Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Stephanie Maslany - soon

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Ápr. 24, 2016 9:41 pm
Ugrás egy másik oldalra

Stephanie Maslany

19
Lua Perez
New Orleans
Vámpírboszorkány

csak fecseg a felszín, hallgat a mély...
Hosszú barna hajam van amit imádok más és más színűre befesteni. Ha most a tükörbe nézek akkor egy vagány vöröses hajú lányt látok tükörképemként, aki egy fekete nyakláncot visel, szintúgy fekete fülbevalót és imádja a füstös sminket. Most is egy olyasmit visel egy csöppet vissza fogottabb stílusban. Nagyon szeretek vagány ruhákat hordani. A ruhásszekrényemben megtalálhatóak bakancsok és tornacsukák egyaránt. Szeretem az egybe ruhákat, de ugyan úgy hordok sortot és csőfarmert is. Az élénk színeket általában kerülni szoktam, nagyon ritkán van az, hogy világosabb színű ruhadarabokat veszek fel. Mindig van rajtam valamilyen kiegészítő. A fekete nyaklánc mindig rajtam van, de ezen kívül szoktam gyűrűket és karkötőket is hordani. A jobb kezemen van egy tetkó amit a 17. születésnapomon csináltattam és azóta sem bántam meg.
A külsőm nagyjából jól jellemzi a belső tulajdonságaimat is. Igazi vagány csaj vagyok, szívesen belemegyek az ismeretlenbe, imádom a halálközeli élményeket, fűt tőle az adrenalin. Nem nagyon engedek közel magamhoz senkit sem, a családi hátterem után nem igazán tudok megbízni senkiben sem igazán, pont ezért sincsen túl sok barátom, de ez engem nem zavar.

Becenév
Steph
User neve
K.
Titulus
Mi a titulusod?
Foglalkozás
Élek
Születési hely
New Orleans
Születési idő
1997. Január 11.
Család
A családi hátterem, nos... Maga volt a pokol, szó szerint a pokol. Amíg nem derült ki, hogy az anyám génjeit nem örököltem, addig viszonylag boldog is voltam. Egy nagyon kevés ideig. Az anyám teljesen megzakkant amiért én nem vagyok vérfarkas csak egy boszorkány, így nincs mit kiváltanom és átváltoznom kínok közt, mint neki. Az apámat megölte és engem is megakart, szerencsére sikerült elmenekülnöm. Egészen kicsi voltam akkoriban még mikor megszöktem. Szerencsére találkoztam egy nagyon szerető és gondoskodó családdal akik örökbe fogadtak engem és a saját gyermekükként neveltek fel.
A nevelőcsaládomnak köszönhetően nem csak egy szerető anyát és apát kaptam a sorstól hanem egy nálam 4 évvel idősebb fiú testvért is. Vele természetesen olyan volt a kapcsolatom, mint mindenkinek a bátyjával. Szekáltuk egymást, - sőt, még a mai napig is szoktuk piszkálni a másikat - de amikor valami komoly dologról volt szó, akkor számíthattunk a másikra és talán ez a legfontosabb.

nincs olyan történet, mit ne lenne érdemes meghallgatni...
Nekem sajnos nem adatott meg az, hogy normális embereket tekinthessek a szüleimnek. Legalábbis a vérszerintiek azok öhm, hogy is fogalmazzam... Lényegében annyi, hogy a saját anyám mindent megtesz annak érdekében, hogy engem holtan láthasson. Hogy miért? Nah, ez az a bizonyos 10 pontos kérdés. 1991-ben születtem és sajnálatos módon - anyámnak sajnálatos módon - nem örököltem az ő vérfarkas génjeit, csak apám boszorkány erejét, ennek következtében varázsolni tudtam, de átváltozni valami fenevaddá hosszú fájdalmas folyamattal nem tudtam. Mai napig próbálom megérteni azt, hogy ezért miért akarja az anyám a halálomat. Inkább örülnie kellene annak, hogy a lányának nem kell azon a fájdalmas folyamaton keresztül mennie, amin neki kellett, mielőtt hibriddé vált. Oh, igen, biztos távolságban mindig figyeltem őt. Titkon mindig vágytam arra, hogy egyszer elfogadjon lányaként, hogy szeressen... De erről le is tettem egy idő után amikor már egy csöppnyi esélyt sem láttam arra, hogy egyszer normálisan fog viszonyulni hozzám.
Tudtam, hogy egyszer megfog találni és megfog ölni, megpróbál majd megölni. Tudtam, hogy muszáj leszek valahogy megvédeni magamat és a boszorkány képességem nem elég erre, muszáj voltam kitalálni valamit. Olyan dolgot ami fenekestül felforgatta az életemet, mindent megváltoztatott, megváltoztatott engem. Vámpírrá változtam, sokakkal ellentétben én vámpírrá akartam változni. Kutakodtam kicsit, utána kérdezősködtem pár ismerősömnél és találtam egy olyan megoldást ami talán segít nekem abban, hogy megvédjen magamat az anyámmal és minden más külső tényező ellen. Van egy faj, melynek képviselői félig vámpírok, félig boszorkányok. Vámpírboszorkányok. Az erőmet vissza kaptam, tudtam utána is ugyan úgy varázsolni, mint azelőtt, viszont nagyon nehezen bírtam megszokni a vérszomjat, a tudat is furcsa volt, hogy más emberek vérén élek, hogy belőlük táplálkozom, de én akartam ezt, én vállalkoztam egy ilyen életre. Az örök életre.


Vissza az elejére Go down

Ősi vámpír
Cedric Nikolaj Georgiev
Keresem :
♢ they want me
Stephanie Maslany - soon 21827752
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
♢ mostly mystic falls
Hobbi & foglalkozás :
♢ suck your blood



A poszt írója Cedric Nikolaj Georgiev
Elküldésének ideje Csüt. Május 05, 2016 6:22 pm
Ugrás egy másik oldalra


Gratulálunk, elfogadva!
üdvözlünk a diaries frpg oldalán

Örvendek a szerencsének, Stephanie! Cool
Olyan fiatal vagy még, máris magadénak tudod a mágiát - mindezek mellé pedig vámpírként is élsz. Mondhatjuk úgy, hogy már ideje korán belekóstoltál az élet "habos" oldalába, de talán még előnyödre is válhat ez az egész Wink
Az arcod első ránézésre nem hétköznapi, visszatükrözi a fiatalságodat, és annyi szent, hogy ahová csak indulsz, mindenhol mély benyomást teszel. Igaz, az emberek mióta az eszüket tudják, előítéletekkel rendelkeznek, főleg ha olyanokról van szó, akik nem hétköznapiak, hanem merészebbek, kirívóbbak... de a legjobb, amit tehetsz, hogy nem figyelsz rájuk Cool
A történeted már rögtön szomorúan indul. Az, hogy az édesanyád szinte hadjáratot indított ellened, nagyban hozzájárult ahhoz, aki lett belőled. Azonban a talpraesettséged, a merészséged azt hiszem, elegendő ahhoz, hogy egy ideig túl tudj járni az eszén az illetékesnek Wink *bocsi, Cathrin tongue *
Ha még nem tértél volna be a foglalókhoz, mindenképpen ejtsd meg most, majd vesd ki a hálódat a játéktérre! Érezd jól magad Smile

Vissza az elejére Go down
 

Stephanie Maslany - soon

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Tatiana Maslany
» Stephanie Bright
» Stephanie Fowler

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Vámpírboszorkányok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •