A sötétség vagy megszólít
vagy nem vesz rólad tudomást

Share | 
A Grill parkolója

Inactive
Long time no see me
† Kedvenc dal :
http://www.youtube.com/watch?v=UuvaFI4qnh4
Remember
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :
Elena agyának a totális húzása :)

Damon.Salvatore ÍRTA A POSZTOT
Csüt. Máj. 16, 2013 10:47 pm
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Ez volt az a pont. Amikor megemlítette a kicsiket, akiknek talán nélkülem kellene felnőni, mert egy pszichopata úgy döntött, elöntött a harag, és ez mintha elűzte volna belőlem a verbéna hatásának utolsó morzsáját is. Úgy pattantam fel, mint akit valami ránthatatlan huzal rántott a levegőbe, hogy a következő pillanatban máris a gallérját szorongassam, eres arccal, az ínyem alól kibújt fogakkal.
- Ne merészeld még egyszer a szádra venni a gyerekeimet! - sziszegtem gyűlölettel telve, miközben erősen fogtam másik kezemmel a karját, hogy ne hadonásszon. - Mi bajod van velem, te szemét? Hát ennyire az ellenségednek tartasz? Jól van, legyen! De az én ellenségeimnek nincs könyörület - fintorogtam el magam, aztán hirtelen a háta mögé kerültem, és két markomba fogtam a nyakát.
- Utolsó kívánság? - kérdeztem jeges hangon.
Vissza az elejére Go down

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Csüt. Máj. 16, 2013 10:07 pm
- Nem hinném, hogy így volna. - jelentettem ki ezt, majd felsóhajtva döntöttem úgy, hogy még odébb sétálok, és elmerengve próbáltam olyan érveket sorakoztatni, ami ennek a vámpírnak az életéért szólnak.
- Nincs semmi.. ami arra utalna, hogy neked annyira életben kellene maradnod. Mindannyian szörnyek vagytok. A gyerekeknek is jobb, ha inkább nem egy szörny neveli őket fel. - mondtam megvetően.

Inactive
Long time no see me
† Kedvenc dal :
Remember
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :

Csüt. Máj. 16, 2013 9:00 am
- Most mi van, hallani akarod a komplett élettörténetemet? - nevettem fel keserűen. - Nem fogok végigmesélni majd' kétszáz évet. És mondok neked valamit... néha lehet, hogy az én fajtámban több a szeretnivaló, mint a tiédben. Ebbe még nem gondoltál bele, Kojak? - bámultam a kopasz fejére. Közben éreztem, hogy az erő egyre inkább visszatér bennem. Óvatosan, hogy ne vegye észre, megfeszítettem a testem izmait, mígnem olyanná váltam, mint egy rugó. Most már csak a pillanatra vártam, hogy félrenézzen, és hibázzon.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Szer. Máj. 15, 2013 9:16 pm
Tovább bámultam tárcáját, majd mikor úgy véltem hogy eleget láttam, egy sóhajtással hajítottam odébb, hogy még csak a szemem elé se kerüljön még egyszer.
Megforgattam ujjaim között a fából készült cöveket, majd elgondolkodva léptem odébb pár méterrel, de nem vészes távolságba mentem.
- Egy magadfajtának nem lenne szabad családot alapítani. Nem vagyok képesek másra, csak gyilkolásra. És ne mondd nekem hogy te mindig ilyen jófiú voltál. - szorult össze az állkapcsom.

Inactive
Long time no see me
† Kedvenc dal :
Remember
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :

Szer. Máj. 15, 2013 8:20 am
Vadászok.... tipikus. Fafejű mindegyik. John Gilbert is az volt, tessék, már látni honnan örökölte Elena a makacsságát. Ezeknek aztán mondhat az ember bármit. A Grill dupla ajtaja is hamarabb megértené, és felfogná...
- Mi van ezen olyan meglepő? - morogtam, és megkönnyebbülve éreztem, hogy a verbéna hatása lassan, de múlik belőlem. Ez így jó... csak szóval tartani még egy kicsit. Csak addig, míg képes leszek villámgyorsan mozdulni. Vagy azért, hogy leszereljem, vagy azért, hogy elszeleljek.
- Mondtam, hogy nem vagyok olyan, mint a vámpírok általában. Szeretnek, én is szeretek, ennyi. Szerinted ha olyan vérmes gyilkos lennék, ahogy te ismered a magamfajtákat, lenne mellettem egy nő, és három gyerek? - tettem fel a nagy kérdést, és míg kissé elgondolkodott, örömmel éreztem, hogy most már képes leszek cselekedni. Nem, Damon Salvatore nem adja olyan olcsón a bőrét!

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Szer. Máj. 15, 2013 6:29 am
A szokásos szöveget hallhattam ezúttal is. Nem olyan minden vámpír, mint ahogyan azt én elképzelem, s ahogy a fejemben készítettem róluk képet. Ennél jobb trükk nincs? sosem vettem be.
- Nem hiszem hogy bármi jelentősége van a jóságnak a vámpírsághoz. Már csak azért se, mert legyetek bármily' különbözőek, akkor is csak vámpírok vagytok. S nekem az a feladatom, hogy mind egy szálig elpusztítsalak titeket, és bevégezzem a végzetemet ezzel, amit oly' sok elődömnek nem sikerült megtennie. - vigyorodtam el, bele a képébe de a gyerekeiről szóló résznél döbbenet suhant át arcomon, s felvont szemöldökkel hajoltam le, hogy matatva a zsebében megtaláljam az említett tárcát. Egy nő... három gyerek. Szép élet.. túl szép, hogy egy vámpíré legyen. - Hm. Felettébb érdekes. - jelentettem ki.

Inactive
Long time no see me
† Kedvenc dal :
Remember
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :

Kedd. Máj. 14, 2013 10:52 pm
Úgy rángatott ki magával, mint egy rongybabát. Ha nincs az a rohadt, tetves verbéna, széttörtem volna minden csontját, de így sajnos vajmi kevés ellenállást tudtam tanúsítani. Na jó, legyünk őszinték... szinte semmit.
Nyekkentem egyet, mikor nem túl kíméletesen a betonra vágott, és értetlenül néztem rá.
- Az isten szerelmére... - mondtam. - Mit ártottam én neked? Fel sem fogod, hogy az én fajtám sem mind olyan, ahogy te elképzeled? Miután megöltél, bele fogsz nézni a gyerekeim szemébe, és elmondod nekik, hogy az apjuk nélkül kell felnőniük? - ejtettem hátra a fejem, ami jókorát koppant a betonon. - Ha nem hiszel nekem, nyúlj a zsebembe. A tárcámban megtalálod a képüket - motyogtam.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Kedd. Máj. 14, 2013 9:42 pm
/Grill/

Amint kiléptem az ajtón, földre löktem Őt, s megálltam fölötte, elégtétellel nézve, s ez látható volt az arcomon is. - Mystic Falls tényleg dúskál a hozzád hasonlókban. - jegyeztem meg simán, végigmérve alakját, ahogyan a verbéna végett néha végigfuthatott testén valami fájdalomszerű görcs. - És nekem az a feladatom hogy elpusztsítsalak titeket mind egy szálig. Az Ötök egyike vagyok. Még rögeszmésebb vadász, mint a többi. - mondtam szinte a vérére szomjazva, majd karót vettem elő hátsó zsebemből.
- El akarsz búcsúzni még valakitől, vagy belevághatunk a közepébe? - sétáltam mellé, és mellkasára tettem lábamat, hogy így tartsam a földön.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Szomb. Máj. 11, 2013 11:35 pm
- Sosem tudhatja az ember, hogy mikor ragadja meg a szerelem. - Bár kétlem, hogy bárkibe is belecsapna a villám amikor meglát és attól a pillanattól kezdve szerelmes lenne belém. Semmi ilyesmitől nem félek. Ezeknek a valószínűsége egyenlő a lehetetlennel. Meg mondjuk ő jobban ismeri az ex feleségét és annak reakcióit.. Meg érzelmeit.
- Menjünk. - Bólintottam, majd előrementem. Látszott rajta, hogy nem szeretne első lenni, mintha hátba szúrhatnám egy karóval vagy valami ilyesmi. Bár jobban belegondolva nem árt az elővigyázatosság.

| Hátsó boxok |

Ösi vámpír •• Egy vagyok a legidősebbek közül, add meg a tiszteletet
† Keresem :

no matter what happens, you are my everything ◎

† Tartózkodási hely :
mystic falls ◎
† Hobbi & foglalkozás :
walking on my way... ◎

Christopher M. Britanov ÍRTA A POSZTOT
Szomb. Máj. 11, 2013 10:38 pm
- Erin esetében a komoly érzésektől nem félek. - jegyeztem még meg, de mindazonáltal innetnől kezdve rá bíztam, hogy mit akar kezdeni. Nem fogom azt mondani, hogy kötelessége megtenni azt, amit kérek, mert nem tartozunk egymásnak semmivel.
Még mindig ismerősnek tűnt, de keverem.. valakivel. Hasonlít valakire. Őrjítő.
- Akkor talán térjünk be a Grillbe egy körre. - vigyorodtam el, és az ajtó felé böktem. Viszont nem szerettem, ha én megyek elől. Jobb szerettem mindig második lenni.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Pént. Máj. 10, 2013 11:36 pm
- Soha nem lehet tudni, hogy egy hölgy mennyi idő után habarodik bele egy férfiba. Aztán pedig, ha rájön, hogy az egész játék volt.. Nos hát nem szívesen viselném egy női csalódottság következményeit. - A nők alapból elég vérmesek tudnak lenni és meg kell hagyni azért nekik is meg van a saját kis játékaik. Néha már ezek magukban is eléggé drámaiak. Mire képesek akkor, amikor tényleg van mögötte komoly érzés is? Valahogy nem akarom megtapasztalni egy teljesen idegen nő bosszúját, miután rádöbben, hogy csak játszottam vele. Bár addigra már nem is lesz annyira idegen.
- Én aztán nem sietek sehova. - Emeltem fel a kezeimet megadóan. Tényleg nem sietek sehova. Bár az előbb voltam benn egy italra.. De mit árthat még egy. Meg amúgy sem hiszem, hogy a szőkeség még mindig ott tartózkodna.

† Keresem :

† Tartózkodási hely :
mystic falls ◎
† Hobbi & foglalkozás :
walking on my way... ◎

Pént. Máj. 10, 2013 10:18 pm
- Elismerem, hogy az már nem jó húzás. - húztam el számat, majd eltettem zsebembe a kiürült cigarettás dobozt. Még hasznomra lehet, minek dobáljam kifelé? Féligmeddig megértettem ennek a fickónak a hozzáállását, hisz ha érzemlekről van szó, nagyon komoly és nagyon nagy sokkhatásokról lehet szó akár.. Erint ismerve, ő még a drámától se kíméli meg az embert, de sajnálatos módon nem olyan módon űzi, mint a tévében a hölgyek. Nem.. ő szó szerint drámát csinál.
- Sietsz valahová.. Carlos? - vontam fel szemöldökömet. - Egy ital mellett szívesen megismernélek. - vigyorodtam el.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Csüt. Máj. 09, 2013 7:26 pm
- Elhiszem, hogy remek szórakozás. A nőkkel szórakozni többnyire az, de akkor már nem, amikor már érzelmek felé kezd terelődni a dolog. - Nem szeretek a hölgyek érzéseivel játszani. Én sem szeretem, ha a sajátjaimmal játszadoznak. Az olyan nem fair. Bár köthetnénk egy olyasfajta alkut is, hogy később behajtom rajta a dolgot. De semmi nem garantálja azt, hogy nem fog rögtön lelépni, miután elvégeztem az alku rám eső részét.
- Carlos. És ebben teljesen biztos vagyok. - Ha nem is mostanában fogok róla hallani akkor pár száz év múlva.

† Keresem :

† Tartózkodási hely :
mystic falls ◎
† Hobbi & foglalkozás :
walking on my way... ◎

Csüt. Máj. 09, 2013 5:57 pm
- Azért.. még megpróbálhatnád elcsavarni a feleségem fejét. Hidd el, remek szórakozás.. személyes tapasztalat. - kacsintottam rá úgy, mint valami cinkostársra. Mást kell találnom. Aki tud ajánlani egy boszorkányt... és az a boszorkány segíthetne feltámasztani a kislányomat. Mert rá a kelleténél nagyobb szükségem lesz.
- A nevem Christopher. És ha rajtam múlik, még hallunk egymásról. Két idős ősvámpír bármikor egymás segítségére lehet. - vigyorodtam el.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Szer. Máj. 08, 2013 9:18 pm
Láttam, hogy arcára kiült a csalódottság. Hát valószínűleg én is ilyen lennék, ha valamit nagyon szeretnék elérni, de nem jönne össze. Nem mindig találhatjuk el, hogy a másikat mi érdekli.
- De legalább megpróbáltad. - Mondtam és valami mosoly félére húztam a számat. Már ez is valami, hogy megpróbálta. De azt, hiszem nem lenne túlságosan fair alku, ha az egyikünk nem kapna cserébe semmit. Semmi olyat, amit igazán akarna.

† Keresem :

† Tartózkodási hely :
mystic falls ◎
† Hobbi & foglalkozás :
walking on my way... ◎

Szer. Máj. 08, 2013 8:49 pm
- Hm.. - vágtam meglehetősen csalódott arcot, és letisztáztam, hogy ezúttal ez egy bukott alku, és az, amire azt hittem hogy megnyerő lesz, mégsem az.
- Ezen esetben azt kell mondjam hogy sajnálatos módon nem tudunk kiegyezni. - sóhajtottam fel széttárt karokkal. Előfordul ez is. Velem még nem történt meg eddig, de néha.. meg kell. És bele is kell törődni.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Kedd. Máj. 07, 2013 10:56 pm
Nem tudtam, hogy mit akar ajánlani, de.. Mindenképpen iszonyat jónak kell lennie ahhoz, hogy én ilyesmit elvállaljak. Csak úgy nem szokásom szórakozni a nőkkel. Viszont, ha egy elnyeri a tetszésemet. Hát fogalmazzunk úgy, hogy nem menekül egy könnyen.
- Mire kellene nekem egy gyógyír? Mert előrébb nem lennék tőle már az is biztos. - Egyfajta büntetésképpen tettem Will-t azzá, ami és ez még mindig jól jöhet, mert így egy örökkévalóságon át kínozhatom. Ami valljuk be sokkal jobb, mint emberré változtatni. Az egészben semmi móka nem lenne. Legalábbis a számomra.

† Keresem :

† Tartózkodási hely :
mystic falls ◎
† Hobbi & foglalkozás :
walking on my way... ◎

Kedd. Máj. 07, 2013 10:27 pm
- Nos... - dörgöltem meg államat, és érdeklődve néztem rá, hisz megfogott egy gondolat, s nem eresztett el. Tudok valamit, amit ő valószínűleg nem. És blöff lenne részemről, de ő azt nem tudhatja.
- Nem tudom, hogy mennyire akarsz keresztbe tenni annak az akárkinek.. - futtattam tovább gondolataimat. - De tudok egy bizonyos gyógyírről.. ami képes vámpírból ismét embert csinálni. - fogalmaztam eléggé gyenguskán. - Ha eltereled a feleségem figyelmét.. cserébe megkapod a gyógyírt, ha megszerzem. Talán nem reális alku? - vigyorodtam el.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Hétf. Máj. 06, 2013 9:50 pm
- A felfogóképességemmel eddig sem volt probléma. Sőt egyik képességemre sem volt még kifogás. - Észreveszem a hosszú sorok között a lényeget. Ennyire nem vagy idióta. Meg hát nem is bolondítottak meg engem az eltelt évek és a bosszúmba burkolózás. Azért még mindig tudok tisztán gondolkodni.
- Ha nem is kifejezetten ellenségek, de olyan személy mindig van, akinek örömmel teszek keresztbe. - Azt hiszem ez a viszály már csak az én oldalamról nézve létezik. Lehet, hogy ő el tudta felejteni, amit a múltban tett. Nekem azonban nem megy ilyen könnyen a felejtés.

† Keresem :

† Tartózkodási hely :
mystic falls ◎
† Hobbi & foglalkozás :
walking on my way... ◎

Hétf. Máj. 06, 2013 9:30 pm
- Valami ehhez hasonlóra akartam kilyukadni, igen. Nem is olyan borzalmas a felfogóképességed. - könyveltem el szemtelen vigyorgással, majd végigmértem őt. Erin ízlésének szerintem pont megfelelne. Nem is válogat a drága exem annyira, hogy egy ilyen finom falatnak ellenálljon.
- Nos.. - dörgöltem meg az államat, s gondolkodni kezdtem, hogyan tegyem fel a bonyolult kérdésemet. - Mint ősvámpír, bizonyosan neked is vannak ellenségeid. Vagy tévedek? - vontam fel kérdőn szemöldökömet.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Vas. Máj. 05, 2013 2:52 pm
Még soha nem volt szükségem boszorkányokra. De talán itt lenne az ideje valakit a baráti körömbe csalogatni. Ha már bosszút akarok állni a testvéremen nem ártana egy ilyesfajta szövetséges. Nem az áldott szent lelkekre gondolok. Hanem olyasvalakire, aki nem fél bepiszkolni a kezét. Sokszor nem is olyan nehéz ilyen boszorkányt találni. Talán, ha van elég szerencsém egyszer nekem is sikerül. De természetesen enélkül is boldogulnék.
- Szóval te most arra kérsz engem, hogy amíg te boszorkány keresel én csábítsam el a feleséged? Vagyis aki már nem is igazán a feleséged. - Nem értem miért tennék bármi ilyesmit. Persze, ha ebből nekem is származna valami akkor már megérné. Meg talán rá is bólintanék. De addig, amíg nincs hasznom az egészből.. Semmi értelme.

† Keresem :

† Tartózkodási hely :
mystic falls ◎
† Hobbi & foglalkozás :
walking on my way... ◎

Vas. Máj. 05, 2013 2:32 pm
- Szóval nem ismered őket. - sóhajtottam fel. Nehezebb lesz, mint én azt hittem. Mert.. szükségem volt valakire, aki tehet ellene valamit. És egy ilyen ősvámpírnak lehetnének ismerősei. Ezek szerint neki nincsenek.
- Nézd.. - köszörültem meg a torkomat, és mélyen tekintetzébe néztem, miközben elnyomtam cigarettámat. - Nem tudom, hogy mennyire vagy érzelgős típus, nem is kellene, hogy valódi érzéseid legyenek. De míg én.. találok egy boszorkányt, szükségem van arra, hogy valaki elterelje a feleségem figyelmét. Megjegyzem, már mindketten halottak vagyunk, teát.. mégsem vagyok házasok. - húztam el ajkaimat. Ritka hülye helyzet.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Szomb. Máj. 04, 2013 10:04 pm
Nem igazán értettem, hogy nekem most mi közöm van mindehhez. Az ő kis sajátos bosszúhadjárata a felesége ellen. Nekem pedig a testvérem ellen. Talán ez egy közös pont bennünk, de még akkor sem értem, hogy miért osztja velem meg ezt az egészet. Nem is számít. A végén minden kiderül.
- Boszorkányokban nem igazán vagyok otthon. De nem hiszem, hogy olyan nehéz találni egyet. Bár olyat aki segítene egy vámpírnak.. Már nehezebb. - Manapság már egyre több boszorkány segíti valamilyen oknál fogva a vámpírokat. De azért valahogy mindig olyanokba futunk bele elsőnek, akik nem ezt a tábort erősítik.

† Keresem :

† Tartózkodási hely :
mystic falls ◎
† Hobbi & foglalkozás :
walking on my way... ◎

Szomb. Máj. 04, 2013 9:40 pm
- Tehát, hol is tartottam? - dörzsöltem meg a halántékomat, és felsóhajtottam. Megzavasrtam a saját gondolatmenetemet, fantasztikus.. ennél jobban nem is tudom elcseszni a dolgaimat.
- A feleségem hülyeségeiről ennyit.. a lényeg, hogy kellene nekem egy boszorkány. Momentán a probléma, hogy egyet sem ismerek. - sóhajtottam fel kesergő hangon. - És talán te tudsz javasolni nekem egyet.. - mértem végig arcát. Tutira tud valakit. És nem fogom jutalom nélkül hagyni.

Vendég

Vendég ÍRTA A POSZTOT
Csüt. Máj. 02, 2013 2:12 pm
Mikor felém nyújtotta a cigarettát csak megráztam a fejemet. Soha nem voltam az a füstölgő típus. Kipróbálni természetesen kipróbáltam, de soha nem szoktam rá. Nekem nem jött be. Inkább többet iszom, minthogy párszor rágyújtsak.
- Nyugodtan folytasd. - Nem igazán érdekelnek a problémái, de kíváncsi vagyok, hogy ebből mi fog kisülni. Feleség. Én megmaradtam agglegénynek. A feleség annyira felesleges volt. Főleg mivel saját magamról is alig bírtam gondoskodni. Persze a testvérem.. Na mindegy. Még a gondolatát is hanyagolnom kell mielőtt még azt gondolná, hogy ő az aki engem idegesít.

Sponsored content ÍRTA A POSZTOT
Today at 5:02 am

A Grill parkolója

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 9 oldalUgrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Similar topics

-
» Mystic Falls - Grill
» Mystic Grill