Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Márc. 22, 2016 8:11 pm
Ugrás egy másik oldalra
Hella Winfrey

KOR » 26-28
FAJ » Tündér
PLAY BY » Elizabeth Debicki
STÁTUSZ » szabad
FOGLALKOZÁS » -
VÁRJA » Én, de nagyon. 31
KAPCSOLATUNK » Hello nővérkém!
Fogalmam nincs arról, hogy még élsz, hiszen elhitette velem a boszorkány, hogy meghaltál, majd ennyi évszázad után még el is felejtettek, hiszen amíg a fogságában voltam, addig szép lassan kitörölt az emlékezetemből. Te is fogja voltál, de amikor megtörtem a rabságomat, akkor te is kiszabadultál a jégbörtönödből. Hogy pontosan mikor zárt be? Fogalmam nincs, hiszen a kalózok kora óta nem is láttalak és amúgy se vallanám be azt, hogy nem eme kor gyermeke vagyok, ezért is vallom mindig azt, hogy csak 22 évvel korábban láttam meg a napvilágot.
Megakarsz találni, hiszen pontosan tudod, hogy a rejtélyes gyilkosságok mögött én állok. Láttad már azt, hogy mit művelek olyankor, s egyszer már majdnem téged is megöltelek, de valahogy a bőröm alá férkőztél és megállítottál. Az volt az utolsó emlékem rólad, de én úgy tudom, hogy megöltelek. Nem akarok ölni, de ez még az átok egy része miatt van. Hiszel abban, hogy megtudsz fékezni, s segíteni rajtam, de vajon ha felbukkansz, akkor hinni fogok neked? Esetleg hátat fordítok és hazudok? Hmm, ki tudja, hiszen ahogyan én, úgy te is tündér vagy és a sor fintora még, hogy ugyanabban a hónapban és ugyanazon a napon láttuk meg a napvilágot, csak te jó pár évvel korábban, mint én és emiatt egy fura és megfoghatatlan kötödés van közöttünk.
Milyen vagy? Talán kicsit felszínes, de az se kizárt, hogy túlzottan mindent a szíveden viselsz, vagy csak én számítanék neked, esetleg még én se, csak az ártatlan emberek élete? Ez talán majd eldől, ha a sors újra egymás útjába sodor minket…
Régebben mi voltunk a Heaven és Hella testvérpáros, de talán a szüleink eltévesztették a neveinket és fordítva kellett volna adniuk...
Vissza az elejére Go down
 

Hella Winfrey

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Hella Winfrey
» Seraphina Winfrey

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •