Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Linda Klein

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Júl. 11, 2016 1:05 pm
Ugrás egy másik oldalra

Linda Klein

28
margot robbie
New Orleans
Vadász

Becenév
Linda
User neve
A.
Titulus
Kíváncsi riporter
Foglalkozás
Riporter
Születési hely
Chicago
Születési idő
1988. 04.09
Család
Apám Matt Klein. Kapcsolatunk szoros, te vagy a világon miden nekem. Imádlak, kislány korom óta ketten vagyunk és senki nem vehet a szájára.
Greta Klein. A nővérem. Ma már beszélő viszonyt ápolunk de bízni nem bízunk egymásban.
Micah Triens. A vőlegényem. Heves, temperamentumos férfi vagy de soha nem bántanál, engem legalábbis nem. Az egyetem óta vagyunk együtt de most már kezded kicsit unni, hogy újra és újra éjszakába nyúlóan dolgozom e miatt a rohadt ügy miatt.

nincs olyan történet, mit ne lenne érdemes meghallgatni...

Amióta az eszemet tudom, riporter akartam lenni. A nyári szünetek többségét is nyomozással töltöttem. Megszállottan vezetettem a kis naplómat, amiben olyan részletek lapultak, mint, hogy a szomszéd mikor megy ki a reggeli lapért, milyen bögréből issza a kávét, hogy a boltban melyik kisgyerek próbált elcsenni egy-egy cukrot, mikor érkezik a szállítmány, hogy melyik tanárom látogatja titokban a másikat.
Ez a szokásom leplezte le anyámat is. Alig lehettem tizenkettő amikor feljegyeztem azt a pár sort, hogy mikor és kivel találkozott amikor apámnak azt mondta, hogy dolgozni megy. Aztán mikor apám elvette a naplómat és rájött az egészre, a házasságuk tönkrement. Nővérem sokáig gyűlölt ezért, anyámról nem is beszélve. Bátyám akkor már nem lakott velünk. Tíz évvel idősebb, mint én és mindig számíthattam rá. A mai napig. A nővéremmel is megjavult a viszonyom. Anyám azóta sem beszél velem.
Aztán jött a középiskola, ahol az iskolaújság élére kerültem; nem is kellett nekem több. Imádtam minden pillanatát. Mindig is írói véna csörgedezett az ereimben, így nem volt számomra ismeretlen terep arról írni, mi és hogyan zajlik a középsuliban. Aztán mikor az egyik futball meccsen betoltak a kamerák elé, hogy adjam le életem első jelentését, tudtam, én nekem ez az élet kell, ezt akarom csinálni és ahogy életem során semmitől sem lehetett eltántorítani amit igazán akartam, úgy ettől sem.
Apám a diplomaosztón könnyekben tört ki. Sugárzott arcáról a boldogság. A mai napig állítja, hogy nincs még egy olyan gyereke aki annyira makacs, eltökélt és magabiztos lenne, mint én. Nincs még egy, aki ugyan olyan szenvedéllyel és hévvel temetkezik bele a munkájába, ahogyan én teszem. A modorom megnyerő, az eszem vág mint a borotva és kellően talpraesett vagyok. Szerinte a jég hátán is megélnék. Egyet kell értsek vele.
Már órák óta bámulom a monitort. A cikkek amiket kinyomtattam az asztalomon hevernek. Nem hagy nyugodni a gondolat és tudom, hogy már megint túl jár a kismutató az éjszakán és azt is, hogy Leo megint halálra fogja aggódni magát miattam. Már így is megkaptam a magamét, este tízkor amikor dühtől tajtékozódva hívott. Nem kellett volna lemondanom a mai vacsorát de meg kell érintenie, hogy ez az ügy, miért nem hagy nyugodni. A rendőrök lezárták de én tudom, hogy több van mögötte, hogy nem egy szekta tagjai voltak a gyilkosok. A rendőrségi adatbázist nem volt nehéz feltörnöm; kellően jártas vagyok a hacker életben, hiszen oknyomozó riporterként az én felelősségem, hogy az igazság a felszínre kerüljön. Ehhez pedig olykor mocskosabb módszerekhez kell nyúlni. A halottak nevei mind egy ügyhöz kapcsolódnak. Ez nem lehet véletlen. S a sorok között ott lapul egy újabb név is. Egy ex nyomozó neve, aki az egyik halottat annak idején lesittelte. Dante De Bianchi. Nem nehéz megtudnom hol laksz. Összepakolom a holmim, lekapcsolom a gépeket, egy papír doksiba dobom az összes fotót és már indulok is haza, mielőtt a vőlegényem még kizárna éjszakára. Holnap viszont az első dolgom lesz, megkeresni.

Apámmal nőttem fel. A nővérem anyámmal költözött el Chicagóból.


Vissza az elejére Go down

Vámpírboszorkány
Ebony Tate-Smith
Linda Klein Tumblr_ol8bpmGda01sasfc6o1_250
Tartózkodási hely :
mystic falls, whitmore ✤ ✤
Hobbi & foglalkozás :
i'm trying to be okay ✤ ✤



A poszt írója Ebony Tate-Smith
Elküldésének ideje Kedd Júl. 12, 2016 3:02 pm
Ugrás egy másik oldalra


Gratulálunk, elfogadva!
üdvözlünk a diaries frpg oldalán

Kedves Linda! 40
Már a hirdetés alapján sem volt más várható, mint egy talpraesett, mindenre elszánt, intelligens, munkamániás nő és erre te tökéletesen rátettél még egy lapáttal. Mit is mondhatnék? Szerintem Dante-nak meg fog gyúlni veled a baja, kellőképpen makacsnak tűnsz, aki ahogy te magad is fogalmaztál, a jég hátán is megél és addig megy, amíg ki nem deríti, mi érdekli. Szerencsés vagy, hogy már kisgyermekkorod óta tudtad, mit szeretnél csinálni, nem sok embernek adatik meg ez az ajándék, az pedig pláne nem, hogy í kívánságaik be is teljesüljenek... de hát aki küzd, csinálja, annak miért ne sikerülne? Wink
Mivel szerintem már várnak, ezért nem is tartalak fel tovább, menj, foglalózz, majd ugorj be a játéktérre. Jó szórakozást! Smile

Vissza az elejére Go down
 

Linda Klein

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Linda ---
» Linda ---
» Linda Deehan

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Vadászok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •