Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Jún. 09, 2016 1:39 pm
Ugrás egy másik oldalra

Jesse Coooper

36
Joseph Gilgun
chicago
Vérfarkas

csak fecseg a felszín, hallgat a mély...
Még be is kell mutatkozzak? Pff, pofám leszakad de komolyan. Mit mondjak angyalom? Bárkibe lyukat pofázok. Rohadtul szarkasztikus vagyok és legalább egy luvnya mindig van az ágyamban. Nem azért mert olyan mocskosul jópofa vagy jóképű daliás lovag lennék hanem azért aranyom mert van pénzem és nem ez ami mozgat minden nőt? Ne rángasd a kicsi fejed. Tudod, hogy így van. Persze biztos vannak kivételek de magasról leszarom. Fizetek a magam szórakoztatására és hidd el, megéri. Mint az már feltűnhetett szeretek káromkodni és a piát és épp eképpen veszem a kezembe; gyakran. Bár nem néznéd ki belőlem kb minden második estém ketrecben töltöm. No persze nem azért mert teliholdkor megszőrösödöm, mint egy hobbit, hanem mert harcolok. Jobban mondva nyerek. Ja, hogy ez így csalás? És? Nem unalmas a pici kis életed a sok szentbeszéddel és képmutatással? Dehogynem. Gyere csak el egyszer egy estére ahol véresre vernek és én is véresre verek valakit. Na akkor élsz igazán... vagy a motoron. Amíg nem ültél motoron addig nem tudod, milyen érzés élni. Nem pattansz fel? Elviszlek egy körre és megmutatom neked a lakásomat is ha már ennyire kíváncsi vagy. Ne aggódj aranyom. A sok pofázás mögött tudok gyengéd is lenni és olykor még kedves is ha úgy hozza a perc.  

Becenév
Mr. Cooper?
User neve
Jesse
Titulus
The hand
Foglalkozás
Ketrec harcos, motor versenyző
Születési hely
Hol születtél?
Születési idő
mikor születtél?
Család
Pff, család he? Az van, hogy ha az ember az apja előtt változik át egy kibaszott vérfarkassá majd ketté tépi és elfut, az anyja nem igazán látja többé szívesen. Gondolom egyértelmű, hogy már előtte sem komáltam túlzottan a részeges faszkalapot aki apámnak merte nevezni magát, miközben verte anyámat aki még rám volt pipa azok után, hogy megvédtem. Család.... Sairah és Benedict. A falka. Ez a család.

nincs olyan történet, mit ne lenne érdemes meghallgatni...
Könnyedén töröm el a csuklóját és szemrebbenés nélkül tömöm a nyakkendőt a pofájába, hogy elkussoljon. - Te dagadt rohadék, komolyan azt gondoltad, hogy van esélyed elfutni? - felröhögök. - Az a saláta már nem segít rajtad seggfej. - bökök fejemmel az asztalon pihenő ebédnek csúfolt szar felé. - Mr. Lorenzini nem szereti a késést. Azt hittem a legutóbb a fiúk elég egyértelműek voltam amikor majdnem levágták a töködet de te csak nem tanulsz. - csóválom meg a fejemet mire a kis disznó visítozni kezd. - Nem hallottam jól. Hogy hol van a pénz? - kérdem mire drága cocánk valami bólintás szerűt kísérel meg a fejével balra, a bedeszkázott fal felé. - Nyomorultak. - mordulok le az egyik kölyökre aki a legutóbb itt járt és nem bírta kiszedni ebből a faszkalapból, hogy hol van a tartozás. Nem kell itt finomkodni kérem szépen. S tenni fogok róla, hogy ezt a kölyök is megtanulja, hogy legközelebb ne basszon el egy ennyire egyszerű melót. Szórakozottan vágom öklömet a deszkába mire az kettétörik. A többi már egyszerű. A kis szarosok innen már tudják a dolgukat. Nekem nem marad más, mint kiélvezni a coca sikolyát amikor levágom két ujját.

Alig negyed óra múlva fékezek le a motorral a ház előtt. Nem ér meglepetésként, hogy Benedict körül ilyen meg olyan luvnyák heverésznek. Elvigyorodva dobom Benedict ölébe a pénzt, nyúlom le mellőle az aranyló italt és húzom le olyan könnyedén, mintha csak limonádé volna. - A kölyök elbaszta Benedict. Rossz hírünk fog menni ha a kis hülye miatt újra el kell mennem valahova. - rántom meg a vállamat és újra nagyot húzok a piából. Nem zavartatva magam intek az egyik csajnak aki azonnal mellettem terem. Ismernek már. Tudják ki vagyok. Mármint a luvnyák. A legtöbbeknek árnyék vagyok. Benedict jobb keze akiről nem véletlen nem tudnak annyian. Ezért végzem jól a dolgomat basszus. Ha mindenki tudna arról, hogy a főnöknek van egy bizalmasa, na mit gondoltok mi lenne? Pontosan. Szar lenne a levesben, az meg senkinek nem kell. A luvnya az ölembe ül és nem kell várnia egy pillanatot sem arra, hogy a kezemben tartsam formás hátsóját. - Táncolj nekem. - morranok egyszerűen és most nekem nem kell várnom. Közben Benedictre pillantok. . Felmerült némi bökkenő a Weis ügy kapcsán. - tájékoztatom alfámat a közelgő falkáról és annak alfájáról, aki ide tart a városba. Hogy pontosan miért az még nem tisztázott. - Sairah két nap múlva ad jelentést. - A féltestvérem aki nem mellesleg a másik falka kémje. No nem mintha nem tudna vigyázni magára. - Kb egy hét múlva érkeznek meg... - aztán már elveszik a tekintetem az előttem riszáló nő seggén, akiben egészen más tagom veszik el úgy kb öt perccel később.


Vissza az elejére Go down

Vérfarkas
Benedict Lorenzini
Jesse Cooper Tumblr_o8c7g7YziP1s0s73vo1_250
Keresem :
Δ some betrayers at the moment
Kedvenc dal :
Δ look at me! it's not my hobby
Tartózkodási hely :
Δ chicago right now



A poszt írója Benedict Lorenzini
Elküldésének ideje Pént. Jún. 10, 2016 8:09 pm
Ugrás egy másik oldalra


Gratulálunk, elfogadva!
üdvözlünk a diaries frpg oldalán

Helló, jobbkezem! Wink
Ugyan nem suhant át az agyamon soha, hogy meghirdessek egy ilyen figurát az életembe (látod, hogy befürödtem ezzel a Lucas gyerekkel), de a lapodat olvasva egyáltalán nem bántam meg, hogy nem szabtam gátat az állandóan szárnyaló fantáziádnak! 40 (na jó, ezt valamely női énem szájából képzeld el)
Tetszik, amit olvastam. Míg Benedict visszafogott modorral rendelkezik, amolyan csendes gyilkosként somfordál az utcákon, és ezzel a mentalitással is intézi az ügyeit, hát a jobbkezeként te tökéletes ellentéte vagy: és úgy érzem, pont erre van szüksége ennek az egésznek. Wink Kiegészítitek egymást, akár így is mondhatnám mindennemű túlzás nélkül. 31
Abban bízom, hogy hamarosan esetleg megismerkedhetünk bájos féltestvéreddel is, addig meg... vonszold a segged az dolgozószobámba, dolgunk van!
Foglalózz le, aztán tudod... a szokásos. Wink Jó játékot! 

Vissza az elejére Go down
 

Jesse Cooper

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Robert / Jesse / Jake ---
» Cassandra Cooper
» Andrew Cooper
» Cheryl G. Cooper
»  Cooper lakás

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Vérfarkasok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •