A sötétség vagy megszólít
vagy nem vesz rólad tudomást

Share | 
A Grill parkolója

Hibrid •• halálosabb vagyok bármely vérfarkasnál vagy vámpírnál
† Kedvenc dal :
Raise the dead
http://www.youtube.com/watch?v=FFeKnhjbpvk
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :
Szex, gyilkolás

Klaus.Mikaelson ÍRTA A POSZTOT
Szomb. Jan. 19, 2013 5:24 pm
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Villám futott végig a tekintetemen a válaszától, de nem haboztam. Kigomboltam a nadrágját, majd letérdelve elé lerángattam, az alsóneműjével egyetemben, és közben fogam belemélyesztettem a combja bőrébe. Alig egy csepp vére csordult csak ki, óvatos voltam, mégha nehéz is volt visszafogni magam. Jelenleg nem akartam enni. Egész pontosan.... nem enni akartam.
- Gyere - álltam aztán talpra, ezúttal az ő háta került a fának, majd sliccemet lehúzva a lábai közé álltam, hogy átkarolhassa velük a csípőmet.
Vissza az elejére Go down

Vámpír •• a legrosszabb rémálmod vagyok egy sötét utcasarkon...
† Keresem :
my lost insane mind ♃
† Tartózkodási hely :
mystic falls ♃
† Hobbi & foglalkozás :
hahaha, you kidding? ♃
† Humor :
dirty ♃

Mila Tawn-Holloway ÍRTA A POSZTOT
Szomb. Jan. 19, 2013 5:20 pm
Mintha valami végigfutott volna a tekintetén, de túl gyorsan ahhoz, hogy bármit lehessen rá mondani. amúgy sem érdekeltek a lélekbeli ügyei, ha ő erre vágyik, hát tőlem megkapja mindenféle probléma nélkül!
- Vedd le te! - vágtam vissza úgy, mint a legtöbb makacs nőszemély, bár talán őt hergelni nem a vicc legjobb eszköze, de bánom is én. Ha bántani akar, nem tartja vissza semmi.

† Kedvenc dal :
Raise the dead
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :
Szex, gyilkolás

Szomb. Jan. 19, 2013 5:09 pm
- Ha nem tudnék hűtlen lenni, idáig sem jöttem volna ki veled - mondtam ajkam biggyesztve. És ebben a pillanatban rájöttem, mi volt a baj Erinnel. Mostanában szinte csak civakodtunk. Szex alig valami... Hát most komolyan, ezért adjam én fel magam egy kapcsolatban? Akkor inkább visszatérek a régi életemhez, és minden utamba eső embert megdugok. Vagyis, inkább csak a nőket.
- Vedd ezt le! - mondtam kissé parancsolóan Milának, megrángatva a nadrágját.

† Keresem :
my lost insane mind ♃
† Tartózkodási hely :
mystic falls ♃
† Hobbi & foglalkozás :
hahaha, you kidding? ♃
† Humor :
dirty ♃

Szomb. Jan. 19, 2013 4:45 pm
Beléfojtottam a szót, de mit is mondhattam volna, ha hagyom is beszélni? Nem, nem vagyok nagy szájhős. A tetteket éppen úgy szeretem, mint bármi mást. És nem is vagyok a szavak "embere".
Viszonoztam a csókját, amit szenvedélyesen, már-már durván adott nekem, közben a hajamnál fogva tartott magánál, és ebbe bele is kellett vigyorognom. - Jól jegyezd meg, még most... velem ne játssz. Még most állj le, és ne a közepénél jelentsd be, hogy nem tudsz hűtlen lenni. - néztem mélyen a tekintetébe. Ő ne tudna hűtlen lenni? Röhög a vakbelem.

† Kedvenc dal :
Raise the dead
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :
Szex, gyilkolás

Szomb. Jan. 19, 2013 4:17 pm
Követtem Milát a parkolóba, előre engedve őt, ami már csak azért is tökéletes megoldás volt, mert zavartalanul legeltethettem a szemem a hátsóján. Szexi feneke volt, azt meg kell hagyni.
- Nos, nézzük, most is szájhős.... - kezdtem bele a mondatba, de befejezni nem volt időm, mert máris az egyik fának szorult a hátam, hogy alig néhány másodperccel később máris fedetlen mellkasomat simogassa.
- Imádom a rámenős nőket - mormoltam, tenyeremre tekerve haját, így rántottam magamhoz a fejét egy kemény, vad csókra.

† Keresem :
my lost insane mind ♃
† Tartózkodási hely :
mystic falls ♃
† Hobbi & foglalkozás :
hahaha, you kidding? ♃
† Humor :
dirty ♃

Szomb. Jan. 19, 2013 6:00 am
(Bárpult, asztalok)

Miután olyan terepre értünk, ahol már teljesen sötét volt, hát nem féltem vámpír sebességre kapcsolni, és magammal húztam őt is, be a parkoló egy sötét, fás részére. Bokrok, amik takarnak mindent, és azt hiszem, ez körülbelül a '50-as évek stílusa. Akkor volt ez a szokás.
- Nos... mit is mondtál? Én valami... kiéhezős részre is emlékszem - löktem Klaust az egyik fa törzsének, közben már szorosan hozzásimulva. Nem volt kedvem adni az ártatlan lánykát, és a megmászhatatlan Himaláját. Semmi érdekes nincs benne, és amúgy is... ez csak a kezdet. Ami viszont biztos, hogy egy-két testrészétől biztosan megszabadítom, ha képes lesz Erinnek vagy bármi másnak szólítani.
Nem törődtem most finomságokkal, rögtön fedetlenné varázsoltam a mellkasát. Milyen furcsa, néhány hete még ki akart nyírni engem... és én is őt. De a helyzetek gyorsan változnak. És egy ilyen szajhának, mint nekem, egy ilyen alkalmat vétek lenne kihagyni. Ahogy Cedric-et is az volt, de... így jártam, vagy mi.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Kedd. Dec. 18, 2012 2:19 pm
Mystic Falls....Első látásra érdekes hely. Mármint így kocsiból nézve, de aztán kitudja. Sok lehetőséget látok benne. Távol a múlttól és nem mellesleg Jaspertől is. Bár évszázadok óta nem láttam, de remélem nem is most fogom viszont látni. A hátam közepére nem kívánnám.
Miközben szemlélődtem szinte kiszúrta a szememet egy felirat. Mystic Grill. Pont erre van szükségem egy hely ahol kikapcsolódhatok.
Leparkoltam az autót, majd szinte rögtön ki is pattantam a kocsiból. Először csak megálltam az épület előtt és mélyeket szippantottam az itteni levegőből, majd egy széles vigyorra kerekedtek az ajkaim.
Hát akkor hajrá. Új hely, új élet és új lehetőség arra, hogy másokat tiporjak a földbe.
Nem is tétováztam sokáig a bejárat előtt. Egy nagy sóhaj kíséretében léptem be a Grill ajtaján.

(Grill)

Inactive
Long time no see me
† Kedvenc dal :
Just Give Me A Reasonl
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :
Vérszívás
† Humor :
Halálos

Kol Mikaelson. ÍRTA A POSZTOT
Pént. Dec. 07, 2012 5:50 pm
Bámultam őt... Már miért ne tettem volna? Ez a csaj egyszerűen valami eszméletlenül jól nézett ki. De aztán, amikor megkérdezte, hogy megyek-e, akkor pár pillanat alatt mellette termettem. Ami azt illeti, talán túl gyorsan is, de reméltem, hogy nem tűnt fel neki.
- Jók a virgácsaid - vigyorogtam, miközben kinyitottam az ajtót, és nem törődve az etikettel besétáltam előtte a helyiségbe.
/Grill/

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Szer. Dec. 05, 2012 10:15 pm
- Így jó lesz? - Mosolyodtam el halványan, hátha ezzel megtudom győzni. Nem szokásom ilyen lenni, de sikeren összefutottam a város csábítójával, aki sorba szedi föl a nőket, egy kis időtöltésre. Szóval senki ne csodálkozzon, ha eleinte nem nagyon tetszik a dolog. De azért igyekszek kedves lenni.
- Ezzel a jelzővel vitatkoznék, de hát te tudod... - Vontam fel enyhén szemöldökömet halkan felnevetve, és nem várva meg válaszát, elindultam a grill bejárata felé, de aztán amint érzékeltem, hogy nem követ, a vállam fölött hátranéztem.
- Na megkapom azt az italt, vagy még bámulsz egy ideig? - Kérdeztem elmosolyodva.

Inactive
Long time no see me
† Kedvenc dal :
Just Give Me A Reasonl
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :
Vérszívás
† Humor :
Halálos

Kedd. Dec. 04, 2012 5:22 pm
- Egy kicsivel több lelkesedést - döntöttem félre egy kicsit a fejemet, ahogyan a szinte már fintorgó ábrázatát figyeltem. Úgy tűnik, azok a dolgok, hogy utáljuk egymást, tudat alatt, rejtve is bennünk vannak, anélkül, hogy tudnánk a másik származásáról. Furcsa... lenne, ha nem találkoztam volna már hozzá hasonlókkal. Majd ha egy kicsit ittunk, rákérdezek, mióta is lett vérfarkas. - Tudod... a város legsármosabb férfija meghív téged egy italra. Az a minimum, hogy tetszik a dolog.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Kedd. Dec. 04, 2012 2:28 pm
- Jajj milyen gyorsan kitaláltad! Gratulálok! - Küldtem felé valamiféle elismerő mosolyt. - Maradjunk annyiban, hogy volt olyan szerencsés valaki. - Sóhajtottam fel halkan. Nem mondok neki semmit mert hát nem is érdekli, maximum, csak próbál úgy tenni, mint akit érdekel. Egy lépéssel közelebb léptem hozzá, és megadóan megvontam a vállamat.
- Egy ital valóban nem árthat, szóval oké, benne vagyok.. - Húztam el szám szélét, ezzel beleegyezve a dologba, és megforgattam szememet.

Inactive
Long time no see me
† Kedvenc dal :
Just Give Me A Reasonl
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :
Vérszívás
† Humor :
Halálos

Vas. Dec. 02, 2012 2:48 pm
- Tán foglalt a kishölgy? - fontam keresztbe a karomat magam előtt, mintha csalódott lennék. - Nem csodálom. Ki az a szerencsés flótás? - tettettem a dacos érdeklődőt. Remélem nem csinál hülyét belőlem. Egyébként az a legnagyobb baj a farkasokkal a szagukon kívül, hogy nem lehet őket megigézni. Ha meg lehetne, nem vesződnék vele, hanem azonnal a sikátorba, majd az ágyamba csábítanám. Vagy esetleg kombinálom a kettőt, és... a sikátorszexben sincs kivetnivalóm. - Mindazonáltal egy ital nem árthat meg, nem gondolod? - jelent meg az enyhe, fenyegető él a hangomban.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Szer. Nov. 28, 2012 5:08 pm
- Na na na! - Ráztam a fejemet egy kis mosollyal amint meghívott egy italra, és a szerinte szép lábaimat és dekoltázsomat szóba hozta. - Csak semmi ital, és egyéb más se! Ne próbálkozz.. - Mondtam teljesen nyugodtam, mégis határozottan. Valami azt súgja, hogy nem fogom egykönnyen lekoptatni, ami már magában hatalmas "baj". De persze ez nem azt jelentette, hogy most akkor elfogok futni, remélve, hogy nem fog követni. Először is próbálom nyugodtan elintézni a helyzetet, aztán majd ki tudja, lehet máshoz kell majd folyamodnom, hogy megszabaduljak ettől a valakitől.

Inactive
Long time no see me
† Kedvenc dal :
Just Give Me A Reasonl
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :
Vérszívás
† Humor :
Halálos

Kedd. Nov. 27, 2012 8:23 pm
Valami azt súgta, jobb elővennem a rendes modoromat. Közelebbről megnézve valóban nagyon csinos lány volt, sőt, kifejezetten kívánatos abban a ruhában, amit éppen magára vett. De egy nyamvadt vérfarkas. Az az ősi konfliktus meg még mindig nem tűnt el, és talán már nem is fog.
- Mit szólnál, ha meginnál velem valamit egy pohárkával? A vendégem vagy. Elvégre... szépek a lábaimat. Meg a dekoltázsod - jelentettem ki határozottan.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Szomb. Nov. 24, 2012 3:18 pm
Legbelül reménykedtem, hogy nem fog betalálni ez a fazon, de végül csak elém lépett, és üdvözölt. Inkább nem próbálkozok azzal rögtön, hogy durván lerázom. - Hello neked is! - Erőltettem egy halvány mosolyt arcomra, és egy apróbb lépést hátráltam. Túl közel volt hozzám, így jobbnak láttam kicsit távolodni tőle. - Segíthetek valamit? - Vontam fel enyhén szemöldökömet, kíváncsian nézve a férfi szemeibe. Nem véletlenül szólított le, méghozzá így, akar valamit, amit talán hamarosan meg is fogok tudni.

Inactive
Long time no see me
† Kedvenc dal :
Just Give Me A Reasonl
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :
Vérszívás
† Humor :
Halálos

Csüt. Nov. 22, 2012 6:13 pm
ÉS igen, közeledett... Ah... Már éppen készültem letámadni, mint egy eszetlen fiatal vámpír, amikor megéreztem a szagát, amitől némiképpen visszahőköltem. Hát ez nem ér... Miért kell a jó nőknek is vérfarkasnak lenniük? Lehetne bennük valami olyan gén, ami mondjuk csak a férfiaknak engedi az átok kiváltását. De ez a lány... Közelebbről megnézve egész csinos. Csak ne érezném ezt ennyire!
- Helló, szép kislány - léptem elé, elővéve a legbájosabb mosolyt, amit villantani szoktam. Talán ma bepróbálkozhatom őnála egy kis kóstolóért. Nekem úgysem árt.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Szer. Nov. 21, 2012 10:32 am
Park

Viszonylag hamar odaértem a Grill-hez, hisz szinte egy köpésnyire volt a parktól. Már lassan 5 óra volt, de már sötét volt. Ezt utáltam a télben! Hogy korán sötétedik, és ez még el is fog tartani egy jó ideig. A grill parkolója üres volt, vagyis majdnem! Egy férfi állt ott nem messze tőlem, és amint meghallotta, cipőm kopogását, felém fordította tekintetét. Tovább sétáltam lassan a grill bejárata felé, de valami rosszat sejtettem.

Inactive
Long time no see me
† Kedvenc dal :
Just Give Me A Reasonl
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :
Vérszívás
† Humor :
Halálos

Kedd. Nov. 20, 2012 6:43 pm
/Mystic Falls utcái... napokkal a Lorelay-jal történt incidens után/
Napok óta nem vadásztam, így lassan kezdtem megszomjazni, ami valljuk be, nem igazán tetszett. Ideje volt újabb zsákmány után néznem, főleg hogy a kis Rory mézédes vérét sem érezhettem a számban. Remélem ezúttal kifogok egy igazán szerencsétlen nőszemélyt, aki hagyja magát, vagy esetleg találok egy másik, még befolyásolható tündért... Az utam tehát a Grillhez vezetett. Tapasztalatból mondom, hogy a parkolóban elég sok elkóborolt hölgyemény lézeng. És valóban, hamarosan léptek kopogását hallottam meg.

† Kedvenc dal :
Raise the dead
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :
Szex, gyilkolás

Szer. Nov. 14, 2012 12:04 pm
- Ezt szeretem - mondtam kissé vidámabban. - Nem is tudom, a nőket miért kell állandóan órákig győzködni valamiről - rántottam össze magamon a kabátot. - Gyere, erre van a hotel - indultam el mellette, mutatva az utat.

(Hotel, Klaus szobája)

Vérfarkas •• a legragyogóbb éjszaka egyik gyermeke vagyok, óvakodj teliholdkor
† Chatkép :

† Keresem :
some kind of salvation
† Kedvenc dal :
you could be happy
nobody's home
endlessly
picking up the pieces

† Tartózkodási hely :
beside my brother
† Hobbi & foglalkozás :
journalist
† Humor :
playful

Zoé D. Gilson ÍRTA A POSZTOT
Kedd. Nov. 13, 2012 6:43 pm
- Ott maradni...? - Megköszörülöm a torkom. Miért hiszem azt minden egyes szavánál, hogy ennél különösebb már nem lehet a helyzetünk? - Ez talán majd... eldől... a borod erőségének függvényében... - fogalmazok óvatosan, elég bizonytalanul. Őrültség lenne Klaus szobájában éjszakázni. De kezdek attól tartani, hogy engem már az őrület irányít. Szóval inkább erre nem mondok semmi biztosat.
- De azért... köszönöm az ajánlatot. Megfontolom - nézek a szemeibe, és ismét csak próbálom felfogni, hogy mennyire kedves lett velem. Vajon mivel érdemeltem ezt ki? Mert nyilván csak keveseknek adatik meg ez a megtiszteltetés.
- Rendben - bólintok végül a szavaira. Igen, adok neki egy esélyt, hogy megmutassa, hogy ő... ahogy ő fogalmazott: nem olyan rosszfiú, mint amilyennek ismerik.

† Kedvenc dal :
Raise the dead
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :
Szex, gyilkolás

Kedd. Nov. 13, 2012 6:30 pm
- Ezt már szeretem - mosolyogtam el magam. - Egy kis bor, egy kis beszélgetés... vettem az adást. Ha gondolod, ott is maradhatsz nálam, ha nincs egyelőre hová menned. Nem mászom rád, van egy kanapé, szóval egy ágyba sem kell feküdnöd velem, ha nem akarsz. Én egyszerűen csak... vágyom egy jó társaságra, ennyi az egész - másztam le a kocsi motorháztetőjéről, és megfogtam Hayley kezét.
- Keveseknek mondok ilyet őszintén, de bízhatsz bennem. Ne félj tőlem. Nem vagyok olyan rosszfiú, mint amilyennek ismernek, vagy látszom - simítottam végig az arcán. - Ha pedig valami nem tetszik, szabadon távozhatsz majd. Nem foglak erőszakkal marasztalni, ne aggódj.

† Chatkép :

† Keresem :
some kind of salvation
† Kedvenc dal :
you could be happy
nobody's home
endlessly
picking up the pieces

† Tartózkodási hely :
beside my brother
† Hobbi & foglalkozás :
journalist
† Humor :
playful

Kedd. Nov. 13, 2012 6:25 pm
Csak kinyitom a számat, aztán meg hápogok, mint egy kacsa, hangtalanul. Egyetlen szó - nem sok - annyi sem jön ki a torkomon. Eredetileg ellenkezni szerettem volna, valamit kitalálni, hogy miért is nem érek rá éppen. De hisz nagyon jól tudja, hogy most érkeztem a városba, és mivel Tyler jelenleg nincs Mystic Fallsban, így nem nagyon tudok mit kezdeni magammal. Őszintén? Még nincs is hol megszállnom, nem foglaltam szobát, és amíg Ty nem ér haza, a villájukba sem akarok bepofátlankodni.
- Hát én... nem is tudom... - ajkamba harapva nézek szét, mintha azt várnám, hogy valahol azt utcán meglátom a megoldást a kétségeimre. Végül az összekulcsolt kezeinkre pillantok. Fejben újra lejátszom, amit az imént mondott: "De veled nem is tenném meg azt, amit a többiekkel. Nem tudom miért, de... egyszerűen ez van". Bárcsak tudnám, hogy hihetek e neki. Akár ebben, akár a másik dologban. És még mindig ott a kíváncsiság is bennem, hogy minden őrültsége ellenére szeretném jobban megismerni.
- Oké, legyen. Egy kis bor... beszélgetés... - ismételgetem részben magamnak, részben neki. Ezzel igyekszem tisztázni, hogy tényleg csak azért megyek bele. Remélem, lassan felfogja, hogy én valóban nem vagyok olyan egyszeri kis nőcske, akiket ilyen módon fel szokott szedni. Nem és kész - makacsolom meg magam.

† Kedvenc dal :
Raise the dead
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :
Szex, gyilkolás

Kedd. Nov. 13, 2012 6:08 pm
- Nos, teljesen nem vagyunk egy faj, az tény... - mormoltam lágyan. - De veled nem is tenném meg azt, amit a többiekkel. Nem tudom miért, de... egyszerűen ez van - néztem a szemébe, és lefelé siklott a tekintetem, a kezére, amivel a mellkasomon támaszkodott meg. El akart tolni magától, azt éreztem, de meglehetősen lagymatagra sikerült a dolog, inkább csak olyan jellege volt, mint mikor egy nő a régmúltban csak az illem kedvéért húzódozott.
- Gyere velem - fogtam meg a kezét. - Gyere el velem a hotelba. Most ott lakom - tettem hozzá magyarázóan. - Nem akarok egyedül lenni... főleg most, hogy kicsit be is piáltam - tettem hozzá valamiféle bocsánatkérő fintorral. - Iszunk egy pohár finom bort... beszélgetünk. Igérem, nem mászom rád... csak ha te is akarod. Mit mondasz?

† Chatkép :

† Keresem :
some kind of salvation
† Kedvenc dal :
you could be happy
nobody's home
endlessly
picking up the pieces

† Tartózkodási hely :
beside my brother
† Hobbi & foglalkozás :
journalist
† Humor :
playful

Kedd. Nov. 13, 2012 6:03 pm
Egy részemnek tetszenek Klaus szavai erről a felsőbbrendűségről. Hogy nem lehetek gyenge, amikor igenis megvan a magam ereje. Nem lehetek kiszolgáltatva másoknak, amikor nekem kéne másokat elnyomni. Igen, egy részem ilyen, és most szaporán bólogat. De ahogy Klaus ajkai találkoznak a nyakammal... az az érzésem támad, hogy ebből mégis csak én fogok kijönni vesztesként. Idegesen felnevetek.
- Nem is tartozunk egy fajhoz - emlékeztetem, de rögtön meg is bánom ezt. Nem hiszem, hogy okos ötlet lenne erre felhívni a figyelmét, hisz eszem ágában sincs csatlakozni a seregéhez. Mégis... ez a tény, ami felett nem lehet csak úgy átsiklani. Ő az erősebb, ő a halhatatlan, és őt idézve kettőnk közül én tartozom itt abba a csoportba, aminek ő felette áll, aminél jobbnak hiszi magát. Én vagyok az, akit ki lehet használni, nem ő.
- Ugye tudod, hogy ilyen értelemben... ez a helyzet nem túl hízelgő rám nézve? - Még mindig nem tudom elengedni magam. Talán még most kellene eltolnom őt, mielőtt késő lenne. Mielőbb. Két tenyerem a mellkasára simul, készen arra, hogy ellökjem, de az erő, amit kifejtek rá, nem túl meggyőző, azt hiszem.

† Kedvenc dal :
Raise the dead
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :
Szex, gyilkolás

Kedd. Nov. 13, 2012 5:51 pm
- Én nem tudom, ki az a Caroline - rántottam meg a vállam. - Bár Tylerrel sem találkoztam sokat, épp csak hibriddé változtattam, aztán útjára engedtem. Ha szükségem lesz rá, úgyis elérem. Addig meg hagy élje csak a maga kis életét - mormoltam lágyan, és odahajtottam a fejem Hayley vállára. - Tudod, a mi fajtánknak nem kellene óvatosnak lennie. A fenébe is, felette állunk az embereknek. Élvezni kell az életet, ennyi. Jobbak vagyunk, mint ők, hát élnünk is jobban kell, erősebben, teljesebben... maradéktalanul - nyomtam lágy csókot Hayley nyakára, és lágyan simogatni kezdtem a hátát. - Milyen finom a bőröd... - nyögtem halkan.

Sponsored content ÍRTA A POSZTOT
Today at 7:11 pm

A Grill parkolója

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
8 / 9 oldalUgrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Similar topics

-
» Mystic Falls - Grill
» Mystic Grill