Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Jade Janice Rothewell

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Márc. 05, 2016 12:19 am
Ugrás egy másik oldalra
Jade Janice Rothewell


személyes információk

becenév » JJ, Minnie, Jani
születési idő » 1925. szeptember 3.
születési hely » Longon, Anglia
kor » 90
play by » Ruby Rose
foglalkozás » Láblógatás

faj » Vámpír
család » Amennyire én tudom, meghaltak. De nem követtem különösebben az eseményeket. Hogy miért? Mert, ha akartam volna, se vehettem volna ki, hogy a rengeteg halott közül vajon hol fekszenek a szeretteim. Nem voltam rá kíváncsi. Ahogyan arra sem, hogy túlélték-e. Az a korszak véget ért. Ahogyan az életem normális időszaka is.

a felszín alatt »
A saját törvényeim szerint élek. Nem vagyok egy világmegváltó személyiség, de nem is azért jöttem a világra. Ha mégis.. Hát, akkor már rég elértem volna valamit. De jelen pillanatban csak annyit mondhatok el, hogy egy vámpír életének a megmentése van az eddigi nagybetűs listámon, amely az életem nagy mérföldköveinek összefoglalását tartalmazza. Elszomorító, nemde? Hát lehetséges, de különösebben nem érdekel. Igazából mindent félvállról veszek és próbálok egy-egy poén mögé rejteni néhány komolyabb gondolatot rejteni. Nem fogok veled vitatkozni a fizika törvényeiről, ahogyan matekból sem foglak korrepetálni. Mondhatni ezek a dolgok kimaradtak nagy részében az életemből, de egyáltalán nem is hiányzik. Megvagyok én tökéletesen enélkül is. Szabad vagyok, még akkor is, ha ezért a szabadságért küzdenem kellett. Vámpír vagyok. Húha. Sosem gondoltam, hogy ezt ki fogom mondani, de hát minden lehetséges, nemde? Most már határozottan azt mondom, hogy igen.
Kicsit lehet, hogy szeszélyes vagyok, vagy éppen már túlságosan is sokat keresem a logikát a dolgokban. Vagy én magam hagyom el a fenébe az egészet. Különösebben nem számít. Változó természetem van. A helyzet adja, hogy követem a szabályokat, vagy inkább áthágom őket. Persze nem árulok el nagy titkot azzal, ha megjegyzem, hogy igazából a második gyakrabban előfordul. De, ahogy okoskodni sem az én dolgom, nem is nekem kell a mintapolgárt játszanom. Láttam szörnyűségeket, amelyek, mint mindenkit engem is megviseltek. Elmondom egyszer, de többet már soha nem beszélek róla. Minek rágjam tovább, jobb lesz? Nem hiszem. Ha nem beszélsz róla az esetek nagy részében a ködbe vész és nem kell vele foglalkoznod. Persze egészséges, ha néha elmondod, de elhiheted, hogy senki nem hallgatja ugyanazt a problémát újra, meg újra, mint valami beakadt lemezt. Lépj túl a szarságaidon és élj. Akár lehetne ez a mottóm is. Már, ha lenne mottóm..

Ha pedig nem ijesztettelek el idáig, akkor már csak rám kellene nézned. Tetoválások borítják a testem nagy részét. Talán bajod van ezzel? Bocsi, de a panaszkönyvem már betelt. Meg azt hiszem a múltkor lángra is kapott. Ha valami bajod van, nyugodtan mondd ki. De nem garantálhatom, hogy érdekelni fog.  


user információk »

Név » hellfire
Kor » 20
Multik » you know them
életem lapjai »
Tudod milyen az, amikor teljesen tisztában vagy azzal, hogy hol vagy, mit csinálsz, de valahogy mégis valami teljesen mást csinálsz, mint kellene? Mármint valamit, ami normális állapotban eszedbe sem jutna. Hmm.. Hadd találgassak. Úgy körülbelül két-három vodka után éred el ezt a tudatállapotot. Ha pedig tovább bírod, akkor most hivatalosan is elnézést kérek, mert egyáltalán nem érdekel, hogy kinek milyen magasan van a határa. Teszek rá magasról. Különösebben nem hat meg engem, na de visszatérve a lényegre.. Nem az alkohol okozta nálam ezt a rendkívül furcsa elmeállapotot. Egyszerűen ittam a csatorna vízéből, ahogyan ő kívánta, mintha maga lett volna az ördög és nem volt esélyem, hogy ellenálljak neki. De nem is akartam. Az egyik pillanatban még undorítónak találó csatornavizet eszeveszetten vonzónak találtam. A legjobb mód volt abban a helyzetben a túlélésre. Még a mai napig, ha visszagondolok az ízére kavarogni kezd a gyomrom. Minden, amit abban az időszakban tettem a túlélésért volt. De nem a sajátomért. Előbb adtam volna fel az életemet, mintsem a csatorna vízéből éljek. Csak, akkor fogalmam sem volt arról, hogy más fordulatot is vehet az életem. Hogy van más módja az életnek. Amit jelen pillanatban is élek, de most nem ez a lényeg.
Úgy éreztem hosszú hónapokon keresztül, hogy nem vagyok más, mint egy használati tárgy. Akkor még fel sem fogtam igazán. Ott voltam a testemben, de mintha csak lebegtem volna és külső szemlélőként néztem volna végig az események sorozatát. Nem volt beleszólásom. Azt tettem, amire ő kért. Mindezt azért, hogy ő túlélhesse. Szüksége volt rám és igaz, hogy az idő kilencven százalékát betegen vészeltem át, de ma már itt állhatok. Egy hatalmas trauma van mögöttem, ami másokat tönkretenne annyira, hogy talán ki sem bújna az ágyából. A francba, én is ezt tettem volna.. Csak valami történt velem. Hálának szánta gondolom, de sosem voltam oda az égető, viszkető érzésért a torkomban, ami már szinte a torokfájáshoz hasonlítható. Csak éppen tudsz beszélni minden probléma nélkül, de mások vére az, ami gyógyíthatja. Itt már a Strepsils sem segít sajnos. Bármennyire reklámozzák. Találnának fel már valamit a vámpírok számára is! Ja, hogy ezt nem szabadna senkinek sem tudnia? A francba.. Hát mindig van valami, ami nem úgy jön ki, ahogy kellene, na mindegy. Egyszerű, hétköznapi ember voltam, aki élte a már szinte unalmas hétköznapjait a háborús időszak kellős-közepén. Természetesen az édesanyámmal lerágtuk a körmünket aggódásunkban az apámért, de ebben is ő vitte el a pálmát. A szíve nem bírta és mielőtt még bármit hallottunk volna apáról ő, már nem volt itt, hogy hallja. Aztán pedig beleestem a túlélésért folytatott mókuskerékbe, aminek nem is akartam a részesévé válni, de nem az én választásom volt. Viszont pontosan ezért élek a saját szabályaim szerint azóta is. Nekem aztán meg ne próbálja mondani valaki még egyszer, hogy milyen finom a csatorna vize, mert annak kitekerem a nyakát. Ja, igen.. Erre is képes vagyok. Hahaha.

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Márc. 05, 2016 11:09 pm
Ugrás egy másik oldalra


Gratulálunk, elfogadva!


üdvözlünk a diaries frpg oldalán

Kedves JJ!

Először is elnézést kérek, amiért ennyire megvárakoztattunk, de sajnos nem jutottam hamarabb géphez, illetve köszönöm a türelmedet is! 40 27
Azt hiszem, hogy nyugodt szívvel állíthatom, hogy nem szokványos pb-vel ajándékoztál meg minket, de én imádom ezt az arcot és örülök annak, hogy gazdára lelt! 31 Biztos vagyok abban, hogy tökéletes kezekben lesz eme imádnivaló arc és tökéletesen passzol a karakterhez. 40
Nagyon szeretem az írásaidat, illetve a karaktereidet is, mert mindig van bennünk valami egyedi, valami különleges, amivel sikerül belopnod őket a szívembe és felkelteni az érdeklődésemet. 40
Igaz, hogy keresett karakterről van szó, de mégis sikerült kiszínezned és valami pluszt, egyedit adnod a karakternek, s szerintem a hirdetőd igazán szerencsés lehet, hogy ilyen remek kezekbe került a karakter! 40
Hmm, nem is tudom, hogy mivel nyertél meg jobban a jellemzéseddel vagy esetleg a történeteddel, mert mind a kettő igazán remek lett és imádtam minden egyes sorát. Embarassed Kivételesen nem is akarok választani, mert sikerült megint valami fantasztikust és egyedit alkotnod, amihez gratulálok. 40 31 Kíváncsian várom, hogy miként fog alakulni a karaktered sorsa, milyen lesz a viszontlátás, s mi fog még veled, veletek történni, illetve remélem, hogy egyszer mi is találkozunk, ha már van közös ismerősünk, aki előszeretettel táncol az idegeimen, vagy a lakásomban. Embarassed 40

Nem is szeretném tovább húzni az időt, mert reggelig tudnálak dicsérni, de szerintem már szívesebben hódítanád meg a játékteret! 40 Foglalózz gyorsan, ha még nem tetted meg, majd mehet is a játék. Jó szórakozást kívánok, sweety!  :bb:


Vissza az elejére Go down
 

Jade Janice Rothewell

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Jade Crawford
» Jade Winslet
» Jaimee Jade Barrows
» Jade J. Barlow
» Jade lakása

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Vámpírok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •