A sötétség vagy megszólít
vagy nem vesz rólad tudomást

Share | 

Vadász •• vad játszmák, féktelen éjszakák; csak a prédára várunk
† Kedvenc dal :
I bet my life
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :
Zsaru
† Humor :
Szarkasztikus de akad

Henry Roux ÍRTA A POSZTOT
Pént. Jún. 17, 2016 7:00 pm

Moretti & Roux

[You must be registered and logged in to see this image.]
Kibiztosítom a fegyvert. Ellenőrzöm Moretti seggét még egyszer utoljára majd a nőn a mellényt is, aztán magamon is igazítok kettőt. Nem mintha annyira kurvára ragaszkodnék ehhez a szarhoz de Moretti nem viselné el ha ledobnám magamról a golyóállót. Legyen ennyi lelki békéje, addig sem hisztizik nekem. - Készen állsz? - kérdem a nőt akivel hetek óta éjszakákat töltünk el éberen, ezután a mocskos rohadék után futva mert mindig kicsúszott a kezeink között. Okos az egyszer biztos de most nem lesz hova menekülnie. Az egész kibaszott épület körbe van kerítve. Amint a nő bólint, előre indulok vele az oldalamon. Megérdémli, hogy itt legyen velem, főleg mert ő is éjszakákat virrasztott át, mint a mosott szar jött be reggel, ahogy én is, hogy elkapjuk végre ezt a fickót, akinek több gyerek köszönheti a halálát, mint amennyit meg tudok emészteni. A swatosok betörik az ajtót. A faszi összeszarja magát és nem csodálom. Akkorát baszok le neki, hogy az orra is beletörik és nem csodálnám ha Moretti és lebaszna neki egyet; itt mindenki azt fogja mondani, hogy a férfi ellenállást tanúsított. Senki nem fogja azt mondani, hogy nem, mert köztünk még a legkeményebbeket is elkapja az ideg amikor ilyen rohadékokról van szó. Arra amit elénk köp a vérrel együtt viszont nem számítok. - Van még egy. - és vigyorog a köcsög. - Rajta Roux, verjen szarrá. Soha a büdös életben nem fogja megtudni, hol van a kislány. - vér bugyog a pofájában és mégis pofázik és vigyorog. Előrántom a fegyverem és szó szerint lenyomom a torkán. - Egészen biztos? - kérdezem idegesen de az csak vigyorog. - Mindenki kifelé. Ez parancs! - ordítok fel, mire mindenki kihúz, kivéve persze Morettit de neki nem is szólt a parancs. Ő a társam. S ha kussol akkor lelövöm a rohadékot. Ha megszólal, hosszú percek után de elengedem és a földre lököm a mocskot. Olyan ideges vagyok, hogy beleöklözök a falba ami át is törik. Legszívesebben felüvöltenék de nem teszem. Reszketeg az idegtől. - Csak a nővel vagyok hajlandó beszélni. - szólal meg rohadt bátran a nyomorult a földön mire Morettire emelem a pillantásom. - Kizárt dolog. - lépek közelebb és ha Alana nem állít le akkor rúgni kezdem a mocskot. - Nem! - nézek a nőre halálosan komolyan. Eleget vesztettem már. A társamat nem fogom. Tudom, hogy egy gyerek élete a tét. A fenébe is Roux szedd már össze magad a picsába. Alanara nézek. Ha akarja és rá tudd venni végül bólintok. Kurva nehezen de belemegyek. - A mellettetek lévő szobában leszek. Nem távolabb. Ha bármivel is próbálkozik azonnal szólsz. - magamhoz rántom a mellényénél fogva. - Megértetted? Azonnal! - kevés gyenge pontom van. A húgom és ez a rohadt nőszemély azok. Nem fogom őket kockára tenni.

||music: The hanging tree|| Sorry a késésért. Remélem tetszik.    || [You must be registered and logged in to see this link.] || [You must be registered and logged in to see this link.]

Vissza az elejére Go down

Bérlakások

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal