Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 14, 2012 1:45 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
Furcsa volt... és egyre furcsább. Előbb ideges, aztán zavart, most meg a végén már egész őszinte mosolyú... Jó, persze én is ideges vagyok, talán neki is csak ennyi a baja... Igen, biztosan. Csak ennyiről lehet szó. Nincs itt semmi baj. Az ég-világon semmi - bólintottam fejben csak magamnak, erősen győzködve is önmagamat. De Niah mosolyával könnyebb volt, és biztató szavai is már sokkal jobban hangoztak.
- Igen, én is örülök. Bonnie-val máris sokkal jobbnak érzem az esélyeinket, bizakodom én is, hogy ezúttal nem lesz gond, és menni fog a dolog - bólogattam helyeslőn.
Pillantásom követte vissza a vállam felett az ajtóra Joshua pillantását, és kissé felkuncogtam szavaira.
- Igen, valami olyasmi... és tényleg kedves - bólintottam, s valami azt eredményezte belőlem, hogy a kezem előrébb emelkedett, és Joshua kezére siklott. Valami bátorító érintés volt azt hiszem... de hogy melyikünknek... hát... talán mindkettőnknek szánódott... nem is tudom... Nekem mindenesetre jólesett megérinteni. Biztonságot adott...
- Öhm... azt hiszem ideje lesz lassan mennünk... ha egyetértesz - húztam vissza kicsit a karom, zavarba jőve a gondolataim hatására. - Én már elköszöntem Bonnie-tól... mindkettőnk nevében, szóval neked már nem kell visszamenni - eresztettem meg felé egy kósza plusz mosolyt.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 14, 2012 1:17 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
- Igen! Persze... – vágtam rá egy hatalmas bólintás közepette mikor meghallottam, talán túl nagyra is sikeredett na meg a mellékelt mosoly is árulkodhatott, valahogy nem volt… az igazi, de részemről én mindent megtettem. És hogy a gondolatok? Saját agyam feszült szüleményei, körbezárva némi rettegéssel, talán őseim példáján tanulva, talán csak az emberi gyarlóság okán merültek fel ezek a kérdések, de mind megcsaló, MIND! Nem hagyhatom, hogy eltántorítsanak, hogy megtörjenek, hogy azt mondják talán nem kéne, NEM! Igenis a vérem erre hivatott, én vagyok a kiválasztott, és a feladtom, hogy felszabadítsam a népemet. A hagyatékot. AKÁRHOGYAN! Ezért többet nem is haboztam, és a második mosoly már jóval őszintébbre sikeredett.

- Semmi baj… Örülök. – tartottam a szemeit. – Most már eggyel többen vagyunk. - bólintottam óvatosan. – Most sikerülni fog! Érzem. – kíséreltem mellé egy újabb jóízű mosolyt, majd hirtelen az ajtóra pillantottam majd vissza a szemeibe.

- Kedves lány a… - akadtam el a beszédben – az unokád? – húztam össze zavartan a szemeimet. Képes leszek én valaha megszokni ezt a helyzetet?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Aug. 13, 2012 6:51 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
(Nappali)

Mikor kiléptem a házból, rögtön megláttam Joshuát, aki a verandán állt, és kicsit... furának tűnt. Nem tudtam mi járhat a fejében, de kivételesen örültem volna a gondolatolvasás képességének.
- Minden rendben? - néztem Rá kérdőn, mikor megálltam mellette.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Júl. 30, 2012 11:02 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
(nappali)


Kiérve a házból, teljesen megkönnyebbültem. Nem tudom mi volt az a… az érzés, ami hirtelen megszállt ott benn, de az biztos, hogy idekinn semmi nyoma nem volt. Csak közelebb lépkedtem a korláthoz, és messzibe tekintve rákulcsolódtak az ujjaim. Fa. És a legminőségibb faanyag, ezt már lehunyva a szememet, első tapintásból éreztem. Megnyugtatott. Teljesen. Habár igazából nem voltam zaklatott, minden ottmaradt, ott benn, a házban. Mégis amikor megnyílott a szemem, fejemet újra eltöltötték a gondolatok. Kétségek? Talán. Az a tipikus, mi lesz HA… dolgok. Mi lesz ha most sem sikerül? Ha a vámpírok nekünk esnek, és elpusztítanak mindent? Ha MIATTAM esik baja Bonnie-nak de főként Emily-nek? MI lesz ha az egészért én leszek a hibás?
Mindig bíztam a farkasomban. Azóta, hogy gyerekként kivezetett, valami végelláthatatlan kapcsolat született kettőnk között. Mindig bíztam benne. Feltétlenül és kérdések nélkül teljesítettem amit csak várt tőlem, de most... most viszont elért az a pillanat, hogy megkérdőjeleztem a döntéseimet. A saját döntéseimet, amelyekről csak remélhettem, hogy valóban az enyémek. Újra kellett futtatnom a fejemben mindent. Mindent, amit tenni fogok, a "hogyan"-okat… a védelmet… de főként a kockázatok. És a farkasok? Fogom egyáltalán tudni irányítani őket? Mi a biztosíték arra, hogy az evolúció nem keverte össze annyira a géneket, hogy képtelen leszek a megfékezésükre!? Mi a biztosíték arra, hogy nem szabadítok a fejünkre egy második pusztító ellenséget? Egy háborút? Egy pusztító közösséget, ahol egymásnak esve a csatának egyetlen vesztese marad, maga az ember!? Hisz azt mondják az ellenségem ellensége a barátom. Mi van, ha ez a két faj összetart… együtt… és végül világuralomra törnek!? Vagy csak ha… ha az egymással történő küzdelmükben emberek milliói vesztik az életüket!? Igen, valahogy kezdték ezek a feltételek teljesen eltölteni a fejemet. Le kellett hunynom a szemem. Megint. Csak amig nyelek egyet, de ekkor már hallottam az ajtó nyílását a hátam mögött.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Júl. 22, 2012 10:50 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
Megleptek a szavai, ki gondolta volna, hogy ő az az Emily akiről régen a nagyi mesélt. Teljesen sokk hatásként ért, de örültem neki, hogy megismerhetem.. nagyon is.-Igen, hallottam már rólad. De nem gondoltam volna, hogy tényleg te vagy az.-mosolyogtam még mindig némi kis meglepődöttséggel a tekintetemben.
-Szívesen segítek bármiben. De ezt ne itt beszéljük meg. Menjünk a nappaliba.-mosolyogtam továbbra is és elindultam a nappali felé. Persze megvártam, hogy elinduljanak utánam.

[folyt. Nappali]
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Júl. 22, 2012 10:42 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
Bonnie invitálására hálásan mosolyogtam és biccentettem feléje, majd nyomomban Joshuával beléptem a házba. Mikor az ajtó becsukódott mögöttünk, várakozón pillantottam Bonnie-ra, hogy ha kíván minket beljebb vezetni, megtehesse... bár talán egy kis ösztönzés nem árthat.
- Igen. Bennett - kezdtem továbbfűzni, az imént elhangzott kérdésére. - Talán hallhattál már rólam. Én is itt éltem, ebben a városban, körül-belül másfél évszázada. Én az ősöd vagyok, Bonnie. És azért jöttünk ide, mert a segítségedre lenne szükségünk. Ha van a számunkra néhány perced, elmagyaráznánk miről is lenne szó - intettem közben fejemmel Joshua felé, hisz ez mégiscsak "közös projekt" volt.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Júl. 22, 2012 10:26 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
Kedvesnek tűnt.... Bár nem is tudom mit vártam, vas orrot meg széles kalapot? Hisz az csak a gyerekmesék szülötte! És itt van Emily is. Boszorkány, de... mégis ugyanolyan szép, mint itt ez a lány, előttem.

- Köszönjük. - feleltem kedves mosollyal és Emily-t követően beléptem. Szép ház volt. Ugyanolyan szép mint bármelyik a környéken, bár ez belülről is különösen ízlésesnek hatott. Figyeltem. Mindenfelé, amíg a lányok beszéltek. Ez az ő ügyük. Boszorkányok. Rokonok. Testvérek? - fogalmazódott meg a fejemben, de aztán el is vetettem, hisz Emily múltját ismerve... Mégis aztán inkább figyeltem. Bekapcsolódom a csevegésbe, ha szükséges.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Júl. 22, 2012 9:54 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
-Bennett?-néztem rá kikerekedett szemekkel. Ő is Bennett? Ezek szerint a rokonom. Fogalmam sem volt, hogy mit akarnak tőlem, de ha már a rokonom furdal a kíváncsiság.
- Persze! Gyertek csak be!-invitáltam be őket egy széles mosollyal az arcomon. Amikor alaposabban megnéztem Emily-t akkor tűnt szembe a hasonlóság közte és köztem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Júl. 22, 2012 9:43 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
Niah-ra pillantottam amikor visszakérdezett, de már nem volt időm hogy elmagyarázzam kim nekem a lány akihez először jöttünk.
Kinyílt az ajtó, és megjelent ott egy lány. Aki haja egyenességétől eltekintve rémesen hasonlított rám... Bár ezt talán csak az én szemem látta, mégis... Akár a lányom is lehetett volna...
- Szia Bonnie - mosolyogtam Rá, izgalomtól csillogó szemekkel. - A nevem Emily Bennett, Ő pedig Joshua Blackburn. Azért jöttünk, mert beszélni szeretnénk veled valamiről. Megengeded hogy bemenjünk? - kérdeztem. Gondoltam nem vágok rögtön a közepébe, főként nem a küszöbön.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Júl. 22, 2012 9:37 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
Szótlanul követtem. Hogy járt e valamin a fejem? Kifejezetten nem. Talán annyi volt benne minden, hogy ennek az egésznek sikerülnie kell! Muszáj sikerülnie! Nem hibázhatunk újra! Nem szalaszthatjuk el megint a lehetőséget, mert... Nem is tudom miért. Egyszerűen csak éreztem, hogy valami ott benn, a fejemben, a testemben, hajt előre, és az a valami nem én vagyok. Mégis neki hűen cselekedtem. Ugyanolyan szótlanul álltam mögötte az ajtóban, mint annak előtte, amikor eljutott a név a tudatomig.

- Bennett? - kérdeztem vissza enyhe szemöldökráncolással, de már nyílt is az ajtó az orrunk előtt és ott állt egy... lány. Egy teljesen ismeretlen lány, mégis valahogy furcsa volt. Valakire emlékeztetett. Talán pont Emilyre...
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Júl. 22, 2012 9:27 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
Fárasztó napom volt, talán ezért is esett meg velem az, hogy kávézás és olvasás közben elaludtam a kanapén.
Arra ébredtem, hogy kopogtatnak az ajtón. Kicsit kómásan de ajtót nyitottam. Először értetlenül néztem amikor megláttam a két számomra ismeretlen embert. Bár úgy éreztem, hogy a nőt ismerem, mintha valami kötne hozzá. De egyvalamiben biztos voltam, mégpedig abban, hogy ő is boszorkány. Talán innen ered az az érzés mintha ismerném.
-Ööö... Sziasztok!-köszöntem még mindig teljesen értetlenül-Segíthetek valamiben?- kérdeztem rá, hisz fogalmam sem volt kik ők és mit akarnak.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Júl. 22, 2012 9:06 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
(Emily háza)

Az út nem volt túl hosszú, annyira nem is laktam messze a leszármazottamtól. Egyrészt a térképemből is tudtam merre megyek, de egy idő után, mikor már nagyon közel jártunk, tán csak beképzeltem, de esküdni mertem volna rá, hogy valamiféle erő is vonz egy irányba. Mintha a vér köteléke kirajzolódna, ahogy egyre közelebb érek. Ezt persze én több dolognak is tudtam volna tulajdonítani, de momentán nem akartam a vérségünkön való töprengéssel múlatni az időt.
Amikor az utcába értünk, már néztem a házszámokat, s azok alapján kerestem a megfelelőt, míg meg nem találtam.
- Ez lesz az... itt lakik Bonnie Bennett. Ő az első név a listámon... - álltam aztán meg végül egy ház előtt, s valahogy enyhe izgatottság bújt a hangomba. Hiába, nah, kíváncsi voltam, mi fog történni, és cseppet ideges is. Nagy levegőt vettem, amikor az ajtóhoz értünk, s bekopogtattam.
Vissza az elejére Go down

Ősi vámpír
Tatia Petrova
A ház          - Page 5 Tumblr_otqo5bAuS71sasfc6o1_100
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
◆ boring falls ◆
Hobbi & foglalkozás :
◆ after killing, the "you're a joke" face is my speciality ◆



A poszt írója Tatia Petrova
Elküldésének ideje Szomb. Júl. 14, 2012 12:24 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
A ház
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
Vissza az elejére Go down
 

A ház

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
5 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakónegyed :: Bennett ház-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •