Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vérfarkas
Faye Charpentier
Charlotte --- Tumblr_p00wt8wq9i1wwbdveo1_250
Tartózkodási hely :
new orleans is my home ★ ☆
Hobbi & foglalkozás :
fighting for equality ★ ☆



A poszt írója Faye Charpentier
Elküldésének ideje Kedd Márc. 15, 2016 8:43 pm
Ugrás egy másik oldalra
Charlotte ---

KOR » 30 év körül
FAJ » Bármi, csak olyan ne, amiben egy kis rész is vámpír.
PLAY BY » Audrey Tautou (de ha van hasonló, kedves arcú jelölted, akkor alkudozhatunk)
STÁTUSZ » Szabad
FOGLALKOZÁS » Valami segítő foglalkozás.
VÁRJA » Faye Charpentier, Dane Halding
KAPCSOLATUNK »
Faye: A legjobb barátom vagy, az angyal a vállamon, aki néha idegesítően kedves, optimista és jóra biztató. Hosszú évek óta ismerlek, bízom benned és a húgomon kívül te vagy az egyetlen, akit beavatok a titkos, falkával kapcsolatos és a magánügyeimbe is. Összetűzéseink általában a különböző temperamentumunk miatt szokott lenni és csodálkozom, hogy nem fordítottál még nekem hátat, mert meguntad a hülyeségeimet. Mindig van hozzám egy-két szép szavad, megnyugtatsz és folyton rá kell döbbennem, milyen széles a látóköröd és mennyire empatikus vagy. Amit én nem veszek észre, te igen, amit nem értek, arra te tudsz megoldást.

Dane: Néhány hete költöztél a szomszéd házba és nem igazán vagy odáig azért, hogy vannak napok, amikor éjszaka érek haza vagy éppen megyek el, mert állítólag a kocsim reflektora mindig bevilágít a hálószobád ablakán. Nehezményezed, hogy hétvégenként általában összegyűlnek a barátaim a hátsó kertben és ilyenkor reggeltől estig mulatunk, megjegyzem, egyáltalán nem hangosan és ha szeretnél, bármikor átjöhetnél. Meg is jelentél egyszer egy este, hogy beolvass nekem és mire bármit reagálhattam volna el is tűntél az ajtód mögött. Köpni-nyelni nem tudtam, főleg, mert az első benyomás alapján nem tűnté ennyire tűzről pattantnak és azóta nem is láttalak. Mintha bujkálnál előlem, pedig eléggé felkeltetted az érdeklődésemet.

// Az előtörténetben teljesen szabad kezet adok, csak a fent leírtakat vedd légyszíves figyelembe. Nagyon várlak, bármi kérdésed van, nyugodtan írj pm-et. 40
Vissza az elejére Go down
 

Charlotte ---

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Charlotte Bar
» Charlotte Sol
» Charlotte Petrova
» Charlotte Silverleaf
» .•° Charlotte Wayne

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •