Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vérfarkas
Faye Charpentier
Frank --- Tumblr_p00wt8wq9i1wwbdveo1_250
Tartózkodási hely :
new orleans is my home ★ ☆
Hobbi & foglalkozás :
fighting for equality ★ ☆



A poszt írója Faye Charpentier
Elküldésének ideje Szomb. Ápr. 23, 2016 9:52 pm
Ugrás egy másik oldalra
Frank ---

KOR » 40 - 45 év
FAJ » Vérfarkas
PLAY BY » Jon Bernthal
STÁTUSZ » Lefoglalva
FOGLALKOZÁS » Bártulajdonos
VÁRJA » Azt hiszem, csak én.
KAPCSOLATUNK »Te találtál rám az első átváltozásomkor. Farkasalakban kóboroltam az erdőben, mivel fogalmam sem volt arról, hogy egy átok lappang bennem, de éreztem a hold hívását, ezért úgy döntöttem, kimegyek a fák közé. Aztán átváltoztam, ahogy te is farkasként járkáltál és talán láttad rajtam, hogy fogalmam sincs, mi történik... ijedt voltam, tanácstalan, csak nyomokban hasonlítottam a mostani énemre. Akkor még nem tudtam, hogy miért vártad meg, hogy már emberalakban magamhoz térjek, miért kérdezted meg, hogy vagyok, de egy idő után sejteni kezdtem, hogy valami rossz történhetett veled és ezért vagy olyan, amilyen vagy. Vámpírok támadták meg a falkádat, kiirtották a nagy részét, a családoddal együtt. Magányos voltál és kellett valaki, akin gyakorolhattad az apai ösztöneidet, persze sajátos módon: egyszerre voltál távolságtartó és törődő, te tanítottál meg mindenre, amit a farkaslétről tudni lehet és ezt a tudást fejlesztettem tovább már a volt falkád élén. A történtek után nem érezted magad vezetőnek valónak, így kellő tanítás után kértél meg rá, hogy ügyeljek a farkasokra. Bíztál bennem és én az életemet adnám érted. Mindent neked köszönhetek és a mai napig te vagy az, aki ott áll a hátamnál és segít, ha komoly baj van. A megmentőm, a mentorom, a barátom, az apapótlékom vagy.
Vissza az elejére Go down
 

Frank ---

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Frank Cohen

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •