Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Farkasboszorkány
Trish Sylvie Gallagher
Alexander ---  Tumblr_n50hkj9jHQ1rx07yso4_250
Keresem :
∆ a man who throw me in the way of temptation
Alexander ---  Tumblr_mvk5coxRBM1qd1s6no6_250

Tartózkodási hely :
∆ always in your mind
Hobbi & foglalkozás :
∆ seriously?



A poszt írója Trish Sylvie Gallagher
Elküldésének ideje Szomb. Márc. 05, 2016 5:40 pm
Ugrás egy másik oldalra
alexander ---

KOR » 250-300 év
FAJ » Vámpír
PLAY BY » Jonathan Rhys Meyers
STÁTUSZ » Szabad, mint a madár 31
FOGLALKOZÁS » Üzletember
VÁRJA » Én biztosan, de ki tudja még, hogy mi alakulhat ki.
KAPCSOLATUNK » Minek nevezhetnélek? Édes kísértés? Éjsötét árnyék? Szenvedélyes, kegyetlen szerető? Vagy hagyjuk a cukormázat, és mondjam egyszerűen, hogy egy utolsó aljas, önző rohadék? Kijelenthetjük, hogy beléd aztán nem sok érzelem szorult, mindig is úgy tekintettél a nők érzelmi világára, mint egy kártyapaklira, amelynek lapjait szorongathattad a vékony, ápolt ujjaid között. Ó, milyen elvakultnak kell lenni ahhoz, hogy ne vegyük észre a benned rejtőző gonoszt? A szörnyeteget, amely bekebelezte azt a jóhiszemű, dolgos fiúcskát... mert az voltál, mikor kislányként megismertelek. Már kamaszodtál, az apád pedig próbált erős kezekkel fogni, de nem hagytad magad; én pedig irigy voltam azokra a lányokra, akikkel együtt töltötted az idődet. Alig léptem be a 16. évembe, amikor már rájuk akartam hasonlítani. Azt akartam, hogy felfigyelj rám, talán túl sokat láttam a gesztusaidban, amelyeket felém intéztél. Gyakori vacsoravendég voltál az apáddal a családunknál, hiszen a szüleink évtizedes barátságot ápoltak egymással.
Végül megláttad bennem a lehetőséget, amikor visszatértem Angliába az egyetemi évek után. Tanult, fiatal nővé cseperedtem, aki már régen elfelejtette, hogy milyen álmokat ringatott veled kapcsolatban. Fordult a kocka. Nem tartott sokáig, hogy néhány kellemesen eltöltött vacsora, pár, a réten eltöltött piknik után rád irányuljon a figyelmem. Már elmondhattad magadról, hogy megszereztél. Az apád halála azonban mindent eltorzított benned. A példaképed volt. A hősöd. Vele temetted a lelked, a szerelmed, amit irántam éreztél, beteges rögeszmévé alakult. S amikor először emeltél kezet rám, hagytalak el. Többé rád sem néztem, Londont is magam mögött hagytam. Nem találtál rám többé. Elrejtőztem. Te pedig bezártad a szíved, és eldobtad a kulcsot...
// Egy érzelmes, domináns, szenvedélyes férfinak képzelem el Alexandert (a név alkuképes), az igazi angol úriemberek modorával, akiből bármikor kitörhet az állat. A play by nem alkuképes, de remélem, hogy ez nem szab gátat senkinél. 40 Nagyon várlak!  
Vissza az elejére Go down
 

Alexander ---

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Alexander Shostakov
» Alexander Ludwig
» Alexander lakása
» Alexander Strutt
» ryan alexander odair

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •