Share | 

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Chatkép :

Keresem :
Hobbi & foglalkozás :
lawyer ✶
Humor :
unsolicited ✶

A poszt írója Galen R. Carson
Elküldésének ideje Kedd Márc. 15, 2016 4:32 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Wanda & Galen

[You must be registered and logged in to see this image.]

Gyerünk, nyissa már ki! – kiáltottam a páncélterem ajtajánál, bár jól tudtam, hogy nagyjából nulla az esélye annak, hogy ebből halljanak is valamit. Az ilyen termek általában elég jól hangszigeteltek. Ez általában nem jelentene rosszat, most viszont a legrosszabb rémálmom válik miatta valóra. Nem, nem a bezártság az, ami megrémiszt. Voltam már cellában, sok sötét vegasi lyukban, de egyikben sem a lányommal kellett összezárva lennem. Persze, erre mondhatná az ember, hogy ez sem más, mikor együtt reggeliztek. Nagyon is az. Olyankor mehetek akármerre ha olyan a helyzet, itt viszont nincs menekülési alternatíva. Csak egy ajtó van, és az az ajtó is úgy tűnik, hogy most pont adta meg magát.
Ha egy héttel ezelőtt történik, talán a rablót is el tudták volna kapni, és most nem lennék itt. –próbálom elviccelni a helyzetet. Az ügyfelem volt az, aki kirabolta ezt a bankot. Bár nem vallotta be, mikor rákérdeztem, de nem nehéz rájönnöm. Épp elég ideje védem már a hozzá hasonlóakat, hogy tudjam mikor bűnös valaki. Nem mintha ez olyan elképesztően sok mindenben befolyásolna. Szerencsére a béremet össze tudta kaparni, a lopott pénzből semmiképpen nem fizethet ki, legalábbis addig nem, amíg valahogy tisztára nem mosta azt. De az már az ő gondja. Ez meg itt az enyém.
Remek, úgy tűnik, hogy határozatlan időre itt ragadtunk. – pillantottam a lányomra, majd a falnak dőltem és szép lassan a földig csúsztam. Mondhatni, kényelembe helyeztem magam, jobbat itt úgyse fogok találni. Wanda is csak azért van itt, mert gondoltam használhat az, ha látja, miként megy ez. Mármint nem az, hogy egy ügyvéd keresi a lehetséges pontokat, amik alapján megtudja majd védeni az ügyfelét. Hanem azt, hogy egy nagyon jó ügyvéd mit is csinál pontosan. Én pedig az vagyok. Asszisztálhat az ügyhöz. Ezek után nem kéne, hogy még mindig én legyek a főellenség, de gondolom a helyzet változatlan. Éljen az apaság!

▲ music: [You must be registered and logged in to see this link.]▲ ▲Words: xx▲ ▲Note: xx [You must be registered and logged in to see this link.]

Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Chatkép :

Keresem :
Hobbi & foglalkozás :
lawyer ✶
Humor :
unsolicited ✶

A poszt írója Galen R. Carson
Elküldésének ideje Kedd Márc. 15, 2016 4:29 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Vissza az elejére Go down