Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Ősi vámpír
Cedric Nikolaj Georgiev
Keresem :
♢ they want me
Padlás 21827752
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
♢ mostly mystic falls
Hobbi & foglalkozás :
♢ suck your blood



A poszt írója Cedric Nikolaj Georgiev
Elküldésének ideje Szomb. Júl. 02, 2016 1:37 pm
Ugrás egy másik oldalra
***
Vissza az elejére Go down

The Author
Tartózkodási hely :
▷ everywhere
Hobbi & foglalkozás :
▷ i help you, darling



A poszt írója The Author
Elküldésének ideje Vas. Júl. 17, 2016 7:29 pm
Ugrás egy másik oldalra
A titokzatos padlás


Résztvevők a helyszínen;;
- Benjamin Hale
- Nora Hildegard
- Noah Christianson

A három, egymás számára idegen fiatal a véletlennek köszönheti, hogy egymás mellett kötött ki. Benjamin az első emeleten tartózkodott, mikor az a bizonyos sikoly felhangzott, míg a többiek, Nora és Noah a tömegben vegyült el a földszinten.
De a kíváncsi szemek és fülek nem elégedtek meg annyival, hogy a földszinten várják ki a történet végét. Az ajtó nem nyílt, nem volt menekvés kifelé. Csak felfelé.
Benjamint egy apróbb tömeg ragadta el partnerétől, Nora-t és Noah-t a saját akaratuk hozta felfelé a lépcsőkön, a padlás első lépcsőjénél akadtak egymásba. Értetlenül álltak a helyzet előtt, a vérfarkas és vámpír ellentét pedig kiütközni látszódott, de amikor hangokat hallanak a padlás felől, mindent félre kell tenniük, és dönteniük kell, elég bátrak-e ahhoz, hogy megtegyék azt a huszonnégy lépcsőfokot az ajtóig.

|| Jövő vasárnap hozom a következő mesélői reagot, addig szabad a vásár, a hsz-sorrendet ti beszélitek meg! Jó szórakozást! Smile
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Júl. 24, 2016 4:08 pm
Ugrás egy másik oldalra
Valerie-nek:

Ami azt illeti, lenne néhány ötletem, hol szeretnék ma benn maradni, de nem szívom a témát, úgyis lesz még száz ma este, amit... na jó, ezt hagyjuk inkább.
A békákat is hagyom elugrálni a fülem mellett, csupán pofát vágok hozzá, a sittes beszólása viszont olyan, amit nem szoktam szó nélkül hagyni. Ha így tennék, valahogy kimondatlanul is azt jelentené számomra, hogy máris beletörődtem. Annyira azért nem szoktam komolyan venni, most azonban valahogy sikerül felfortyannom miatta. Miért kell állandóan ezzel jönnie?
- Nem telhet el úgy egyetlen, kib*szott találkozó sem, hogy ne vágnád a képembe, igaz? – csippantom ujjaim közé az éppen szívott cigarettaszálat, és ideges csuklómozdulattal kihajítom az előttem lengedező ablakon, ki a viharba. Persze. Ha úgy kívánja, egyenes úton küld a kóterbe. Felettébb szórakoztató lehet játszadozni az életemmel, én viszont, ha nem bánja, inkább más szórakozás után nézek.
- Eltaláltad – reagálok morcosan-színtelenül a hűvösebb helyre. Majd egy futó pillantást követően már fordulok is, és határozott léptekkel indulok az ajtó irányába.
- Ott találkozunk – zárom a mondandóját csupán ennyivel, azzal kiviharzok, és jó hangos csattanással vágom be magam után az ajtót.  

A csoportnak:

A Valerie-vel való veszekedés után már-már mellékesnek is tűnik az előbb hallott sikoly, most viszont, hogy kiléptem a folyosóra, több dolog miatt is nehéz lenne megfeledkezni róla. Egyik ilyen a levegőben keringő, érthetetlen feszültség, ez indukálná a saját ingerültségemet is? Nem a halvéremről vagyok híres, de ennyire hamar azért nem szoktam felkapni a vizet. Mintha a hely hozná ki belőlem... de amint megszületik, rögtön el is vetem a gondolatot.
A másik pedig a felfelé nyomuló diákok tömege, míg rácsodálkozom, és próbálom feltérképezni, miért jönnek fel ennyien, és mitől ennyire riadtak, már maguk közé is olvasztottak. Én pedig, jobb dolgom nem lévén velük tartok, lényegében mindegy, csak jó messzire kerüljek innen, nehogy a végén még meggondolja magát a drága pszichológusom.
Útközben kiderítem, hogy valakinek szórakozni támadt kedve, és a lenti ajtókat ránk zárta. Plusz a sikoly... hát innen a riadalom. Valahogy eszembe jut a kis történet, amit a néhány éve itt történtekről meséltek. Hiába tanul külföldön az ember, az ilyen pletykákat úgysem ússza meg. Ami engem illet, hiszem is, meg nem is, az viszont most már egyértelműen körvonalazódik, hogy nem lesz annyira unalmas a ma este, mint amire számítottam.
A tömegből hamar kiverekszem magam, nem mondom, hogy feszengek benne, inkább maradjunk annyiban, hogy határozottan nem az én közegem. És nem is menekülő-pánikoló csajszikra vágyom, hát tényleg mindenkinek ennyire tele a gatya? Nem értem, miért veszik ennyire komolyan a történteket, szerintem sokkal valószínűbb, hogy néhány elvetemült főiskolás szórakozik. Kicsit morbid, kissé kifacsart ízlésre vall, de alapvetően el tudom képzelni, hogy valaki viccesnek találja az épülethez kötődő rémhistóriákra alapozva beszaratni a népet. Az unatkozó, gazdag fiatalok már csak ilyenek, mi is csináltunk durva dolgokat Párizsban, és a helyzet az, hogy pár évvel ezelőtt talán ebben is benne lettem volna.
Nem ismerem a helyet, így annyira azt sem tudom, merre járhatok, de az egyik lépcsőfordulóban végre olyanokat is felfedezek, akiknek nem a sikítva menekülés a legfőbb projekt mára.
- Látom, odalent jó volt a buli – jegyzem meg mintegy üdvözlésképpen, halvány félmosollyal, nem vagyok tolakodó, de a pillantásom elkerülhetetlenül végiggurul a hölgy csuromvizes ruháin. – Nem is értem, miért nem eleve ez volt a dress-code ma estére.
Mivel nem tart a tömeggel, feltételezem, ő is úgy vélekedhet, mint én. Így némi iróniával a hangomban teszem fel a kérdést.
- Te is a rejtélyes sikoly után kutatsz?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Júl. 24, 2016 7:41 pm
Ugrás egy másik oldalra

A hallban kitörő pánik riasztóan hatott rám. Nem óhajtottam azok között maradni, akik megijednek a tulajdon árnyékuktól is és megvárni azt, míg megpróbálnak csorda módjára menekülőutat találni. Nekem egyébként sincs félnivalóm, így a tőlem telhető leghiggadtabban indultam meg a lépcső irányába. Csak az bosszantott fel, hogy jónéhány ember nekem ütközött, miközben próbálta a társán átvergődni magát. Kedvem lett volna megrázni egyiket-másikat, hogy térjen már magához és ne viselkedjen úgy, mint akinek elment az a cseppnyi esze is. De az is lehet, hogy csak a Mary-Louval való találkozás utóhatása nem csengett még le bennem. Akárhogy is, egyre inkább bosszantott a sok gyerekes hozzáállás, már én is kiutat kerestem a helyzetből, ami felfelé vezetett.
Nem igazán figyeltem ki követi a példámat és vált irányt felfelé, de azt érzem és hallom is, hogy nem csak az én lábam érinti meg a lépcsőfokokat. A lépcsőfordulóban már megpillanthatok egy új alakot, de nem tervezem, hogy különösebb jelentőséget tulajdonítok neki egészen addig, míg nem konstatálom, hogy nagy valószínűséggel hozzám intézi a szavait.
- Bolondok háza van.. - jegyzem meg a lenti helyzetre utalva, aztán lépnék tovább, de nem tudom nem észrevenni, ahogy végigmér pláne, hogy szóvá is teszi. A szoknyámból még csöpög a víz és a hajam se úszta meg, a cipőmet pedig még mindig a kezemben tartom. Nem kell túl jó megfigyelőnek lennie ahhoz, hogy meg tudja állapítani, hogy én is a felhőszakadás áldozata lettem.  
- Ennél szexistább megjegyzés nem jutott eszedbe? - forgatom meg a szemeimet, és mély levegőt veszek, ekkor érzem meg, hogy farkassal van dolgom. Varázserőm nem lévén nem tudom azonnal kiszúrni, ki melyik fajt képviseli, de a farkasokat felismerem. És őt nem különösebben szívlelem.
- Nem úgy terveztem, hogy elcsesződik a buli, igazán kíváncsi vagyok, ki volt az, aki egy sikollyal gallyra vágta a hangulatot.. És ahogy látom, nem vagyok vele egyedül. - utalok rá. Máskülönben miért lenne itt és bámulna gátlástalanul?

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Júl. 24, 2016 10:11 pm
Ugrás egy másik oldalra
Na igen, ha valami, akkor ez nekem is feltűnt. És úgy látom, kb ő is ugyanúgy örül neki, akárcsak én.
A megjegyzésén mosolygok, nem tagadom, nagyon is célzott utalás volt, de hát egy főiskolás bulin vagyunk, ha nem Valerie-vel érkeztem volna, eleve az ismerkedés lett volna a célom, azt pedig nem vetheti a szememre, hogy első pillantásra feltűnt, nem éppen egy Brünhildára bukkantam ebben a magányos lépcsőfordulóban. Ami viszont még inkább emeli a szimpátiát, hogy továbbra sem tűnik túlságosan szívbajos alkatnak. Kinőttem már az unalmas barbie babákból.
- Ó, dehogynem – élvezkedek tovább –, de nem lehettem biztos benne, hogy nem vetem el túlságosan a sulykot.  – Amúgy sem vagyok az az ajtóstól házba rontós típus, attól sokkal jobban élvezem a folyamatot. Különösen, ha hölgy is van a dologban.
- Ezzel én is így vagyok – ismerem be saját csalódottságomat is, annak ugyan örülök, hogy megszabadultam Valerie-től, de ha a bulinak annyi, kevesebb értelme van, mint hittem. – Bizonyára szép kis letolás lesz belőle, ha kiderül, kik voltak. Már ha kiderül. Manapság túlságosan profik a srácok. – Végül is, mi se buktunk le olyan sokszor.
- Na és mi járatban erre? – nézek körbe egy kicsit, hátha rájövök, hogy mégis merre lehetünk, hiába labirintus-méretű az iskola, tele lépcsőkkel és elágazásokkal, építész-tervező létemre azért viszonylag könnyen tájékozódom. De az még inkább foglalkoztat, mi is lehet itt annyira vonzó, hogy ez a lány ilyen felfordulás mellett egyes egyedül, mezítláb és csurom vizesen, a tömeggel teljesen ellentétes irányba indulva vegye célba. Az a bizonyos sikoly ugyanis nem innen jött, tudom, mert közelebb voltam hozzá, mint akik odalentről jöttek. Ha ennyire magasról származott volna, talán le sem hallatszott volna annyira, hogy felborítsa az egész estét.  
- Nem ismerem a helyet, de nagyon úgy fest, hogy ez a padláshoz vezet. Gondolod, itt a főhadiszállás? – kérdezem ismét halvány mosollyal és az előbbi, enyhén ironikus hangszínnel. Az viszont kapásból az arcomra fagyasztja a mosolyt, hogy amint ezt kimondom, odafentről csakugyan hangok szűrődnek ki.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Júl. 24, 2016 11:59 pm
Ugrás egy másik oldalra
Egy ideig csak faarccal, félrehúzódva figyelem, ahogy megkergülnek az emberek. Pánikhangulat közepette nem lehet jól vadászni. Legalábbis ha másfajta élvezetekre is vágyom. Most egyébként is szívesebben játszadoznék el az "étellel" előtte. De ezt így, hogy mindenki fel-alá rohangál, aligha tudom kivitelezni. Úgyhogy egy ideig csak kivárok és megfigyelek inkább.
Idővel azonban a csendes szemlélődést is elunom a sarokban és lassan, észrevétlenül, de határozott léptekkel megindulok a lépcső felé. Nyugodtan veszem a fokokat. Nem vagyok kifejezetten kíváncsi, ideges meg végképp nem, de itt talán több a történés és valami még esetleg az én estémet is feldobhatja.
Nem teszek meg nagy távolságot, mikor a padlásra vezető lépcsőfordulónál két alakot pillantok meg. Egy férfi és egy nő. A nő kifejezetten szemrevaló, a férfi azonban elég irritálónak hat. Nem is véletlenül. Egy vérfarkas. Messziről megérzem rajta. Bár én, a legtöbb fajtámbélivel ellentétben nem táplálok irántuk átlagon felüli gyűlöletet (a boszorkányok iránt már annál inkább), de azért nem is rajongok értük, és ha tehetem, inkább messzire elkerülöm őket. Már csak a saját jól felfogott érdekemben is.
Most azonban itt állok tőlük nem messze és valami miatt felkelti az érdeklődésemet a kettősük. Talán mert más nem merészkedett el eddig rajtunk kívül. Ők még nem vettek észre és én a magam részéről ezen nem is kívánok változtatni. Egyelőre megállok ott a lépcsőfordulóban és figyelek. Majd meglátom, van-e értelme beleavatkoznom az évődésükbe. Jobb dolgom jelenleg úgysincs, mint szemlélődni.

Nora &Ben & Noah


Sexy and I know it ● I'm here bitches ©
Vissza az elejére Go down

The Author
Tartózkodási hely :
▷ everywhere
Hobbi & foglalkozás :
▷ i help you, darling



A poszt írója The Author
Elküldésének ideje Szer. Júl. 27, 2016 8:03 pm
Ugrás egy másik oldalra



Résztvevők a helyszínen;;
- Benjamin Hale
- Nora Hildegard
- Noah Christianson

+ belépő tag: Amara

A hangok egyre élesebbek a padlás irányából. Egyértelművé kezd válni, hogy kell a bátorság ahhoz, hogy betegyék oda a lábukat, de előtte meg kell tenniük az utolsó pár lépcsőfokot. Az ajtó alatt mozgolódást látnak, árnyékok jelzik, hogy van odabenn valaki.
Noah vér illatát érzi a közelből, ami elnyomja Benjamin farkasságának számára taszító szagát, de a szimata csalhat, talán nem a padlás felől érzi, a trió kíváncsisága azonban legyőzhetetlen. Az ajtó felé közeledve a kilincs mozogni kezd, odabentről pedig feldúltság zaját hallhatják.
Az ajtó csak nehezen nyílik ki, beragadt a nyelve, de a vártakkal ellentétben odabenn csak egy fiatal, ember lányt találnak. Amara kezeit vér áztatja, a résztvevők számára nem lehet még nyilvánvaló, hogy az a vér vajon a sajátja-e vagy idebenn tapadt rá. A lány arcán feldúltság tükröződik, talán mert az azt megelőző percekben egy hulla társaságát kellett élveznie a padláson. A kérdés csak az, ki végzett vele? A padlásra szorult lány a tettes vagy valaki megelőzte, és ő csak rátalált?
De talán még időben észreveszik, hogy véres lábnyomok vezetnek az egyik poros padlás-szekrény felé....

|| A következő posztot augusztus 6-án (jövő szombat) hozom, addig ismét szabad a vásár, több kört is írhattok, a hsz-sorrendet ti beszélitek meg! Jó szórakozást! Smile
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Aug. 05, 2016 6:12 pm
Ugrás egy másik oldalra

Talán mégis inkább a lenti birkákat kellett volna választanom és sodródni az árral, ahelyett, hogy magánakcióba kezdek s kivonom magam a figyelem alól, hogy más szemek szegeződhessen rám. Annyira még nem szoktam hozzá ehhez az új világhoz, hogy könnyen tűrjem, ha valaki látványosan és meglehetősen erkölcstelenül méreget engem. Erre is csak most derült fény, hisz teljesen biztos voltam benne, hogy integrálódtam a kortársaimhoz minden téren.
- Elvetetted, úgyhogy vissza is vehetsz a dumádból.. - sóhajtok nagyot, mintha már most fárasztana a szövege. Tulajdonképpen nincs így, de ennek ellenére sem keltette fel az érdeklődésemet, hisz én egy ideje csak Mary-Lout látom, senki mást.
- Vagy felfüggesztés.. - gondolom tovább az ő elméletét, de inkább csak magamnak mondom. Mániákusan elolvastam minden brossúrát és ha valaki belekérdezne, a házirend pontjait is fel tudnám sorolni. Érdekel az egyetem, minden szempontból, ha pedig valamit csinálok, azt jól csinálom. Korábban nem volt alkalmam kiélvezni, így most pótolom, azokkal a részekkel együtt, ami a többi hallgatót valószínűleg soha nem kötötte le.
- A kollégiumba igyekeztem, de talán egy emelettel feljebb jöttem.. - rántok vállat, miközben a hangom manipulatívan ártatlan színt ölt. Nem tudom, észreveszi-e a különbséget, ha igen, az alighanem azt sugallja majd felé, hogy nem vagyok jó társalgó egy olyan férfival, aki szexista megjegyzéssel indít nálam. Ugyan elég nehéz elhinni, hogy valakinek ennyire nincs memóriája, hogy egy jól ismert és kitáblázott útvonalat eltévesszen, de nem áll szándékomban őt beavatni az ittlétem miértjének részleteibe. Igazán nem tartozik az senki másra, csak rám.
- De ha már itt vagyok, talán ki is deríthetjük, hogy jól sejted-e.. - vetem oda a farkasnak foghegyről és indulattal vegyes magabiztossággal lépek az ajtóhoz, hogy felfeszegessem az ajtót, ami elsőre nem is akar kinyírni. Teljesen biztos vagyok benne, hogy nem csak annak a zaját hallom, ahogy én a kilinccsel babrálok, tompábban ugyan, de odabentről is jön hang, így nem adom fel az első akadály után. Ha átlagos erővel nem sikerül, megrántom a vámpírerőmet felhasználva, s így már meg is adja magát. Nem arra figyelek, hogy mögöttem van-e valaki, hanem arra a látványra, ami elém tárul. Az orromat megüti a vér szaga, a párája még meleg, friss. Azonnal az arcom elé kapom a kezem, hisz megérzem ahogy az változni kezd, és tisztában vagyok vele, hogy el kell hátrálnom, ha nem akarom magam lebuktatni a padláson gubbasztó lány, vagy a farkas előtt.

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 09, 2016 2:11 pm
Ugrás egy másik oldalra
Apró mosolyom lustán kiszélesedik, ahogy meghallom a választ. Tetszik. Ez az egy mondat annyi mindent elárul róla, én pedig igazán szeretem a kemény diókat.
- Milyen érzékeny ma valaki – tűnődöm el, tulajdonképpen sajátos bocsánatkérő gesztus, de a hangom és a tekintetem cseppet sem veszít érdeklődő színezetéből. – Fogadni mertem volna, hogy akit zavarnak a hódoló pillantások, az nem áztatja szántszándékkal átlátszóra a ruháit – említem meg, mintegy érdekességképpen, de annál kíváncsibb szemekkel figyelem szavaim hatását. Én az ablakból néztem végig a vihar kitörését, és annyira azért nem volt hirtelen, hogy ne lehessen ímmel-ámmal megúszni.
Az is tetszik, ahogy továbbfűzi az elméletemet, és ezt egy bólintással jelzem is felé, a válaszára viszont halványan felvonom a szemöldököm.
- Talán – hagyom rá végül, bár egyértelmű számomra, hogy nem az igazi indokot hallom, és nem is burkolom túl ezt a véleményemet, de nem kérdezek tovább, meghagyom neki a titkát.
A mondatával egyidejűleg hangzik fel a padlás felől érkező, furcsa zaj, mire válaszolhatnék, azonban a hölgy már meg is indul az ajtó irányába, elszántságán még a beragadó zár sem csorbít, mire utána lépek, egy erős rántással már meg is oldotta a problematikát. Csodálatom percről percre növekszik, hangot is adok neki.
- Úgy látszik, nem csak a stílusod acélosra edzett – firtatom szórakozottan, ám a jókedvem addig tart, amíg magam is be nem lépek az ajtón. A látvány immáron engem is maradéktalanul lefoglal. Nem pont erre gondoltam főhadiszállás alatt. Pár másodperces helyzetfelmérés után, konkrét fenyegetést nem észlelve, a mozdulatlannak tetsző test felé indulok.
- Mi történt itt? – fordulok döbbent-komoly tekintettel a feldúlt lány felé, véres kezei óvatosságra intenek, de nem hinném, hogy ő okozta volna a... balesetet? A vele átellenes oldalra érve megvizsgálom a néhai korpuszt, a sérülés helye és mibenléte után kutatva, végül az ujjaim a pulzusa felől érdeklődnek. Csak ekkor nézek vissza előbb a velem szemben gubbasztó lányra, majd az ajtóban megtorpant hölgyre, az arcomon ezúttal komoly és mosolytalan.
- Meghalt – tolmácsolom, egyre jobban azonosulva a probléma súlyával, ekkor észlelem csak, hogy újdonsült ismerősöm rosszul lenni látszik. – Ne gyere be – toldom hozzá tapintatosan, lévén nincs is túl sok értelme –, inkább hívd a zsarukat, mentő ide már nem fog kelleni.
Alapjáraton nem vagyok zarufon párti, általában inkább lelépni akartam előlük, mintsem bevonzani őket, a jelenlegi bírósági ítéletemre nézve azonban ez az apróság elengedhetetlenül fontos. A feltétel ugyanis túlontúl egyértelmű: a fennálló egy év alatt nem keveredhetek semmilyen zűrbe, pláne nem gyanúba. Erről eszembe jut Valerie... vajon elhiszi majd, hogy semmi közöm az egészhez?
- Mondd el, hogy mi történt - faggatom tovább a szobában lelt lányt, számítva rá, hogy az előbbi kérdésemre nem válaszolt maradéktalanul. – Ki vagy? Mit csináltatok itt?
Ahogy visszanézek felé, azonban olyat pillantok meg, amire nem feltétlen akartam rábukkanni. A pillantásom elsiklik zilált alakja mellett, és további vérfoltokat fedez fel a padlón, az ismerős alakzatú nyomok egészen a közeli szekrényig vezetnek.
- Mi van a szekrényben? – szólalok meg nem sokkal a felfedezés után, míg beszélek, a tekintetem a lány és a bútor között ingázik. A hangomba ezúttal óvatos gyanakvás vegyül, kihallatszik belőle egy kis lappangó feszültség is. Igaz, hogy nemrég bukkantam egy hullára, de ez még nem borítana ki annyira, nem most látok először, a körülmények azonban egyre furcsábbak és egyre aggasztóbbak. Mi folyik itt?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 09, 2016 10:26 pm
Ugrás egy másik oldalra




Nora && Lara && Ben && Noah
When I walk in the spot, this is what I see
Everybody stops and they staring at me

Tisztes távolságból, az árnyékból hallgatom a férfi és a nő évődését. Kifejezetten szórakoztató lenne, ha felcsigázna az ilyesmi. Aminek tűnnek, az azonban sokkal érdekesebb. Elsőre csak a férfi irritáló vérfarkasszaga tűnik fel, aztán azonban, ahogy tovább figyelem őket, a nő lesz sokkal érdekesebb. Olyasmi energia árad belőle, amilyennel korábban nem találkoztam. Nem vámpírboszorkány, annál valami erősebb, de hirtelen nem tudom hova tenni. Nem veszélytelen, annyi bizonyos. De határozottan érdekes.
Nincs azonban sok időm ezen gondolkozni, a padlás felől érkező zajok ugyanis egyre hangosodnak és hirtelen mindennél erősebben vér szaga üti meg az orromat a padlás felől. Friss vér. Le merném fogadni, hogy ott valakit nem is olyan régen megöltek. Az ilyet nem téveszteném el. Persze sokan vannak itt, nem biztos, hogy nem tévedek az irányt illetően. De itt valahol vér folyt nemrégen, erre itt és most a nyakamat tenném.
A furcsa páros is hallhat valamit, a nő ugyanis az ajtóhoz lép és vámpírokéhoz hasonlatos erőről tanúbizonyságot téve feszíti fel azt. Bárki és bármi is legyen is, már most valamiféle elismerést kivívott nálam. Ami jelen esetben mondjuk annyit jelenthet, hogy elsősorban a saját jól felfogott érdekemben nem is kísérelném meg megölni. Esélyes, hogy én húznám a rövidebbet.
Most azonban az események figyelemmel kísérése jobban leköti a gondolataimat. Érdekel, kinek a vérét érzem. A férfi bemegy a szobába, a nő azonban hirtelen megtorpan az ajtóban. Talán a látvány sokkolta, vagy tudom is én. Annyival azért bentebb áll, hogy az ajtó mellett állva, még át nem lépve a küszöböt, én is láthassam a benti történéseket.
Egy lányt látok, akiről messziről érzem, hogy farkasboszorkány. Nem csípem ezt a kombót. Mindegy. A kezei vérben úsznak. Talán ő kajált meg valakit? A férfi is erre gondolhat, mert felé indul és hallom, hogy kérdőre vonja. Hirtelen azonban témát vált és afelől érdeklődik, mit rejt a szekrény. Vajon miért? Én innen nem láthatom rendesen a szobának azt a részét. Nem számít, idővel biztosan kiderül. Egyelőre csak kivárok és figyelek. Mert mi okom is volna ténylegesen csatlakozni ehhez a szedett-vetett kompániához, amely számomra válogatott borzalmakból áll?


||Sexy and I know it||I'm here bitches|| ®



Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Aug. 26, 2016 8:26 pm
Ugrás egy másik oldalra

from Amara
•• Ribcage ••
Már fogalmam sincs, hogy miért kellett feljönnöm ide a padlásra, azt hiszem az egyik idősebb lány kért meg arra, hogy nézzem meg, hogy van e fent sör, én meg mondtam neki, hogy persze miért is ne, de aztán mikor beléptem a helyiségbe... Egy véres, mozdulatlanul fekvő lányt pillantottam meg a padlón. Egyből oda rohantam hozzá és mikor letérdeltem mellé, az ajtó hirtelen becsapódott, felálltam, oda mentem, hogy kinyissam, de sikertelenül. Segítséget sem tudtam kérni, mert térerőm nem volt, aztán pedig kiabálni sem kiabáltam, mert nem voltam benne biztos, hogy bárki is meghallana. Így hát vissza mentem a lányhoz, megnéztem a sebeit, a pulzusát, de érezhető volt, hogy már nem él. A kezem és a ruhám is csupa vér lett, én pedig egyre jobban kétségbeestem, hogy egy halottal vagyok össze zárva, nem mellesleg a szoba másik végében lévő szekrény is olyan... Bajjóslatú.
Felkapom a fejemet mikor meghallom, hogy valaki kiakarja nyitni a velem szemben lévő ajtót és birizgálják a kilincset. Szívem hevesebben kezd el dobogni a félelemtől, az adrenalin szintem is emelkedik.
Még csak most tértem vissza az élők közé, de már is bajba keveredtem. Lenézek a kezemre és a ruhámra ami véres a lánytól, ki hinné el nekem azt, hogy nem én bántottam őt? Én vagyok össze zárva vele és nekem véres mindenem. Oh istenem, vajon mi fog történni? Hatalmas bajba kerülhetek, ha végül megvádolnak egy ember meggyilkolásával...
Mikor ismét a holttestről az ajtó irányába nézek akkor 3 embert pillantok meg. Az egyik... Az egyiket ismerem, a legjobb barátnőm az, Nora.
- Én... Nem én voltam. - mondom zavarodottan egyből, nem is válaszolva az egyik férfi kérdésére, hanem egyből védekezően. Oké, a holttest mellett térdelek, a kezem és a ruhám véres... Tudom, eléggé rosszul fest az esetem, de akkor is el kell hinniük, hogy nem én voltam.
- Feljöttem ide és őt már így találtam. - válaszolok végül a kérdésre. - Amara vagyok és az egyik csaj küldött fel, aztán mikor bejöttem megláttam őt. - biccentek a test felé. - ide jöttem hozzá, aztán az ajtó becsapódott, nem nyílt ki, így hát nem tudtam kimenni. De nem én bántottam őt.
Mikor még egy kérdést tesz fel és a szekrény felé lép, nem mondok semmit, nem válaszolok, mert nem tudom, hogy mit mondhatnék. Nem tudom, hogy mi van bent...

to Everybody
•• csapassuk  31 ••©️



Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra
Vissza az elejére Go down
 

Padlás

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Helyszínek :: Whitmore főiskola-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •