Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Mary-Louise Brice

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Júl. 05, 2016 8:54 pm
Ugrás egy másik oldalra

Mary-Louise Brice

172 év
Teressa Liane
Mystic Falls
eretnek

Becenév
Mary-Lou
User neve
B.
Titulus
Miss Everything
Foglalkozás
Minek az?
Születési hely
Charleston, Virginia, USA
Születési idő
1844. február 1.
Család
A vérszerinti családom megbukott abban, hogy szeressem őket, tiszteljem őket és családként gondoljak rájuk. Megkínoztak, eldobtak, nem kezeltek teljes jogú emberként, így én sem mondhatok róluk semmi jót.
Az igazi családom az Lily, aki átváltoztatott és a saját gyermekeként kezel, akinek én és a többiek vagyunk a minden.
Beau, aki igazából nem beszél túl sokat, de ettől függetlenül ki tudja mutatni a szeretetét és mindig kiáll mellettem, megvéd a bajtól, ami bekövetkezik.
Valerie, akit a legtöbbször inkább neveznék árulónak, mintsem másnak, de hát minden családban van egy fekete bárány, aki kilóg a sorból. Sokszor az agyamra megy és eltépném a torkát, de ez már csak ilyen.
Nora, életem szerelme, a jövőm, a mindenem, akitől jobbat, s szebbet kívánni sem tudnék, mivel ez már egyszerűen lehetetlen. A köztünk lévő ellentét, amely kialakult mióta ebben az új világban vagyunk, sem tudja elvenni tőlem, mindent meg fogok tenni, hogy a kapcsolatunk akadálymentesen folytatódjon, mint az elmúlt 133 évben.

nincs olyan történet, mit ne lenne érdemes meghallgatni...
M – Makacs. Egyszer valaki azt mondta, hogy mindig csak a fejem után megyek, és nem lehet nekem parancsolni, mivel ha én valamit kitalálok, azt megmásítani nem lehet. Nem tűröm el, ha valaki más útra akar téríteni vagy okoskodik nekem. Olyankor már azért is maradok az eredeti elképzelésnél.
A – Ambiciózus. Mindent megteszek a kitűzött cél érdekében. Legújabb küldetésem, hogy megjavítsam a kapcsolatom Norával és minden olyan legyen köztünk, mint 133 évvel ezelőtt volt. A megannyi együtt töltött idő csak még jobban összekovácsolt minket, még kiszáradva, haldokolva is egymás mellett álltunk a börtönvilág sötét bugyrában, de amióta kikerültünk annyi minden megváltozott. Míg ő új szövetségesekre lelt, én maradtam a régieknél.
R – Ravioli. Egyszer kiskoromban a szüleimmel egy hosszú hajútra mentem, hogy elérjük Olaszországot, Európát. Akkor kóstoltam először ezt az ételt, s rögtön a kedvencemmé vált. A vámpír létben nagyon hiányoznak az ízek, a változatosság.
Y – mYstic falls. A hely, amit a világon a legjobban utálok. Tudod te milyen rossz az, ha bezárva vagy valahová és nem lépheted át a határát? Ahonnan nem mehetsz el sosem, csak mert egy vérengző eretneknek titulálnak? És azokkal a vámpírokkal mi van, akik még rosszabb dolgokat tesznek? Ők miért nem kapnak büntetést? Éppen, hogy kijöttem a börtönvilágból rögtön egy másikba cseppentem. Mintha minden ellenem játszana.
L – Leszbikus. Még a mai napig nehezemre esik nyilvánosan kimondani ezt a szót. Az én időmben ez szégyen volt és bujkálni kellett, míg most már minden másképp van. Leállhatok az utca közepén megcsókolni a barátnőm, életem szerelmét, de még kézen fogva is sétálhatok vele, hiszen senki sem fog ránk szólni, hogy nem szabad. Ez az egyetlen dolog, ami elnyerte tetszésem az eme már túlságosan is modern világban.
O – Okuláré. Gondolom, mindenki tudja, hogy mi az. Ez a szó emlékeztet a különbségekre. Mikor én fiatal voltam teljesen máshogy beszéltek az emberek, más volt a szleng. Amikor kikerültem a börtönvilágból elég nehéz volt megérteni, hogy mit beszélnek körülöttem, de szerencsére hamar belejöttem. Az már más kérdés, hogy a mostani elvekkel és technikákkal hadilábon állok.
U – USA. Az ország, ahol leéltem az életem nagy részét, ahol elfogtak és ahonnan elküldtek abba a szörnyű világba, ahol csak én és a családom voltunk.
I – Illegális. Pont ezek azok a dolgok, amelyek nem hoznak lázba. Szeretem áthágni a törvényeket és a magam ura lenni. Sosem érdekeltek a sztereotípiák, a szabályok. Mire jók, ha nem áthágni őket? Sosem leszek az, aki kedvelni fogja az illegalitást, örök életem minden egyes percében a legrosszabb dolgokat fogom cselekedni.
S – Silány. Minden annyira más és silány, mint egykoron volt. Nem győzöm hangoztatni, hogy legszívesebben visszarepülnék az időbe, ám messzebbre, mint gondolnák. A gyermekkoromra, amikor még minden tökéletes volt, amikor a szüleim nem kínoztak, teljes jogú élőlénynek tartottak. Utaztam velük, boldog voltam, de mára már minden megszűnt.
E – Eretnek. Félig boszorkányt, félig vámpírt jelent. A világ első eretnekeinek egyike vagyok. Életemben a Gemini koven tagjainak számát erősítettem, majd egy Lily Salvatore nevű kedves asszony átváltoztatott. Akkor kezdődött ám el az igazi élet!


Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Júl. 05, 2016 9:16 pm
Ugrás egy másik oldalra


Gratulálunk, elfogadva!
üdvözlünk a diaries frpg oldalán

Kedves Mary-Louise!
Azt gondolom nagyon nagy az öröm, hogy végre megérkeztél közénk, hiszen, ahogy azt te is tudod, Nora már rettentően várt téged és mi sem nagyobb öröm, mint üdvözölni valakit, akit ennyire vártak már Wink
Nagyon tetszett a lap felépítése, az ügyes kis kikacsintások a sorozatra, a családod bemutatása miközben arról sem feledkeztél meg, hogy elmeséld nekünk, hogy kik és miért dobtak el maguktól.
Ezen felül azt is imádtam, ahogy eljátszottál a szavakkal és mindegyik kaphatott egy új, Mary-Louiseos értelmet is! Nem igazán kedvelem az ilyen jellegű karaktereket de Mary-Louise, bevallom, közel került a szívemhez a sorozat nézése közben, talán azért is, mert számomra ő volt a leghitelesebb; ennyi idő elzártság után igenis idő kell ahhoz, hogy valaki alkalmazkodjon az új világhoz és megtalálja benne a helyét; ennek pedig a nehézségeit a karakter és te is remekül bemutattad.
Nem is tartanálak fel tovább; menj, foglald le a neved és arcodat, aztán futás mert Nora már biztosan tűkön ül Wink

Vissza az elejére Go down
 

Mary-Louise Brice

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Mary Losson
» Bloody Mary music pub
» Louise ---
» Louise Crawley
» Irene /Louise / Daphne ---

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Eretnekek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •