Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Nov. 29, 2016 8:38 pm
Ugrás egy másik oldalra
Sok borzalmat láttam, ahogyan azt is, amikor a magunk fajtának egyáltalán nem volt biztonságos egyes vidékek. Óvatosnak kellett lennünk, ahogyan ez manapság sincsen másképpen. Akár megpróbálhatnak kihasználni is minket, vagy éppen azt hisszük, hogy a társadalom sokkal befogadóbb lett az évszázadok múlásával, de valójában nem hiszem. A könyvek és filmek világában mindent lehet, ahogyan a gondolatok titkos erdőjében is, de a valóságban… A valóság teljesen más és a legtöbb ember szíve, de az elméje se nyitott valójában a teljesen igazságra, így jobb nem mindenki előtt felfedni azt, hogy kik is vagyunk valójában.
- Minden faj figyel arra, hogy mi kerülhet papírra és mi nem. Sok helyen ott vagyunk, elvegyülünk az emberek között, miközben a saját fajtánkat akarjuk óvni és azt a világot, ami talán sose lesz igazán békés. – pillantottam rá egy szelíd mosoly kíséretében, majd óvatosan a hajamba túrtam. – Viszont ahogyan a könyvekben lenni szokott vannak olyanok is, akik mindent megtennének azért, hogy a szívükbe engedjék a sötétséget és olyat tegyenek, amit nem szabad. Légy óvatos, hiszen az emberek szíve sose lesz igazán nyitott erre a világra. – nem fogom megszabni, hogy kit avat be és kit nem, de azért figyelmeztetni szabad. Én könnyedén el tudom már tűntetni a nyomaimat, ahogyan akár az elméjébe is gátat szabhatok, hogy ne emlékezzem rám, ha úgy érezném, hogy veszélyt jelent ránk nézve. Nem szívesen tenném, hiszen tudom milyen falak közé bezárva lenni, míg végül le nem omlanak. Viszont nagyon is okosnak tűnt, így nem féltem attól igazán, hogy veszélyt jelenthet bármilyen értelemben is.
- Nem kizárt, hogy így van, de sokszor pont onnan kapunk erőt, ahonnan nem sejtenénk. Egy gyerek néha nagyobb hatással tud lenni az emberre, mint bármilyen más természeti csoda, vagy éppen csapás. – miközben beszéltem a pillantásom rövid időre az emelethez vezető lépcsősorra tévedt. A fiam fontos volt számomra és érte bármire képes lennék, ahogyan a másik fiamért is, Adamért, akivel minél hamarabb beszélnem kell. Fogalmam sincs arról, hogy mit fog szólni, hogy élek és nem haltam meg. Ugyanaz a férfi tett minket tönkre, a férjem, az édesapja és ráadásul még egy testvére is született az ördög fiától, hiszen képes volt átverni az a férfi, aki egykoron el akarta venni az életemet, majd a gyerekeinkét is…
- A múltunkon nem változathatunk, de megpróbálhatunk tanulni belőle és bölcsebbé válni, hogy a jelenben okosabbak legyünk. – fordítottam újra felé a fejemet és kíváncsian fürkésztem őt. – Ha megengedsz egy tanácsot, akkor sose becsült le az anyai köteléket. Erősebb bárminél, s sokszor megérezzük azt, ha veszély fenyegeti azt, aki fontos számunkra. – nem akartam jobban beleavatni a dologba, de érezhette, hogy nem viccelek. Egykoron is éreztem, csak túl vak voltam ahhoz, hogy meglássam, hogy merről is fog érkezni a veszély, így a testvéremnek kellett végül helyettem meghalni. Megmentett, hogy bezárjon utána és arra eszméljek, hogy a családom szinte a porral eggyé vált annak a kezétől, akinek egykoron a szívemet adtam. Talán a sors fintora volt, hogy ennyire meggyötört minket, de többé nem fogom hagyni, hogy átverjen, vagy bántsa a fiainkat. Többé nem veheti el őket tőlem.
Csendesen figyeltem őt, nem szóltam közbe. Hagytam, hogy felkészüljön és neki kezdjen a varázslatnak, amikor szeretne, ha kérdése lett volna már ezzel kapcsolatban is, akkor biztosan feltette volna. Ismerősen csendültek a szavak, figyeltem, ahogyan az inga megmozdult, majd még se. A lányra pillantottam, aki máris vérezni kezdett. Talán tényleg nem túl gyakorlott boszorkány volt, de a jó boszorkány is holtáig tanul és egyszer még ő is lehet nagy. Szinte éreztem azt, ahogyan egyre inkább gyengülni kezd és mielőtt baj történhetett volna, pillanatok alatt mormoltam el egy varázslatot, hogy az összes ablak egyszerre vágódjon ki, hogy kizökkentsem, majd mire észbe kaphatott volna, addigra már mellette voltam, hogy elkapjam őt, amikor a teste kimerült. Nem is kellett sok, hogy bekövetkezzen. Az ablakok bezáródtak és arra vártam, hogy magához térjen.
- Jól vagy? – kérdeztem meg óvatosan, miközben a feje egy párnán az ölemben pihent. Nem akartam túlzottan faggatni, majd felé nyújtottam egy pohár vizet. - Csak rá gondoltál, vagy más is járt a fejedben? – érdeklődtem kisebb szünet után ismét. Az inga megmozdult, de olyan volt, mintha maga se tudta volna eldönteni, hogy merre is akarjon kilendülni. Nem volt túlzottan látható, de nekem könnyedén szúrt szemet, hiszen a vére is megindult, majd a másik irányba, míg végül szinte mind a kettő „dolog” megállt, mielőtt elájult volna.




Semmi baj  38
Vissza az elejére Go down

Dhámpír •• enyém az örök ifjúság és szépség
Laurel O. Delgado
Nappali Tumblr_inline_nd1r05LRNW1so1xk1
Keresem :
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
wherever my clients want me to be ❥ being next to Him
Hobbi & foglalkozás :
being a good lawyer ❥ boxing



A poszt írója Laurel O. Delgado
Elküldésének ideje Csüt. Nov. 17, 2016 9:13 pm
Ugrás egy másik oldalra


to Zafira



Kicsit meglepett, mikor kaptam tőle némi ízelítőt a boszorkányok múltjáról. Tényleg lehet alapja a történeteknek? Mindegyiknek? Végülis, miért ne? Hogyha már a vámpírokról és a vérfarkasokról szóló históriák is reálisak, miért ne bizonyulhatnának a seprűnyélen repdeső boszorkányokról szólóak is annak? Csak régebben egész más mentalitással rendelkeztek az átlag polgárok is. A természetfeletti erők használatáért akasztás járt, még akkor is, ha az illető személy voltaképpen nem is rendelkezett semmilyen varázserővel, hanem mindössze csak jósolt egyet-egyet, mert nem volt jobb dolga. Napjainkban, azonban ez szerencsére eltörlődött és az emberek is jóval elfogadóbban állnak hozzá a furcsább dolgokhoz. Halloweenkor nyíltan öltöznek boszorkányoknak és egyéb furcsaságoknak, ezzel esélyt adva a magamfajtának is arra, hogy 24 óra erejéig önmaga lehessen, persze többé kevésbé.
- Hát, ha tényleg van alapjuk a sikerregényeknek, akkor jó munkát végeztek annak idején a boszorkányok, mert sikerült megihletniük rendesen a halandókat. Ki tudja, még az is könnyen megeshet, hogy valamelyik író mögött pont egy boszi van. - Akár J.K. Rowling is lehetne az. A nagy Harry Potter megálmodója. Bár, a kviddics kétlem, hogy világhírű sport lett volna, mint ahogy a könyvekben is leíródott, pedig én egyszer szívesen kipróbálnám.
- Lehet, hogy igazad van. Mindenesetre, én mégiscsak azt gondolom, hogy sokkalta jobban járt a nevelőszülei mellett, mint egy hangulatingadozásos vámpír mellett.   - Hallatok ismét egy sóhajt. Nem tudtam volna mintaszülőként viselkedni akkoriban, ezt be is ismerem, hiába is tagadnám magam előtt. Bár, ha mellettem nő fel, lehet, hamarabb is visszatértek volna belém az érzelmeim.. vagy épp ellenkezőleg, mert magamból kinézném azt is.. ha nem is szánt szándékkal, de árthattam volna a pici babámnak. Így, viszont egy makacs felnőttet kaptam a "nyakamba" egy csememő helyett. Hogy jobban jártam-e? Azt kétlem. Mindenesetre, abból a szempontból talán mégis igen, hogy így legalább meg tudja védeni magát velem szemben, ha véletlenül elszaladna velem a ló..
- Igen, még annak ellenére is, hogy nem voltam már kezdő abban az időben. - Nem én bizonyultam a legbeszámíthatóbb vámpírnak a fajunkból, az biztos. Ha kicsit is belegondoltam volna a következményekbe, valószínüleg Scott apjával sem állok soha össze. Mármint következmények alatt nem a fiamra gondolok, hanem igazából az apjának a reakciójára.. Scott-ot soha nem bántam meg, hogy kihordtam. Életem egyik legnehezebb időszaka volt az, mikor terhes lettem vele, de mégis boldogan gondolok vissza azokra az emlékekre.
Mikor megkérdezte, hogy van-e nálam bármilyen tárgy, ami a fiamé, nem kellett sokáig gondolkodnom, már elő is húztam a kabátzsebemből egy kulcstartót, ami az ő ingóságai között volt. Tudtam, hogy kelleni fog egy személyes tárgya, viszont azon már nem gondolkodtam túl sokat, hogy mit is hozzak magammal, voltaképpen felkaptam az első mozdítható tárgyat, ami az utamba került. Aztán átvettem tőle az ingát, majd vettem néhány bátorító lélegzetet, hogy az alatt is feleleveníthessem a fejemben gyorsan az igét, amire szükségem lesz. Egy késsen megvágtam a tenyeremet, hogy a véremet a térképre csepegtessem, majd visszavettem a kulcstartót a vérző kezembe, másikban az ingát tartva, és csak utána kezdtem el suttogni a latin szavakat.
Phasmatos Tribum Nas Ex Verras, Sequita Saguines Ementas Asten Miham Ega Petous.
Minden agysejtemet az igére próbáltam összpontosítani, remélvén, hogy sikerülni fog bemérnem Scott tartózkodási helyét, de kisvártatva ismét iszonyú fejfájást éreztem a fejemben, amit a szokásos orrvérzés is követett.
Bocsi a késésért.  27 Szeri van
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Júl. 18, 2016 7:54 pm
Ugrás egy másik oldalra
A megjegyzésére elmosolyodom és egy pillanatra elgondolkozom, hogy beavassam-e a múlt árnyaiba és a boszorkányok bolondozásaiba.
– Ahogyan a mágia sok mindenre képes, úgy a boszorkányok is. Főleg akkor, ha bolondozni szeretnének, vagy éppen csak különcök akartak lenni sok-sok évszázaddal korábban, vagy legalábbis évtizeddel korábban. Hidd el, hogy minden történetnek van alapja, amit mi nem mindig tűntetünk el a történetekből, vagy az írok tollából, de ha túl közel járnának az igazsághoz, akkor vélhetően az sose jelenne meg. – kezdtem bele a dologba, hiszen megbíztam a velem szembe ülő nőben és egyáltalán nem éreztem azt, hogy árthatna a saját fajtájának, vagyis részben volt boszorkány, de attól még ő is közénk tartozott. Vélhetően nem volt könnyű kettősségben élni, hiszen azért a vámpírok és a boszorkányok nem mindig élnek békében, s talán ilyenkor az olyanokban is, mint ő megjelenik ez. – Így hidd el, hogy talán volt olyan, amikor seprűn közlekedtek a boszorkányok, de ez már a múlt, s ha partit akarunk csapni, akkor se nyilvánosság előtt tesszük már. – húzódott széles mosolyra az ajkam. Rég volt már, s talán igaz se volt. Én viszont éltem elég ideje ahhoz, hogy tudjak egykét dolgot a természetfelettiekről, meg arról, hogy mi volt régebben.
- Ostobaság azt hinni, hogy jobb volt neki a sajátja nélkül. Egyetlen egy vérszerinti anya se pótolható nevelő szülővel. Talán megkapott mindent, de a legfontosabbat nem, az igazi anyai szívet, amit egy életet adó anya érezhet. – pillantottam rá komolyan, hiszen szerethetünk egy gyermeket úgy, mintha a sajátunk lenne, de vélemény szerint teljesen másabb a kötözés valód és fogadott szülőnél, viszont erről nem akarok amúgy se vitát nyitni. Inkább csak a véleményemet mondtam. – Másrészt meg gondolom amiatt, mert vámpír lett belőled, vagy tévednék? Sokan félnek a vámpíroktól, főleg a kezdőktől és nem ok nélkül. – tényleg veszélyesek tudnak lenni a friss vámpírok, ahogyan sokan nem csak veszélyesek, de bele is őrülhetnek a két erő birtoklásába. Főleg akkor, ha már előtte is fent állt annak a veszélye, hogy az illető bekattan.
- Hmm, értem. Esetleg van nálad bármi tárgy, ami az övé? – kérdeztem meg kíváncsian, s ha igen volt a válasz, akkor könnyedén terítettem ki előtte egy világtérképet és bármennyire is elcsépelt volt vettem egy ingát is, majd felé nyújtottam, hogy a tárggyal együtt a kezébe fogja. Szerintem ismeri a varázslatot, előbb próbálja meg ő, ha nem megy, akkor majd én besegítek, de tanulnia kell és kitartónak kell lennie. Kicsit talán fájdalmat is fog érezni, hiszen eléggé megterheli a szervezetet egy-egy varázslat, ahogyan ez is megfogja.



:hug: Bocsi a késés miatt, de nem láttam. 27
Vissza az elejére Go down

Dhámpír •• enyém az örök ifjúság és szépség
Laurel O. Delgado
Nappali Tumblr_inline_nd1r05LRNW1so1xk1
Keresem :
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
wherever my clients want me to be ❥ being next to Him
Hobbi & foglalkozás :
being a good lawyer ❥ boxing



A poszt írója Laurel O. Delgado
Elküldésének ideje Szomb. Júl. 09, 2016 7:08 pm
Ugrás egy másik oldalra


to Zafira



Az elveim azóta, hogy megismertem Scott-ot teljesen megváltoztak. Már nem azokat a dolgokat tartom a legfontosabbnak, mint amit egykoron, hanem sokkal másokat. Illetve a család is jóval fontosabbá vált az életemben, mióta megismerhettem a valódi szüleimet is. Immár nem csak egy lány vagyok a nagyvilágban, hanem valaki, akit szeretnek. És egy vámpírt ez nem tesz gyengébbé, ha vannak szerettei, mint azt oly hosszú ideig gondoltam, hanem épp ellenkezőleg ettől erősebb lesz. Kevésbé fogja feladni a céljait, ha vannak, akik támogatják benne. És.. ha rossz útra lépne, akkor is van aki visszatérítse, visszaterelgesse a helyes irány fele. Ha nem lenne Will vagy Scott az életem része, a gondolkodásom sem változott volna meg ennyire. Fura, de talán az anyaság változtatott meg a leginkább. Négy éve még egyáltalán nem érdekelt senki és semmi, csak, hogy jól éljek, szívjam a vért és bulizzak amennyit csak tudok.
Aztán, mint később Zafira is hozzátette, az orrvérzés mégsem fog elmúlni soha, csupán lecsökkenni kevesebb alkalomra. Bár, már az is fél siker lenne.
- Értem. Akkor ez gyakorlás és varázslat függő. - Bólintok, majd akaratlanul is elmosolyodom a Harry Potter-utalás hallatán. - Csak épp, mi nem seprünyélen repülünk. Pedig az is izgalmas lenne. - Teszem még hozzá egy mosollyal az ajkaimon.
Aztán ismét beszélni kezdek, elmondom, amit úgy érzem, el kell árulnom neki, ahhoz hogy elnyerhessem a bizalmát, bármennyire is nehezemre esik ilyesmikről beszélni egy idegennel.
- Nem egészen, igazából az apja rejtette el előlem. Ő vérfarkas volt és szerintem féltette tőlem.. mindazok ellenére, hogy semmi okot nem adtam neki, hogy így érezzen, mindenesetre akkori ésszel engem sem izgatott annyira a dolog, mint amennyire kellett volna. Ezt azóta is bánom. Mindenesetre lehet jobban is járt Scott úgy, hogy nélkülem nőtt fel. Így legalább egy olyan anyát kaphatott, akit megérdemelt. - Fejezem be a mondandómat egy apró sóhaj kíséretében. Ami történt, megtörtént. Azt viszont nem igazán akartam megosztani vele, hogy bosszúból azért, mert elvette tőlem a fiamat elvettem az életét az apjának. Semmi képpen nem vallott színt, és akkori ésszel nem láttam más választást a problémámra a megölésén kívül.
Majd elgondolkodom az ötletén. Ez is megeshet, mármint, hogy csak elveszítette a telefonját, de elég kicsi esélyt látok arra, hogy csak ennyiről legyen szó. Attól még valahogy felvette volna a kapcsolatot velem, szerintem legalábbis..
- Nem hiszem, hogy elvesztette volna, vagy ha mégis, valahogy biztos értesített volna. - Aztán elgondolkodom azon, hogy hol is járhatott utoljára. - Öhm, Párizsban. - felelem, amint eszembe jutott a válasz. Igen, ez is sokat segíthet, legalább kiindulópontként.
Nagyon remélem, hogy eltúlzom a dolgokat és végül az fog kiderülni, hogy az ég világon minden rendben van Scott-al. Hátha..
- Igen, ha ez nem okoz problémát. - Felelem, miután megkérdezte, hogy esetleg el szeretném-e már most kezdeni a gyakorlást.
Szeri van
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Május 29, 2016 10:47 pm
Ugrás egy másik oldalra
Mindenki számára fontos a család, de valaki jobban tudja ezt leplezni, míg valaki nem. Talán amiatt, mert régebb óta élek több mindent veszek észre, vagy csak azért, mert túl jól ismerem ezt az érzést még inkább szembetűnik az, amikor valaki így érez? Magam sem tudom, egyszerűen tényleg nem, de nem is szeretném már megfejteni, hiszen láthatóan ő csak egy aggódó anya elsődlegesen, aki ugyanakkor szeretne tanulni és biztonságosabban használnia az erejét. Örültem annak, hogy nem hazudott, vagy legalábbis én elhittem azt, amit mesélt. Én pedig örömmel, vagy legalábbis barátságosan feleltem, hiszen ha alapjáraton inkább anyatigrisre hasonlítok, mintsem egy vérmes és eszement teremtésre. Tudok az is lenni, de ahhoz meg kell próbálni ártani vagy éppen fel kell húzni.
- Véglegesen szerintem sose fog abbamaradni, legfeljebb nem olyan gyakran fog megjelenni, mint korábban. Tudod régóta élek már, bár ezt gondolom sejtetetd, – még ha nem is tudja számszerűen, de nem is kell. -, viszont nekem is akad még olyan varázslat, ami túlzottan képes megterhelni és emiatt az orrom elered. Minden varázslat teljesen másabb, ahogyan te is mondod és másabb színvonal kell. Mint abban a filmben, azt hiszem Harry Potter vagy mi volt a neve, ott is fokozatosan sajátították el. – igen, azért én is ismerem a mostani fiatalság kedvenceit. Van egy fiam, aki elől nem zárhatom el a mai világot és nem is akarom. Én az apját szeretném egyedül távol tartani mindenkitől, s ha az életemet kellene adnom érte, akkor azt adnám. Egy anya bármire képes a gyerekeiért. Még az életét se sajnálná feláldozni.
Csendesen hallgatom azt, amit mesél. Nem vágok a szavába, hiszen vélhetően nem könnyű neki ezt elmondani egy idegennek, de ha bizalomra most eléggé nagy szükségünk van, hiszen anélkül elég nehezen tudnám tanítani őt. Illetve érdekel a célja is, azt pedig csak őszintén illene elmondani. Én megértem őt, hogy aggódik, hiszen én is képes vagyok néha túl aggódni a dolgokat, de melyik anya nem? Talán az, amelyik képtelen a gyerekéről gondoskodni és a szeretet apró jelét mutatni egy védtelen gyermek iránt, még akkor is, ha az a gyermek már felnőtt. Akkor is az anyai szeretet nem fog változni, legfeljebb nehezebb lesz a dolog, de semmi több.
- Ohh, értem. Akkor régebben lemondtál róla? Sajnálom, de örülök annak, hogy újra találkoztatok. – a hangom még mindig barátságosan csendül, majd kortyolok párat az italomból, miközben a lányt fürkészem, hiszen annyira fiatalos az arca, de ez nem jelent semmit se. - Talán csak elveszítette a telefonját? Vagy szerinted rossz társaságba keveredett? Merre adott életjelet utoljára? – kérdeztem meg még néhány dolgot, hiszen már az is nagy segítség lehet, ha tudjuk azt, hogy merre is járt utoljára, legalábbis az információi alapján.
- Valóban, ez így van, de szeretnéd esetleg már most gyakorolni? – ha igen volt a válasz, akkor elmentem egy világtérképért, hiszen ha már az országot belőttük, akkor ráérünk majd azon belül szambázni, de vélhetően elsőre ez se fog menni, de ha nem adja fel, akkor igazán jó lehet majd benne.


:hug:
Vissza az elejére Go down

Dhámpír •• enyém az örök ifjúság és szépség
Laurel O. Delgado
Nappali Tumblr_inline_nd1r05LRNW1so1xk1
Keresem :
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
wherever my clients want me to be ❥ being next to Him
Hobbi & foglalkozás :
being a good lawyer ❥ boxing



A poszt írója Laurel O. Delgado
Elküldésének ideje Pént. Május 27, 2016 10:20 pm
Ugrás egy másik oldalra


to Zafira



Ahogy Zafira-ra pillantok, egy igazi, védelmező anyatigrist látok magam előtt, aki szinte bármit megtenne a szerettei testi épségének érdekében. Talán, pontosan emiatt is kell neki bebizonyítanom, hogy nem vagyok az ellensége, nem akarok én semmi rosszat a fejére hozni, sem neki, sem senki hozzá közel állónak. A hozzá hasonlóak, bár elsőre nem tűnnek vérszomjasnak, ha veszélyt érzékelnek, mégis a legrosszabb rémálmaiddá válhatnak. Tudom.. hogy honnan, azt még saját magamnak sem nagyon akaródzok elismerni. Az igazság az, hogy pontosan így érzek Scott-al kapcsolatban. Igaz, én tudok egy átlagos hétköznapi napon is vérszomjas lenni, ha nagyon akarok, de az utóbbi időben ezek a pillanatok kezdtek a nullához közeledni. Viszont, ha valahogy kitudódna, hogy a fiam veszélyben van.. képes lennék érte akár még az egész kontinenst is feltúrni. És bosszút állni mindenkin, aki ártani merészelt neki, nem törődve a következményekkel. Sajnos, azzal, hogy közelebb engedtem őt magamhoz, azt is elértem, hogy legyen egy gyenge pontom, amin keresztül bármikor célt találhatnak nálam az ellenségeim.. ezt utálom az egészben a legjobban. Mindenesetre mégsem bánom azt, hogy megismerhettem őt. Nélküle én sem lehetnék most az, aki Zafira előtt állt. És nem is ilyen módszerrel próbálnék meg beszélni vele..
Mikor, aztán megemlítette, hogy valóban látszik rajtam, mennyire elveszett vagyok, akaratlanul is egy apró sóhaj bukott ki az ajkaimon. Viszont pont emiatt sem adhatom fel a célomat.
Kíváncsian hallgattam a válaszát, miután elmondtam neki, hogy egy idő után, eddig majdnem minden alkalommal orrvérzésbe torkolltak a próbálkozásaim. Meglepődődtem, annál a résznél, hogy a varázslat a lényünk egy részét akarja felemészteni.. szóval, ez a buktató, a sok előny mögött meghúzódó apró titok. Szóval, időbe telik.. és rengeteg kitartó munkába.. és idővel abbamaradhat az orrvérzés is.
- Értem. Azt mindenképpen jó hallani, hogy egyszer abba fog maradni, még ha még távol is állok attól.. Igen, ez is világos. Ahány féle-fajta ige van, nem is mernék akármelyikbe csak úgy belefogni. - Még úgy sem, ha tudnám, mibe fogok bele. Azért öngyilkos hajlamaim még nincsenek, ahogyan arra sem érzek késztetést, hogy kinyírjak mindenkit a közelemben.
Aztán, ismét én kezdtem el beszélni.. Scottról és a kettőnk kapcsolatáról.. igencsak nehéz volt kimondanom egy idegen előtt ezeket a szavakat. De meg kellett tennem. Wyatt most minden bizonnyal jól szemberöhögne, ha itt lenne. De ő nem apa, hogy átérezhesse, amit én most érzek, ha akarná, sem tudná megérteni a dolgot.
- Nem, csak nem rég szereztem róla ismét tudomást. Igen, ő keresett fel.  Fura volt, először el sem akartam hinni, hogy valóban ő az.   - Jelenik meg egy apró mosoly az arcomon egy imént felelevenített emléktől. Majd elgondolkodom a kérdésén, hogy pontosan mit is mondott nekem a legutóbbi találkozásunk alkalmával. - Hát, amennyire tudom utazgatni akart, illetve felkeresni a barátait, de egy darabig még sms-eztünk is. - Lehet eltúlzom a dolgot és igazából minden a legnagyobb rendben van vele, de akkor is aggódom.  - Lehet igazad van - mondom arra a megjegyzésére, hogy a külső igazából eltörpül a mellett, ami a szívünkben valójában rejlik. Én meg, már mamának is túl öreg lennék, ha a kor meglátszana rajtam.. esetlek múmiának elmehetnék.
-Hát, a megélt évek, ha akarjuk valóban bölcsebbé tehetnek minket.. Igen, valóban az lenne az elsődleges célom. - Bólintok aztán a helymeghatározó igének említésére. Semmit nem szeretnék jobban, de ezt inkább már nem mondtam ki hangosan.

Szeri van
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Ápr. 03, 2016 5:54 pm
Ugrás egy másik oldalra
Lassan bólintottam a szavaira, hiszen az engedélye nélkül is kitettem volna akkor a szűrét, vagy rosszabbik esetben még ártottam volna neki, de úgy éreztem, hogy igazat beszél és a lánynak a pillantása is erről tanúskodott. – Igen, az látszik az íriszeidben is, hogy elveszett lélek vagy. – jegyzem meg barátságosan. Egy anya elég sok mindent ki tud szúrni. Főleg akkor, ha már több gyermeket is felnevelt. És nekem volt időm gyakorolni még abban az időben is, amikor nem volt mindenféle csodakütyü, hanem csak a szabad égbolt volt és a véres háborúk, cselszövések és mérgek birodalma. Most pedig újra megadatott ez a lehetőség és nem akarom Asher-t senki miatt se elveszíteni, így érthető, hogy óvatosabb vagyok.
Megértettem azt is, hogy a gyermeke miatt aggódik és talán emiatt még inkább közelebb éreztem magamhoz. Tudtam jól, hogy milyen érzés félelemben és aggodalomban élni. S a legrosszabb az volt, hogy a férjem rántotta ki a talajt a lábaink alól. Ő csinált a családi birtokból rémbirtokot, ahogyan ő tette tönkre a gyermekeink életét is. Tényleg nem értem, hogy miként képes valaki ártatlan gyermeknek ártani, elrabolni vagy éppen bántani. Az ilyenekkel legszívesebben a rémálmait váltottam volna valóra, de ügyelnem kellett arra, hogy mikor varázsolok és mikor nem.
- Ez sokáig így lesz. Olyan, mintha a varázslat lényünk egy részét akarná felemészteni. Meg kell tanulnunk erősnek maradni és meg kell fizetnünk a tetteinkért. Ha elég erős és kitartó vagy, akkor egy idő után abba fog maradni, ugyanakkor jobb óvatosnak is lenni, mert ha egyszer valamit nagyon összekeversz, az az életedbe vagy mások életébe kerülhet. – jegyzem meg komolyan. Ebben nem ismerek tréfát. A mágia eléggé szerteágazó és nagyon veszélyes dolog is, mégis sokan úgy viselkednek, mintha csak játék lenne az egész. Pedig életek felett dönthetünk, városokat irthatunk ki, ha elég erősek vagyunk. Túl veszélyes ez az egész dolog, ezért se szabadna a kezdőket elkallódni hagyni, se rossz kezekre bízni.
Kíváncsian hallgatom a történetét, majd egy aprót bólintok, hogy értem és figyelek. Jól ismerem azt a belsőhangot, amiről beszél. Mennyiszer éreztem én is ezt, de még se menthettem meg a gyerekeimet, de szerencsére Adam túlélte ezt az egészet. Egyikünknek se lenne szabad élni, de mégis itt vagyunk és úgy érzem, hogy okkal, ahogyan azt is sejtem, hogy még a vész nem múlt el teljesen.
- Akkor nem te nevelted fel? Ő kutatott fel? Nem mondott semmit se, hogy mit akar csinálni, vagy hova indul? S hidd el, nem a külső a lényeg, hanem sokkal inkább az, ami a szívünkben rejlik. – mosolyodom el haloványan, hiszen az anyai szív sok mindent megsúg, vagy éppen sok mindent elvisel. Elhiszem, hogy nem lehet neki se könnyű, de nem szabad feladni a reményt, mert ha megtesszük, akkor biztosan beüt a baj. S szemmel láthatóan azt ő nem tudná még elviselni. Valószínűleg csak nem rég kaphatta vissza a gyermekét.
- Régóta élek már, így sok minden feltűnik számomra, ami talán másoknak nem. – pillantok rá mosolyogva, majd leülök az egyik székre, majd kíváncsian pillantok rá. – Gondolom elsődlegesen egy helymeghatározós igét szeretnél tanulni, vagy tévednék? – nem egyszerű varázslat és nem vagyok abban biztos, hogy elsőre menne neki, de majd eldől.


:hug:
Vissza az elejére Go down

Dhámpír •• enyém az örök ifjúság és szépség
Laurel O. Delgado
Nappali Tumblr_inline_nd1r05LRNW1so1xk1
Keresem :
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
wherever my clients want me to be ❥ being next to Him
Hobbi & foglalkozás :
being a good lawyer ❥ boxing



A poszt írója Laurel O. Delgado
Elküldésének ideje Vas. Ápr. 03, 2016 1:39 pm
Ugrás egy másik oldalra


to Zafira



Mielőtt még átléptem volna a bejárati ajtaja küszöbét, elgondolkodtam, hogy vajon tényleg jó ötlet-e volt tőlem ide jönni, és segítséget kérni egy teljesen ismeretlen, erős boszorkánytól? Ígézés ide vagy oda, nem sokat tudok róla és ez megrémíszt. Nem tűnik rémisztő alaknak, de mind tudjuk, hogy a külső olykor csak egy álca.. és ettől függetlenül, még lehetnek rossz napjai is. Ha véletlenül harcra kerülne sor, biztos nem én jönnék ki győztesnek belőle. Mindenesetre meg kell tanulnom használni a képességeimet..  ha már, belementem abba, hogy visszafogadjam a rég elveszett varázserőmet a testembe. Plusz, tudnom kell, mi történt Scott-al. Nem miattam hagyta maga mögött Mystic Falls-t, legalábbis nem tudok olyasmiről, hogy összevesztünk volna, tehát majd' megveszek annak gondolatától, hogy esetleg baja eshetett.
- Nem hazudok. Ha azonban mégis azon kapnál, hagyni fogom, hogy kitedd a szűrömet. Tényleg nem akarok rosszat. Csak.. eléggé tanácstalan vagyok. - Mondom a tőlem telhető legőszintébben, mert igazából erről volt szó. Először úgy fogalmaztam volna, hogy kétségbeesett vagyok, de azt a szót nem szívesen mondom ki, csak ha valóban valakinek az élete függ tőle.. most remélem nem erről volt szó. NAGYON remélem.
Már rég nem éreztem magam ennyire tehetetlennek és ennek gondolata egyszerüen megőrített. Oké, ha tehetném simán bejárhatnám az egész világot is, amit valószínüleg meg is tennék, ha nem lennék az erőm birtokában..  de sajnos, nem tudok olyan gyorsan futni, mint a Flash tenné, tehát ha rá is akadnék a fiamra valahol, lehet már csak a hulláját találnám meg. Erre alig láthatóan végig is futott a hideg a hátamon. Tehát, egy helymeghatárózó varázslatra van szükségem.. minimum azt kell megtanulnom előidézni, ha mást nem is. Jöhettem volna ide azzal a kéréssel is, hogy hajtsa végre a kedvemért az igét, de nem szeretek függni senkitől sem. Szeretek a magam embere lenni, amikor csak tehetem.
- Igen, így gondolom.. Igazából, elég kezdőnek minősülök. Eddig egymagam próbáltam elboldogulni, kiigazodni a különböző varázsigéken, de egy idő után újra és újra orrvérzésbe torkoltak a próbálkozásaim. Tudom, minden csak gyakorlás kérdése, de úgy érzem, én ezekkel a kísérletezésekkel csak vaktában lövöldöztem.   - Próbálom összefoglalni, hogy hogyan is állok ezzel az egésszel. Mostmár eléggé megbántam, azt hogy annak idején olyan ellenségesen viselkedtem a boszorkányokkal. Ha akkor tudomásom lett volna arról, hogy bennem is ott bújkál a potenciál.. biztos, nem cselekszem úgy, mint amire sor került. Sőt. Inkább arra fordítottam volna az energiáimat, hogy visszaszerezzem, majd megtanuljam használni az erőmet ahelyett, hogy embereket csapolok le..
- Körülbelül két hónapja, hogy nem hallottam felőle. Az elején még nem aggódtam, gondoltam csak közbejöhetett neki valami, de aztán az anyai ösztönök kezdtek egyre inkább aggódásra késztetni engem.. igazából még ahhoz sem nagyon vagyok hozzászokva, csak nem rég lett Scott ismét az életem részese. 18 éves, és hát.. nem épp egy hétköznapi anya-fia kapcsolat van közüttünk, mivel külsőleg én is ennyinek nézek ki. - Ez aztán furán hangozhatott. Talán még egy természetfeletti képességekkel rendelkező személynek is. Viszont hazudni nem akartam, mert azt szerintem azonnal észre is venné rajtam, ha nem vagyok őszinte vele. Úgyhogy, végül maradtam az igazságnál.. lesz, ami lesz alapon. Azt már nem láttam szükségét hozzátenni, hogy a fiam voltaképpen azért nem képezte olyan hosszú ideig az életem részét, mert az apja elrejtette előlem. Vagyis nem ő, hanem egy általa ismert boszi.. ami ellen szintén tehettem volna, ha tudok a bennem levő potenciálról. Szent ég, csak most tudatosul bennem, hogy mennyi mindent másként élhettem volna meg, ha már az elején rájövök a boszorkány felem létezésére..
- Nem igazán. Általában szeretek egymagam elboldogulni a dolgaimmal, de ez ennyire egyértelmű? - Jelenik meg egy félig meddig aggodalmas mosoly az arcomon.
Szeri van
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Márc. 19, 2016 8:16 pm
Ugrás egy másik oldalra
Nem vagyok az a személy, aki csak úgy elküldi az embereket, de révén, hogy már a férjemnek kétszer is sikerült tőrbe csalnia, de mégis mind a kétszer én életben maradtam, míg ő nem mindig végezte túl jól aggódtam. Nem is magam miatt, hanem sokkal inkább Asher miatt. Amikor az iskolában volt, akkor se telt úgy el perc, hogy ne aggódtam volna azért, hogy délután a karjaimban tarthatom-e őt, vagy esetleg a halandó népséget átverve magához kaparintja Thomas. Bármennyire is gyűlöltem őt, egy része a szívemnek még mindig szerette és reménykedett abban, hogy egyszer még újra olyan lesz, mint amilyennek megismertem hajdanán.
- Ezt sokan mondhatják, s már megtanultam ennyi év alatt, hogy az ajkak gyakrabban hazudnak, mint kellene, de ha átversz, akkor megbánod, hogy idejöttél. – nem fenyegető volt a hangom, inkább csak felhívtam a következményekre a figyelmét, mielőtt még átlépte volna a küszöböt. Nem álltam az útjában, s követtem őt a pillantásommal, amikor beljebb lépett, viszont arcomon ekkor még nem ült mosoly. S azt se vártam el, hogy a leányzó megjátssza magát. Őszinteségre volt szükségünk ebben a helyzetben. Az ajtózárja végül hangosan kattant, majd beljebb tessékeltem őt is.
Kíváncsian hallgatom azt, amit mond, miközben neki dőlök a konyhapultnak, a karomat pedig összefonom magam előtt. Lassan kortyolok egyet a poharamból és egy pillanatra még feljebb is szökik a szemöldököm. Szoktam én tanítani, de nem idegeneket. Nincs kedvem a jövő Voldemortját megteremteni. S talán most küldtem volna el, ha nem szólja el magát, hogy a fia eltűnt. Ezt minden anya megértené, s talán pontosan megtalálta a gyengepontomat.
- Szóval tanulni szeretnél és úgy gondolod, hogy én alkalmas lennék rá. Mennyit tudsz? Kezdő vagy? – kérdezem tőle kíváncsian, majd egy apró fejrázás is társul a szavaira válaszul. – Ebben igazad van, viszont még eléggé fiatalka vagy, legalábbis az energiáid erről árulkodnak. Talán majd később igen. Mióta tűnt el? Mennyi idős? – kérdezem tőle kíváncsian, hiszen nem mindegy ez se, majd lerakom a muffinnal teli tányért az asztalra, s mellé egy-két kistányért, hiszen Ahser is tudja, hogy nem morzsálunk mindent tele. – Nem volt könnyű idejönnöd, vagy tévednék? – puszta kíváncsiság volt, de azt már megtanultam, hogy segítséget kérni nem mindig könnyű.

:hug:
Vissza az elejére Go down

Dhámpír •• enyém az örök ifjúság és szépség
Laurel O. Delgado
Nappali Tumblr_inline_nd1r05LRNW1so1xk1
Keresem :
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
wherever my clients want me to be ❥ being next to Him
Hobbi & foglalkozás :
being a good lawyer ❥ boxing



A poszt írója Laurel O. Delgado
Elküldésének ideje Szomb. Márc. 19, 2016 1:18 pm
Ugrás egy másik oldalra


to Zafira



A gyanúm beigazolódott. Valóban feltette azokat a bizonyos kérdéseket. Bár, érthető is, hiszen voltaképpen most lát engem életében először. Én is hasonlóképp reagáltam volna fordított helyzetben.
Jobbnak láttam először inkább a második kérdésére felelni, s a szívességet későbbre hagyni, azt mégis csak hosszabb lesz elmondani. Mondjuk azt is elég nehéz, hogy hol hallottam róla.. vagyis inkább kitől. A forrásaim neveit nem igazán kérdeztem meg. Sokkal fontosabb volt az információ, amit hordoztak magukkal.
- Igazából, véletlenül szereztem rólad tudomást. Nem igazán tudom az illető nevét. Tényleg, nem ártási szándékkal jöttem, cserébe te is kérhetsz majd tőlem bármit. Később még jól jöhet egy vámpírboszi segítsége..   - mosolygok rá barátságosan, voltaképpen direkt fedve fel a kilétemet előtte, ha esetleg még nem ált volna össze a fejében a kép a személyemet illetően. Kicsit fellélegeztem, mikor kijjebb nyitotta az ajtót és intett a fejével, hogy menjek beljebb. Nem fél tőlem, vagy ha mégis, tudja, hogy nem árthatok neki, mert erősebb mint én. Bármelyik is legyen, nem áll szándékomban ártani neki. Ennyire én sem vagyok álszent.
- Örülök. - Ettől a sok mosolygástól, már kezdenek fájni az arcizmaim. Annyira nem vagyok ehhez a viselkedéshez szokva. Majd, miután átléptem a házának küszöbét, s kibújok az egybetalpúmból, akaratlanul is azon kezdek el töprengeni, hogy vajon miként fog reagálni a kérésemre. Egy lábbal fog kirúgni a házából, szépen megkér, hogy távozzak magamtól, vagy esetleg belemenne a dologba? Oly sok alternatíva áll fent, én pedig ki nem álhatom a bizonytalanságot.
Kicsit aggódni kezdek, mikor bezárja mögöttem az ajtót, de aztán megnyugtatom magam, hogy ezt mindössze csak afféle elővigyázatosságból teszi.
- Nem, még nem találkoztunk. Igazából, arról lenne szó, hogy mivel nemrég szereztem vissza az erőmet, szeretnék erősebb lenni, s ebben szeretném a segítségedet kérni. Emberkoromban még nem tudtam, hogy ilyen potenciál is rejtőzik bennem. A fiam miatt is akarom mindezt, akit mintha egy ideje a föld nyelt volna el.   - Magyarázom, hogy konkrétan miért is jelentem meg az imént az ajtaja előtt. Nem szeretek gyengének tűnni, de ebből a szempontból nagyon is annak érzem magam, persze csak ha eltekintünk a vámpír adottságaimtól.
Szeri van
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Márc. 14, 2016 5:11 pm
Ugrás egy másik oldalra
Nem tűnt cserkészlánynak, így nem hiszem, hogy sütit kellene keresnem, ahogyan nem is láttam még Asher iskolájában, pedig az arcmemóriám eléggé jó, de most még se tudtam, hogy honnét kellene ismernem. Nem is adtam fel valami különleges hirdetést, ami azt sugallta volna, hogy ifjonc boszorkányokat keresek, s már idejét se tudom, hogy mikor beszéltem itt bárkivel is, aki esetleg hozzám irányíthatna bárkit. Nem szerettem sose nagydobra verni, hogy éppen ki hol talál meg. Minél kevesebben tudják, annál biztosan, hogy a férjem, exférjem – mindegy ezt nehéz lenne megmondani, hogy melyik – rám talál. S Asher érdekében úgy láttam jobbnak, ha minél távolabb vagyunk az apjától. Már csak Adam-et kellene felkeresnem és beszélnem vele.
Kíváncsian fürkészem a lányt, miközben feltettem neki az egyik legalapvetőbb kérdést, amit ilyenkor lehet kérdezni. A szavai megleptek és egy pillanatra még feljebb is vontam picit az egyik szemöldökömet. Nem értem, hogy kitől hallotta ezt, majd egy apró sóhaj szökött ki a torkomon, az ajkaim között. – Mégis milyen fajta szívességről lenne szó? S kitől hallottál róla? – a gyanakvásomnak nem adtam hangot, sokkal inkább ártatlanul kérdeztem meg tőle. Majd végül picit kijjebb nyitottam az ajtót és intettem a fejemmel, hogy bújjon beljebb. Nem hiszem, hogy képes lenne nekem ártani, így nem aggódtam emiatt. – Megtaláltad, én lennék Zafira, de még mindig nem értem, hogy mit szeretnél tőlem, hiszen nem rémlik, hogy valaha találkoztunk volna. – jegyzem meg könnyedén, majd bezárom magunk mögött az ajtót. Beljebb tessékelem, ha kibújt a cipőjéből. – Esetleg muffint kérsz, vagy inni valamit? – sütemény közben jobb beszélgetni is, s ha már nem régen lett készen, akkor alap dolog, hogy megkínálom a váratlan vendéget is…

:hug:
Vissza az elejére Go down

Dhámpír •• enyém az örök ifjúság és szépség
Laurel O. Delgado
Nappali Tumblr_inline_nd1r05LRNW1so1xk1
Keresem :
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
wherever my clients want me to be ❥ being next to Him
Hobbi & foglalkozás :
being a good lawyer ❥ boxing



A poszt írója Laurel O. Delgado
Elküldésének ideje Hétf. Márc. 14, 2016 2:15 pm
Ugrás egy másik oldalra


to Zafira



Egy kicsit azért aggódtam attól, hogy mivel is fogom, majd kezdeni, mikor kinyílik az ajtó. Ki vagyok és mit akarok tőle? Honnan hallottam róla? Kérdések százai elevenednek fel előttem mindazzal kapcsolatosan, amiket vélhetőleg majd nekem fognak feltenni. Annyira nem megy nekem ez a stílus. Jobb szeretek inkább ajtóstól törni a házba, kerek perec kimondani, amit követelek, megvárni míg megkapom azt, aztán távozni. Túl rég viselkedtem már uncsi jókislányhoz méltóan, szóval elszoktam attól a szerepkörtől.
Nem kellett sokáig ácsorognom egy helyben, hamarosan ki is nyílt a bejárati ajtó és megjelent mögötte vélhetőleg az a nő, akit kerestem. Képet nem láttam róla, így csak a hallottak alapján tudom behatárolni, plusz.. vagyis azok alapján, amit kiszedtem néhány emberkéből. Ígézés alatt senki nem tud hazudni, úgyhogy attól legalább nem kell tartanom, hogy nem mondtak igazat. De ahogy itt állt előttem a nő, valahogy tudtam, hogy jó helyen járok.
- Helló. Öhm, igen, illetve  remélem nem. - Kezdem először gyorsan a kérdéseire válaszolva. - Igazából, egy bizonyos Zafira Miriam-ot keresek. Egy szívességet szeretnék kérni, ami egyébként nem jellemző rám.  Remélem nem zavarok. - Próbálom összefüggően beszélni, így hát, anélkül, hogy észrevettem volna, egy kicsit előre is szaladtam a szívességkérést illetően..  - Egyébként Lucy vagyok. - Teszem hozzá a nevemet is, majd kinyújtom felé a kezemet, hogy láthassa nem ellenségként jöttem a házához. Nincsenek hátsó szándékaim. Hülye lennék, ha lennének. Vámpír révén, csak akkor juthatnék be az otthonába, ha behív, amit pedig csak úgy érhetek el, ha bebizonyítom neki, hogy méltó vagyok arra, hogy a bizalmába fogadjon. Igaz, néha kiszámíthatlan tudok lenni, de eddig még a ripper énemet is féken tudtam tartani, ha akartam.

Szeri van
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Márc. 13, 2016 5:38 pm
Ugrás egy másik oldalra
Nem vártam vendéget, illetve ma kihagytam a munkát is. Elég idős voltam már ahhoz, hogy megálljak a saját lábaimon is és ne függjek senkitől se. Meg amúgy is boszorkány voltam és azon voltam, hogy megtaláljam a fiamat, vagy éppen a másikért aggódjak. Asher még az iskolában van, s még van pár órám, hogy érte menjek. Természetesen most valószínűleg valaki megkérdezné, hogy egy 9 éves gyerekért miért kell menni, de ők nem tudják azt, hogy milyen világban is élünk valójában, ahogyan azt se, hogy az ördög egyik fia a gyermek apja, aki egyszer érte fog jönni, de reménykedek abban, hogy előtte még Adam-mel is sikerül beszélnem. A varázserőmnek köszönhetően sok mindent összeraktam már, hogy mi történt a családunkkal, de tőle is hallani szeretném, illetve újra megölelném. Annyira rég volt már, amikor a karjaimban tartottam, s kicsit aggódtam is, hogy mit fog szólni akkor, ha megtudja, hogy van egy testvére, de nem csak a féltestvére, hanem még az apjuk is közös. Nem is értem, hogy miként lehettem ennyire vak, vagyis tudom, de akkor is bosszant, hogy talált nálam idősebb boszorkát, aki megtette ezt érte. Persze azóta a boszorkány halott, vagy legalábbis nem annyira boldogan él, mint előtte, hiszen sose szerettem a családomra veszélyt jelentő személyeket életben hagyni, de a fiaim édesapját akkor se voltam képes megölni. Mintha csak hittem volna abban, hogy még lakozik benne jóság, s még van remény számunkra, arra, hogy a családunk újra egyesüljön.
Igyekeztem elkészülni a fiam kedvenc ételével, mire mennem kell érte, de az is tény, hogy nem siettem el a dolgokat, hiszen nem volt mára más programon, de aztán egyszer csak valaki kopogtatott, az se kizárt, hogy csengetett. Sietve csavartam lejjebb a lángot, majd megtöröltem a kezemet és kíváncsian indultam el az ajtó felé. Kikukucskáltam rajta, miközben éreztem, hogy nem egyszerű ember toppant be, de nem ismertem a lányt. Végül az ajtó kinyílt, én pedig mosolyogva pillantottam rá.
- Segíthetek? Esetleg eltévedtél? – kertvárosban se kizárt, hogy valaki máshova csenget be, bár itt annyira nem egyformák a házak. Legfeljebb abban, hogy mindegyik túl nagy…

:hug:
Vissza az elejére Go down

Dhámpír •• enyém az örök ifjúság és szépség
Laurel O. Delgado
Nappali Tumblr_inline_nd1r05LRNW1so1xk1
Keresem :
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
wherever my clients want me to be ❥ being next to Him
Hobbi & foglalkozás :
being a good lawyer ❥ boxing



A poszt írója Laurel O. Delgado
Elküldésének ideje Szomb. Márc. 12, 2016 6:54 pm
Ugrás egy másik oldalra


to Zafira



A Willel való találkám után, úgy döntöttem, hogy apu győzködő szavai ellenére is  újból belevetem magam annak az erős boszorkánynak a felkutatásába, aki némi buzdítással bele is menne abba, hogy engem kicsit kitanítson, úgymond. Egyedül egyszerüen nem jutok egyről a kettőre, a komolyabb utána olvasáshoz pedig nem vagyok elég türelmes. Bár, néhány könyvet elcsórtam és beléjük is lapoztam, de nekem azok a szavak, amik bennük álltak, egyszerüen túl magasnak tűntek. Annak idején még emberkoromban gyakorolgattam egy keveset, de az olyan régen volt, hogy talán igaz se volt. Egy migrénes fejfájásos igével jutottam még valamennyire, de pár röpke másodperc után azt is abba kell hagynom, hacsak nem akarom, hogy az összes vérem az orromon keresztül távozzon. Miért ilyen bonyolult ez a boszorkányosdi? Vámpírnak lenni sokkal egyszerübb. Kivillantod a szemfogaidat és az áldozatod nyaki ütőerére veted magad.. az ösztönök vezérelnek, nem feltétlenül kell érts hozzá.
Egy elég hosszas kutatómunka, illetve annál több igézés után, végül azt hiszem sikerült ráakadnom a tökéletes egyedre, akitől segítséget kérhetnék. Nem szívesen vetemednék erőszakhoz, csak hogyha az adott helyzet megköveteli.. inkább barátként indultam el Zafira Miriam kertvárosi otthona felé, majd pár percen belül le is parkoltam egy otthonos és kellemes hangulatot idéző ház előtt. Próbáltam nem feltünést kelteni a személyemmel, ezért is érkeztem inkább autóval.
Kipattanok a bmw-ből, majd a bejárat fele indulok, majd elérvén az ajtót, kopogtatni kezdek, közben reménykedve abban, hogy nem tartózkodik házon kívül. Ha belegondolok, hogy én milyen régen kopogtattam utoljára valakinek az ajtajánál.. szent ég, mire kell vetemednek annak érdekében, hogy megkapjam amit akarok! De ez most fontos, ha nem tanulom meg használni az erőmet, a fiam nyomára sem bukkanhatok, és azt soha nem bocsátanám meg magamnak. Ő sokkal fontosabb az egómnál.
Úgyhogy ahelyett, hogy ajtóstól mennék be a házba, inkább türelmesen várakoztam arra, hogy valaki felbukkanjon az ajtó túlsó oldalán.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Márc. 12, 2016 6:21 pm
Ugrás egy másik oldalra
Nappali Foi2uzu
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra
Vissza az elejére Go down
 

Nappali

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» A nappali
» Nappali
» Nappali
» Nappali
» Nappali

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák :: Mystic Falls-i lakások :: Zafira otthona-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •