Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Anthony Perkins

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Jún. 29, 2016 9:10 pm
Ugrás egy másik oldalra

Anthony Perkins

Faj
ember
Play by
Kellan Lutz
Titulus
exférj féle
Foglalkozás
autó- és motorszerelő
Születési hely
Chicago
Születési idő
1985. június 23.

nincs olyan történet, mit ne lenne érdemes meghallgatni...
Kíváncsi vagy, milyen vagyok? Mondanám, hogy kérdezd a barátaimat, de a legtöbbjük nincs éppen jó véleménnyel rólam. Hogy miért? Elég egyszerű: félredugtam. Ha az ember házas, valamiért mindenki elvárja tőle azt, hogy tökéletes legyen, hogy hűséges a végsőkig. Pedig az csak egy darab papír, de ezt hagyjuk. Akármit mondok, a helyzetemen nem fog javítani, rimánkodni pedig nem akarok. Elvégre válok, mi okom lenne rá?
Chicago-ban születtem, gyerekkorom óta kosárlabda szurkoló vagyok, akárcsak az apám, vagy a bátyám. Átlagos gyerekkorom volt, nem lógtam ki a többiek közül. Kamaszként elég kicsapongó voltam, nem igazán szerettem az iskolapadot, így végül bármennyire akarta a család, nem mentem egyetemre, sem főiskolára. Helyette inkább motorral bejártam az országot, azaz... próbáltam, mert kiderült, hogy pénz is kell hozzá, nem fogadják el a benzinért az ajándék kuponkártyákat. Szóval félretettem a dolgot és elkezdtem dolgozni. Mindig is imádtam szerelni, úgyhogy ez adott volt, később nyitottam magamnak egy helyet, ez még most is meg van. Nem sok minden van, amit bánok az életben, kivéve a házasságomat. Megfogadtam, hogy nem házasodok, mert semmi értelme nincsen, és ahogy az lenni szokott, nem tartottam be. Elég volt egy elgondolás és meg is történt. Nem tudom, hogy a házasság miatt-e, vagy valami más miatt, de félreléptem és ezért most folyik a válás. Én nem igazán akarom ezt az egészet, egyrészt, mert feleslegesnek tartom, attól még élhetünk, hogy nem válunk el, igaz? Másrészt, nem akarok neki fizetni, pénzem sem lenne rá, pluszban magának akarja Zeus-t is, így még annyira se megyek bele. Mit kapok én? Elveszik a kutyámat, a pénzemet... a házasságnál már csak a válás rosszabb, és ha már válunk, csináljuk úgy, hogy nekem is jó  legyen.


Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Jún. 29, 2016 9:40 pm
Ugrás egy másik oldalra


Gratulálunk, elfogadva!
üdvözlünk a diaries frpg oldalán

Hello mate Cool
Első körben had szögezzem le a legfontosabbat; félredugni nem bűn. Sőt. A házasság meg oltári nagy baromság, erre gondolom most már te is rájöttél és csak remélni merem, hogy megjött végre az eszed és ezzel a pofával már mész is a legközelebbi kocsmába. Addig nincs gondom veled még nem az én kocsmám közelében jársz mert akkor kénytelen leszek átrendezni a képedet.
No de a fentieket félretéve; nagyon tetszett a lapod, szeretem mikor a sok faj mellett azért feltűnik egy-egy ember karakter is, hiszen mennyi potenciál rejlik egyszerűnek tűnő életükben, ahol nincs mágia, nincs szuper erős vagy gyors regenerálódás és a vérük sem különleges. Azt gondolom, hogy ember játszani kihívás ami a te kezeid között meg is fogja állni a helyét és remek játékokat fogsz hozni ezzel a fickóval is.
Nem is tartalak fel; a köröket már jól ismered. Kapd el egy körre a foglalókat, aztán pedig vesd be magad a játéktérre!

Vissza az elejére Go down
 

Anthony Perkins

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Brandon Perkins
» Anthony Hill
» Anthony lakása

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Emberek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •