Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Ápr. 07, 2016 9:30 pm
Ugrás egy másik oldalra
- elkelt karakter -
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Márc. 19, 2016 9:38 pm
Ugrás egy másik oldalra
Charlie Huntsman

KOR »300+
FAJ » bármi lehet, aminek a vámpírhoz köze van
PLAY BY » Manu Bennett & Jesse Spencer & Daniel MacPherson
STÁTUSZ » szabad
FOGLALKOZÁS » rád bízom
VÁRJA » Én, de nagyon. 40
KAPCSOLATUNK » Régóta figyelsz már a sötétségből, de még se mertél mostanáig közelembe jönni, de vajon mi változott mostanra? Miért akarsz a közelembe férkőzni? Félsz attól, hogy esetleg nekem, vagy az unokahúgodnak bajod esik? Igen, te vagy annak a vámpírnak a testvére, aki megigézett és megerőszakolt, de ő utána szerette volna végig nézni, ahogyan szenvedek, de te ezt nem hagyhattad. Már így is bűntudatod volt, amiért elkéstél és nem állítottad meg időben a testvéredet. Te igéztél meg véglegesen, hogy ne emlékezzek rá, se arra, ami történt, ahogyan rád se.
Mindig is vigyáztál ránk a távolból, s azt is tudod, hogy egyre gyakrabban próbáltam meg megtörni a falat a fejemben, hiszen a könyvek, amiket olvasok, azok mind erről árulkodnak. Fogalmam nincs arról, hogy milyen világban élünk, vagy arról, hogy milyen lény tette ezt velem. Neked köszönhetően születhetett meg Eleanor is, - aki mára már 7 éves lett-, hiszen te nem hagytad azt, hogy a testvéred megöljön, amiért a gyermekét hordom a szívem alatt.
Magadnak való vagy, hiszen bármennyire is nem akarod bevallani magadnak felkeltettem az érdeklődésedet. Nem csak egy feladat vagyok számodra, hanem sokkal inkább az a személy akarsz lenni, aki képes mosolyt csalni az arcomra, aki képes újra a nevetésemet előcsalogatni. Eléggé régi vágású vagy, így nem ártana neked is jobban megbarátkozni a modernkorral, a nyelvezettel és a technikával, s végre eldönteni azt, hogy kockáztatsz-e, vagy csak távolról figyelő leszel, hiszen mi lesz akkor, ha meglátlak és bevillannak a dolgok? Képes leszek összerakni a darabkákat, vagy téged foglak hibáztatni mindenéért? A fájdalmat elbírom majd viselni, vagy a halálodat akarom? Ez már csak rajtunk múlik, hogy melyik ösvényre lépünk és mit írtak meg nekünk a csillagok.

|| Pb-ről meg lehet próbálni alkudozni, a név viszont teljesen alkuképes. 40 Ha megérkeztél, akkor kérlek dobj meg egy pm-el, s kérlek ne tűnj el! 40
Vissza az elejére Go down
 

Charlie Huntsman

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Charlie Hunnam

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •