A sötétség vagy megszólít
vagy nem vesz rólad tudomást

Share | 

Vámpír •• a legrosszabb rémálmod vagyok egy sötét utcasarkon...
† Chatkép :

† Kedvenc dal :
ξ roar
† Tartózkodási hely :
ξ mystic falls && new orleans
† Hobbi & foglalkozás :
ξ ruin your life
† Humor :
ξ what are you talking about?

Mackenzy V. Hale ÍRTA A POSZTOT
Szer. Ápr. 06, 2016 3:31 pm
- elkelt karakter -
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
† Keresem :
my salvation
† Kedvenc dal :
• i'll be good

† Tartózkodási hely :
• in the dark •
† Hobbi & foglalkozás :
• blind people stuff •
† Humor :
• lost •

Wesley Grayson ÍRTA A POSZTOT
Hétf. Ápr. 04, 2016 8:49 am
caitlin ---

KOR » 25
FAJ » Ember (de lehet más is)
PLAY BY » Danielle Panabaker!
STÁTUSZ » szabad
FOGLALKOZÁS » Az ápolónőm
VÁRJA »Én biztosan
KAPCSOLATUNK » // a név teljesen alkuképes, azonban az avi nem alkudható. nagyon várom a hölgyet! Cool

Megvoltak az életednek a maga mélypontjai, amin keresztül másztál most pedig egy elég kemény fába vájtad a fejszédet, avagy belém. A szüleim fogadtak fel téged, hogy gondoskodj rólam és segíts hozzászokni ahhoz, hogy már nem látok. Azok után, hogy a bejárónőm leadta a drótot a szüleimnek, hogy kis híján még vakon is lebontottam a lakásomat úgy érezték, hogy szükségem van segítségre. Pszichológiát tanulsz, hiszen ez lett a legújabb szenvedélyed és úgy gondoltad, hogy ez az alkalom tökéletes lesz arra, hogy hasznosítsd és erősítsd a tudásod. Közben nem is sejted, hogy mennyire rühellem, hogy valaki segíteni akar. Megoldom én magam is. Lehet, hogy nehezebben, mint egy átlagember, de nincs kedvem semmilyen bébiszitterhez. Szóval előre is elnézést kérek, minden egyes sértésért, amit kapni fogsz, szépség. Te vállalkoztál rá..
Vissza az elejére Go down

caitlin ---

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal