Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Május 26, 2016 7:31 pm
Ugrás egy másik oldalra
Lisette Dupont

KOR » 36 év
FAJ » ember
PLAY BY » Sarah Shahi
STÁTUSZ » szabad
FOGLALKOZÁS » énekesnő voltál, mikor utoljára találkoztunk, azóta eltelt jópár év, akármi lehetsz
VÁRJA » A lányunk és én
KAPCSOLATUNK » 1997. Párizs. Szörnyen elcsépelt, tudom, nem is vagyok rá túl büszke. Tanulmányi úton voltam, akkor még úgy volt, hogy Európában fogok élni, Franciaország pedig szimpatikusnak tűnt, főleg miután találkoztam veled. Egy karaoke bárban találkoztunk, nem volt nehéz felfigyelnem rád, egyedül neked volt hangod azon az estén. Jól megértettük egymást elsőre, és elég hamar át is estünk mindenen, amit át kell ilyenkor. Te sem éltél valami komolyan, felelőtlenek voltunk és fiatalok, élveztük az együtt töltött időt, ennél több nem kellett. Aztán én visszamentem Belgiumba, így maradt a távkapcsolat, ami egyikünknek sem volt kellemes, pár hónap után pedig ez is megoldódott: odaköltöztél hozzám Belgiumba. A családoddal volt valami csúnya veszekedés, ami után annyira kilátástalannak láttad az életed, hogy úgy hitted ez a legjobb megoldás.  Hamar megszoktad az új környezetet, abban a bárban énekeltél, ahova a barátaimmal folyton lejártunk, így munkád is volt. Azonban a tanulás mellett nekem is dolgozni kellett, így viszonylag keveset voltunk együtt, semmi nem volt már olyan, mint Párizsban. Aztán 1999-ben valóra vált a legrosszabb rémálmom: terhes lettél. Nem akartad elvetetni a babát, és  örökbe sem adni, én pedig bepánikoltam, kicsivel később megkértem a kezed, és összeházasodtunk a barátaink előtt, a szüleink nem voltak ránk kíváncsiak. A legrosszabb dolgok viszont csak ezután jöttek. A babával csak gondjaink voltak, borzasztóan fiatalok voltunk, nem álltunk erre készen, én tanultam, te dolgoztál, nehezen tudtunk mindenre időt szakítani. A szép pillanatok eltűntek, csak álmainkban voltunk kipihentek már, egyre többet veszekedtünk, lassan már csak azért voltunk együtt, mert volt egy gyerekünk. Aztán én lediplomáztam, az európai terveim a kukában landoltak, visszamentem Amerikába, ti pedig jöttetek velem. Az amerikai álom viszont a mi esetünkben is csak álom maradt, elhidegültünk, mások társaságát kerestük inkább, mint egymásét, menekültünk ebből az egészből.  Aztán egy nap korábban jöttem haza, mint mondtam, és rajtakaptalak egy fickóval a szobánkban. Nagy veszekedés volt, előbb külön szobába mentünk, majd a válás után szét is költöztünk. Wanda nálad maradt, jó pár évig te nevelted, én keveset voltam jelen az életében,  nem úgy, mint az új férjed,  aki szerintem egy igazi pöcs, a pénzes fajtából.  Aztán miután Wanda egyetemre ment, hozzám költözött, biztos valami balhétok volt, megérteném, nem nehéz veled összeveszni. Évek teltek el, mióta utoljára találkoztunk, nem kerestük a másikat, most azonban újra összefutottunk, miután kiderült, hogy téged kell védjelek a bíróságon. A férjed nevét soha nem bírtam megjegyezni, és csak egyszer találkoztam vele, nem volt ismerős, te azonban annál inkább.
//A név és a pb is csak ötlet, megváltoztathatod, ha szeretnéd, a fentieken kívül nincs semmi megszabva Very Happy // 
Vissza az elejére Go down
 

Lisette Dupont

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Lisette Dupont
» Lisette Dupont

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •