Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vámpírboszorkány
Sybille Diana Morgan
Lorainne Tumblr_ni1c2uOrfO1qm910xo3_250
Keresem :
Tartózkodási hely :
∞ mystic falls & all around the world
Hobbi & foglalkozás :
∞ witch



A poszt írója Sybille Diana Morgan
Elküldésének ideje Kedd Júl. 12, 2016 6:33 am
Ugrás egy másik oldalra
- elkelt karakter -
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Júl. 05, 2016 12:49 pm
Ugrás egy másik oldalra
Lorainne

KOR » már vagy 150
FAJ » boszorkány
PLAY BY » Aja Naomi King
STÁTUSZ » szabad
FOGLALKOZÁS » rád van bízva
VÁRJA » egyelőre én
KAPCSOLATUNK » A közös történetünk elég rövid, de annál hosszabbra nyúlik az idők során, majd meglátod. Tulajdonképpen nem is veled kezdődött minden. Gyerek voltam, mikor az anyád elsikálta a legtöbb csínyemet, egyfajta szövetségesem volt, annak ellenére hogy ő volt a házvezetőnőnk is. Sokáig nem értettem, miért viselkedik így velem, mikor én a legnagyobb jóindulattal sem mutattam felé semmiféle tiszteletet, elvégre mégis csak a szolgálónk volt. Nem érdemelt sokkal többet annál, amit kapott, de egy rossz szava sem volt. Jó asszony hírében állt, olykor jöttek hozzá ismeretlenek, akiknek nem tulajdonítottam nagy jelentőséget, de semmi egyéb. Tette a dolgát. Aztán egy szép nap végre megkaptam azt a sorsot, ami nekem járt, vámpírrá válhattam, enyém lett a világ minden ideje, és még ugyanezen a napon jutott a tudtomra, hogy miért térülnek-fordulnak felénk olyan gyakran idegen arcok. Na jó, ez túl szép ahhoz, hogy rólam elmondható legyen, igazából kihallgattam a beszélgetést, aztán  miután arra jutottam, mégiscsak tartozok neki a sok évnyi bosszantásért, leróttam a tartozásom. Megöltem azt, aki sakkban tartotta, így teljesülhetett az a vágya, hogy neki is gyereke szülessen. Na ez volt ám a nagy meglepi. Az anyád továbbra is minket szolgált, egy idő után már csak engem, és isten bizony, mintha már-már bizalmasom is lett volna. Csakhogy legnagyobb sajnálatomra rosszkor volt rossz helyen. Azóta sem találtam senkit, aki olyan finom currys csirkét tud csinálni. De most nem is ez a lényeg.
Megígértette velem, hogy rád is figyelni fogok. Csakhogy te egy cseppet sem kedvelsz engem. A részemről viszont kettőnk között ez nem is erről szól. Hibáztathatsz az anyád haláláért, de tény, hogy a világon vele voltam a legemberségesebb, ami elég nagy szó. A helyedben inkább hálás lennék neki, mert eszébe jutott, hogy te se angyalka hírében állsz és bizony nem ártana valaki, aki néhanapján bevédi a hátsódat, mielőtt elszabadul a pokol. Véletlen egybeesés, hogy New Orleansban találkozunk össze ismét.   Én a madárkám után jöttem, aki megsebezte férfiúi hiúságomat, te pedig csatlakozni vágysz a boszorkánykovenhez, a franc se tudja milyen hátsó szándékokkal.

/A pb-hez ragaszkodom, a név változtatható. Személyiség tükrében egy makacs, céltudatos hölgyet várok, komoly ambíciókkal, de nem világuralmi tervekkel. Remélem hamar megérkezel, hogy boldogíthassuk egymást.  tongue
Vissza az elejére Go down
 

Lorainne

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Lorainne
» Lorainne Lance

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •