Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Ápr. 28, 2016 1:00 am
Ugrás egy másik oldalra

Agatha Kaa Lahey

[You must be registered and logged in to see this image.]
Huszonöt
Alycia Debnam-Carey
New York, New York ♥
Dhámpír

csak fecseg a felszín, hallgat a mély...
[You must be registered and logged in to see this image.]
Én nem vagyok kedves. Én nem vagyok jó. Én elveszem azt, ami kell, amire úgy érzem, hogy szükségem van. Még akkor is, ha mindehhez másokon kell átgázolnom. Nem mondom azt, hogy nincs bennem empátia és/vagy együttérzés. Habár kétségkívül nem okoz álmatlan éjszakákat egy esetleges gyilkosság – még akkor sem, ha azt éppenséggel én követtem el. Félreértés ne essék; nincs igényem a gyilkolásra, ettől függetlenül nem rettent vissza az, hogy valakinek szándékosan ártsak. Gyilkosokról és pszichopatákról tanulok, holott én magam is egy vagyok közülük. Ha-ha. Persze ezt nem feltétlenül osztom meg a világgal, nem kell nekik arról tudniuk. Nem mintha el tudnám titkolni, ugyanis olykor-olykor néhanapján előfordul az, hogy nem igazán tudom kontrollálni a gondolataimat, a szavaimat és a tetteimet. És ezekben az esetekben mintha lehasadna a tudatosan felépített személyiségemről a valódi énem. A valós énem, amely erőszakos, akaratos és hisztis. Mindent magának akar, amiért annak idején nem kaphatott semmit. Mindent magának akar, mert tulajdonképpen semmije sincs. Követel és elvesz. És igen, még néha gyilkol is.  Ez vagyok én. Igazán, igazán én. Természetesen a tudatos, ésszerű, racionális felem sem egy gyengéd teremtés. Az egész lényemet körbeöleli az a megfoghatatlan, megszelídíthetetlen cinizmus, ami nem sokaknak adatott meg, hogy rendelkezzenek vele, avagy csak szimplán megértsék… Nem rejtem véka alá a véleményemet, és tulajdonképpen úgy adom mások tudtára azt, hogy igazából észre sem veszik. Tökéletes ajándékdobozba csomagolva, minden ínycsiklandó mázzal megkenve, hogy aztán a detonációkor, amikor kinyitják azt a bizonyos dobozt, a bomba igazán nagyot robbanjon. Egyenesen bele a képükbe. Szeretettel. Mindig a lényegre tapintok, és nem szokásom köntörfalazni, hacsak nem az érdekeim úgy kívánják. Előfordul, hogy játszom az emberekkel; manipulálom őket, mert olyan nagyon könnyen kiismerhetőek. Én aztán igazán nem tehetek erről… Mi több, az volna a vétség, ha nem használnám ki az ilyen szerencsétlen, kihasználnivaló egyedeket. Ugye? Gyengébb pillanataimban talán sebezhető vagyok én magam is – Ugyan kérlek, hova gondolsz? Álmodik a nyomor! –, azokban a pillanatokban, amikor akarva-akaratlan emlékeztetnek arra, hogy ki vagyok valójában. Egy kétségbeesett, összetört kislány, aki soha nem kellett senkinek. Még a saját szüleinek se…! „A szörnyeket teremtik, nem maguktól válnak azzá.” Mondják a nagyokosok, és persze a nagyokos könyvek, amikből tanulok. Ha-ha, micsoda baromság!

Vipera, vipera, álnok kígyó

Nő létemre magas termettel büszkélkedhetek, hosszú combokkal és még annál is hosszabb lábakkal. Az igazat megvallva szeretem a lábaimat használni; különböző küzdősportokban szoktam kamatoztatni a tudásomat, így ebből adódik az – értelemszerűen –, hogy a formás lábak és idomok mellé a testalkatom kisportolt. De ez minden, nincs bennem semmi különleges. Az arcom is teljesen átlagos, esetleg helyesnek mondható, vagy a legjobb esetben is csak természetes szépségnek hívhatnának. De mindannyian tudjuk, hogy mit jelent manapság a természetes szépség… Ezen felül hosszú sötétbarna hajam van, valamint zöldeskék szemeim, ami errefelé szintén nem számít nagy különlegességnek, úgy amúgy. Meg amúgy se. Jaaa igen, és a kreolos bőrszínem, amit a portugál felmenőimtől örököltem, ha hihetek anyám szavának, ami egyébként teljességgel ki van zárva.

Becenév
Kaa
User neve
✦HQ✧
Titulus
the s e r p e n t
Foglalkozás
egyetemista, pszichológus-tanonc
Születési hely
Coney Island, Brooklyn, USA
Születési idő
1990. augusztus 20.
Család
néhány információt pötyögj le a családodról, néhány információt pötyögj le a családodról

nincs olyan történet, mit ne lenne érdemes meghallgatni...
Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz. Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz. Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz. Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz. Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz. Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz. Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz. Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz. Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz. Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz. Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz. Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz. Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz. Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz. Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz. Ide jön az előtörténeted. Mi alakította idáig a személyiségedet, a családod tagjai, eddigi életkörülményeid. Vagy egy szerepjáték-példát is alkothatsz.


Vissza az elejére Go down
 

A. K. Lahey

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Agatha Lahey
» Agatha May Lahey
» Agatha Lahey

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Archivált lapok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •