!..-jegyeztem meg a nevét.
-Az urad elhagyott??...ccccc...-ciccegtem neki.
-Lesheted,hogy jön a megmentő!Mert eljött hozzád a pokol!-néztem rá még mindig feketén izzó szemekkel.Én a fájdalomból a dühből táplálkozom és élveztem castiel rettegését ,hogy ne bántsam a lányt.

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Nov. 14, 2012 11:31 pm

[Park]

Csak követtem a démont, sétáltunk teljesen be az erdőbe. Rettenetesen dühös voltam amiért egy démon csak így parancsolgat nekem, de a lány érdekeit kellett néznem.
-Mégis, hova viszel? Engedd el a lányt, ahogy megállapodtunk! üvöltöttem neki de ő csak annyit mondott "Majd ha odaértünk." és csak ment. Végül egy elhagyatott börtön épülethez érkeztünk, nem értettem mit akar itt, de biztos voltam benne, hogy semmi jót. Bementünk a börtönbe ami eléggé romos és omladozó hely volt, de volt egy szoba ami egész jó állapotban volt oda vitte én pedig követtem.
-Egy tapodtat sem mozdulok, míg el nem engeded a lányt. kiáltottam rá majd csak megálltam.

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Nov. 01, 2012 4:18 pm

Nem tudom pontosan, mennyi idő telhetett el amíg a földön feküdtem de valahogy felébredtem. Egyáltalán nem éreztem magam rosszul. A nyakamhoz nyúltam rögtön, de nem volt ott semmi. Csak nem jótét lelket játszott és megitatott a vérével? Kétlem, de akkor nem értem.
Leporoltam magam és összeszedtem mindent, hogy semmi nyom ne maradjon utánam majd elkezdtem kifelé haladni.
Mikor kiértem a nap szinte vakító hatással volt rám. A szemeimet rögtön eltakartam és próbáltam eljutni a kocsimig. Kisebb nagyobb nehézségekkel de el is jutottam odáig. Beülve elkapott egy kisebb éhség valami iránt ami a táskámban volt. Elkezdtem kutatni, majd amikor a kezembe akadt rögtön ki is vettem. Egy vértasak. Nem az nem lehet. Alig futott végig ez a fejemen, már inni is kezdtem belőle, majd mikor megittam csak félrehajítottam.
A francba! Nem mostanában akartam vámpírrá válni, de hát várható volt. Viszont nekem kell az erőm, szerencsémre ott van Stacey. Remélhetőleg segít. Muszáj lesz.

(Violet háza)

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Okt. 30, 2012 12:16 am

Egyszerűen vágytam a vérére. Észre se vettem ahogyan erőtlenül fekszik már a karjaim között. A szavait se igazán hallottam, mert mindent felemésztett a vér utáni sóvárgásom. Miután elváltam a nyakától rongybabaként esett össze.
Ekkor jutott el a tudatomig, hogy mit is csináltam. Megöltem.. Vagyis azt hiszem. Próbáltam megtalálni a pulzusát, de nem sok sikerrel. A véremmel is próbáltam megitatni, de nem nyelt le egy kortyot sem.
Talán Stacey majd érte jön.. Ha miatta csinálta akkor tudja, hogy valószínűleg itt tartott engem fogva.
Elfutottam a helyről az egészet magam mögött akartam hagyni.

(Erdő)

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Okt. 30, 2012 12:07 am

Csak egy ideig élvezhettem ameddig fuldoklott, mivel hirtelen erőt vett magán és a nyakamnak esett.
-Szállj le rólam te elfajzott ribanc!-rivalltam rá és megpróbáltam lelökni magamról, de valahogy most sehogy se akart összejönni. Túlságosan is rosszkor kapott el és még csak arra sem volt időm, hogy összeszedjem a gondolataimat, hogy mi legyen ellene a következő lépésem.
Kezdtem érezni ahogy a vérveszteség miatt elhagy a maradék kis erőm is és izmaim elgyengülnek. -Ezt még nagyon megfogod bánni!-hörögtem, de már elég halkan mivel ehhez is erőt kellett venni magamon. Egy utolsó trükköt megpróbáltam bevetni, mégpedig azt, hogy kiütöm egy egyszerűbb varázslattal, de ez már sajnos nem sikerült mivel elájultam.

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Okt. 30, 2012 12:00 am

Leszedte rólam a láncokat ami egyfajta megkönnyebbülés volt, a napgyűrűmet rögtön az ujjamra húztam többre nem is volt időm már el is kezdtem fuldokolni.
Gondoltam, hogy nem lesz nagyon egyszerű, de nem fogom feladni. Már csak azért sem, hogy Tylernek bebizonyíthassam az igazat. Nem érdekel engem semmi más csak, hogy valahogy rendbe hozzam a dolgokat.
Oldalba rúgott ez már kezdett picit felidegesíteni. Sőt minden energiámat az iránta érzett gyűlöletbe vetettem így szerezve erőt ahhoz, hogy elrugaszkodjak és a nyakára tapadhassak és érezni kezdjem a számba jutó lüktető meleg nedűt.

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Okt. 29, 2012 11:55 pm

-Na jó már tényleg kezdesz irritálni. -sóhajtottam és közelebb lépdelve hozzá kioldoztam a láncokat a napgyűrűjét pedig hozzávágtam.
-Na gyere mutasd meg milyen egy igazi szőke ribanc vámpír. -gúnyolódtam és egy percet sem akartam hagyni neki, hogy esetleg legyőzzön. Rákoncentráltam és bevizesítettem a tüdejét, hagy fuldokoljon.
-Máskor kétszer gondold meg, hogy kit alacsonyítasz le a te kis pitiáner szintedre.-nevettem el magam.
-Nem tudsz megölni. Túl gyenge és szánalmas vagy ahhoz. -vigyorodtam el és közelebb lépve hozzá egy jól irányzott mozdulattal oldalba rúgtam.

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Okt. 29, 2012 11:46 pm

- Mi az csak nem félsz egy megkínzott vámpírtól? - Nyögtem ki nagy nehezen. Hiszen a maradék verbénás löttyöt is rám öntötte. Csak érjem el, hogy elengedjen. Utána beleadok apait anyait annak érdekében, hogy legyőzzem. Az életem a tét úgyhogy azt hiszem képes leszek minden erőmet belefektetni.
- Staceynek az ég világon semmi köze nem lesz Tylerhez. Erre megesküszöm. - Mondtam teljes indulattal a hangomban mindkettejük szívét ki akartam tépni a helyéről és eltenni egy díszdobozba emléknek, hogy aztán mosollyal az arcomon gondolhassak vissza rá.
- Látom nagyon bátor vagy. Fenyegetsz egy verbénával leöntött napgyűrű nélküli vámpírt. Tényleg nagyon erős boszorkány lehetsz, ha csak ennyire vagy képes. Meg egy kis fájdalmat tudsz okozni a fejemben. De úgy látom a harcot eléggé kerülöd. Csak nem félsz, hogy felülkerekednék rajtad? - Kúszott egy vigyor az arcomra. Elég sok energiámba került, de megérte. Mert teljesen őszinte volt.

A poszt írója Sponsored content
Elküldésének ideje

Régi börtönök

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
10 / 11 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... , 9, 10, 11  Next