Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Csodás neved, amit szeretnél

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Aug. 01, 2016 1:34 pm
Ugrás egy másik oldalra
Csodás neved, amit csak szeretnél
nomen est omen

kor Alkotóra bízva, csak ne egy mai gyerek legyen

faj vámpír

Szerepkör bonyolult

play by Bob Morley

foglalkozás

várja Én*-*

Mesélj nekem egy még ismeretlen történetet... Elég érdekes volt a mi első találkozásunk, nem is mondhatjuk azt, hogy puszi pajtások lettünk, mert nem. Éppen sétálgattam egyik este az utcán amikor szembe találtam veled magamat. A szemed elsötétült volt, a szád széle véres, onnan tudtam, hogy most táplálkozhattál, hogy vámpír vagy és, hogy még több vérre vágysz. Nem is én lennék, ha a vérem nem vonzaná magához a vámpírokat. Megtámadtál. Megpróbáltam megvédeni magamat, de te jóval idősebb vagy nálam és ezáltal erősebb is, túl erős voltál. Sikerült megkóstolnod a véremet, sikerült megízlelned, hogy miért olyan különleges a dhampírok vére. Már-már azt hittem, hogy szárazra fogsz csapolni amikor végül valamiért abba hagytad, talán megszólald a lelkiismereted? Nem mondtál semmit, csak eltűntél.
Mindennek immáron 2 hónapja, most viszont újra találkoztunk New Orleansban, pedig már azt hittem, hogy örökre elfelejthetlek, de nem, mert nagyon úgy tűnik, hogy a sors azt akarja, hogy mi össze találkozzunk, mert elég sokszor botlok beléd. De vajon szó nélkül fogom hagyni azt, hogy anno majdnem megöltél? Nos, az majd kiderül...

//A karakter jellemzését nem kötném meg, az alkotóra van bízva. Smile Az avialanyt szeretném megtartani, főleg a közös képek miatt, de ha csak ez tart vissza e karakter megalkotásától, akkor nehezen ugyan, de meggyőzhető vagyok... Rolling Eyes
Ha megérkeztél dobj meg egy üzivel, nagyon várlak. 40


Vissza az elejére Go down
 

Csodás neved, amit szeretnél

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Csodás neved
» Killian vagy amit szeretnél
» Killian vagy amit szeretnél
» Csodálatos neved
» Ideje bulizni! - te mit szeretnél?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •