Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Nov. 29, 2012 11:10 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
- Ennek el sem hiszed mennyire örülök. - Kacagtam fel röviden, miközben továbbra is simogattam őt a pólója alatt.
- Hát most szerintem már nem lennél akkora seggfej. Szóval nyugodtan ihatsz belőlem amikor csak akarsz. - Gyorsan ajkaira tapadtam, hogy a 'seggfej' megjegyzés miatt ne haragudjon meg. Bár azt hiszem ezt már ő is bevallotta, hogy az volt. Én meg csak kifogásokat keresek, hogy megcsókolhassam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Nov. 29, 2012 10:58 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
-Akkor itt maradok. -simítottam végig az arcán mosolyogva. Amikor kezét a pólóm alá csúsztatta jóleső érzés töltött el, minden érintése ezt hozta ki belőlem.
-Viszont holnap el kéne ugranom egy pár tasak vérért mielőtt megint neked esnék. -mondtam már vigyorogva. Bár egyáltalán nem volt vicces az a szituáció, de most így utólag visszagondolva elég nagy marhaság volt.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Nov. 29, 2012 10:40 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
Ha kell a saját életem árán védem meg őt. Neki ott van az örökké valóság. Nekem meg maradt az egy életen át tartó szenvedés. De az is bőven elég. Habár próbálok kitörni apuci megtört pici lányának a szerepéből. Eddig nem valami sok sikerrel, de idővel minden jobb lesz.
- Egyáltalán nem lennél a terhemre. Én örülnék neki, ha itt lennél. - Mosolyodtam el, majd kezemet becsúsztattam a pólója alá.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Nov. 29, 2012 10:31 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
-Szerintem a halálból senkit nem lehet visszahozni, de már semmin sem lepődök meg. - Még belegondolni is rossz volt, hogy akár az életembe vagy az övébe is kerülhetne a dolog. Bár az én életem nem is lényeges, őt féltettem igazán.
-Nem akarok a terhedre lenni. -sóhajtottam és amint egy gyengéd csókkal illetett, boldogan viszonoztam neki.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Nov. 29, 2012 10:26 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
- Nem te semmiképpen nem fogsz meghalni. Nem engedném. Bármibe is kerül. - Jól esett, hogy szorosabban ölelt magához. Vele kapcsolatban minden jól esett.
- Miért nem maradsz itt velem? - Kérdeztem mosolyogva, majd nem bírva magammal egy gyengéd csókot leheltem édes ajkaira.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Nov. 29, 2012 10:21 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
-Végül is a remény hal meg utoljára...vagy én. -vigyorodtam el és szorosabban magamhoz vontam. Jól esett, hogy itt van mellettem még mindig.
-Ki kéne vennem egy lakást, de azt hiszem ez rá ér holnap is. -vontam egyet a vállamon. Örültem, hogy itt maradhatok, de igazából jobban örültem annak, hogy vele lehetek.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Nov. 29, 2012 10:15 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
- Reménykedjünk ebben. - Néztem fel rá ahogy hozzábújtam. Nem akarom elveszíteni csak jót akarok neki. De hát nem mindig lehet ezt megoldani.
- És van valami terved, tenni valód vagy esetleg itt maradnál velem éjszakára? - Kérdeztem vigyorogva miközben a mellkasát simogattam. Nem kötelezhetem erre, de azért még is jobban örülnék, ha reggel úgy kelnék fel, hogy őt látom.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Nov. 29, 2012 10:12 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
-Ezt nem lehet csak úgy megfogalmazni. Egyszerűen ezt érzem és kész. -döntöttem hátra a fejemet és a plafont bámultam.
-Az hiba volt, de legalább jól végződött. -nevettem én is.
-Előbb utóbb úgyis rájön és még nem szándékozom meghalni. -ült ki egy kínmosoly az arcomra.
-Már csak abban reménykedek, hogy egy jó darabig nem lesz rám szüksége. Gondolom nem én vagyok az egyetlen hibridje. -néztem aztán szemeimbe amikor hozzám bújt.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Nov. 29, 2012 9:51 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
- De miért? - Kérdeztem meglepettem, majd leültem mellé a kanapéra. - Ez elég fura tudod, hogy pár órája még simán megöltél volna. - Nevettem fel kicsit.
- Egy szóval se mondta senki, hogy fel kellene venned a 'Megtörtem a köteléket' pólót, csak el kellene játszanod, hogy kötődsz hozzá mikor már nem. - Néztem mélyen a szemeibe mosolyogva. Majd óvatosan mellékuporogtam, hogy hozzábújhassak.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Nov. 29, 2012 9:47 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
-Akkor mondom úgy, hogy én féltem az életedet. -javítottam ki saját magamat és megforgattam a szemeimet.
-Bár ha jobban belegondolok ha sikerülne is megtörni a köteléket előbb ölne meg minthogy kiélvezhessem a szabadságot. -jelent meg egy fintor az arcomon. Ebben biztos voltam, hogy így lenne, ismertem már annyira.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Nov. 29, 2012 9:44 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
Gondolkoztam, hogy felöltözzek-e de inkább amellett döntöttem, hogy nem. Miután bejött levágódott a kanapéra én pedig az egyik székre raktam a kabátját.
- Én sem gondoltam volna. - Mosolyodtam el halványan. Bocsánatot kért amitől mosolyom csak megerősödött.
- Semmi gond. Én csak segíteni akarok. És ma nem tűnt fel, hogy nem féltem az életemet? - Kérdeztem felvont szemöldökkel miközben közelítettem hozzá.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Nov. 29, 2012 9:27 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
Amikor ő már bement én még mindig a küszöb előtt ácsorogtam egészen addig amíg végre be nem hívott.
-Köszönöm. -léptem be vigyorogva és egy gyors körbenézés után levágódtam a kanapéra.
-Nem gondoltam volna, hogy ma még itt kötök ki. -nevettem fel.
-Egyébként ne haragudj, hogy a kórházban felemeltem a hangomat, csak....csak te még nem ismered őt és nem tudod, hogy mikre képes. -mondtam és megköszörültem a torkomat.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Nov. 29, 2012 9:20 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
Az idefelé jövő utat mutatnom kellett neki, habár én sem voltam egy régi lakos a hotelt még meg tudom találni. Ahol mát egyszer jártam oda kisebb nagyobb kitérőkkel, de sikerül visszatalálnom. Szerintem most tettünk egy nagy kitérőt, de a lényeg, hogy ide értünk.
Végig mellettem jött, hogy ne tűnhessen fel túl sok embernek, hogy szinte alig van rajtam ruha. Majd mikor felértünk a lakásomra simán bementem, majd észrevettem, hogy nem követ. Eszembe jutott amit még apám mondott a vámpírokról. Be kell őket hívni.
- Bocsánat, majdnem elfelejtettem. Gyere be. - Mondtam teljesen színtelen hangon.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Nov. 29, 2012 9:10 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
(Kórház)

Elég sokan megbámultak a kórházból kifelé jövet és gondolom el is gondolkodhattak azon, hogy miért kísérgetek egy félmeztelen lányt, de jelen pillanatban ez most hidegen hagyott.
Egész végig mutatta nekem az utat mivel nem vagyok még jártas a városban. Viszonylag hamar meg is érkeztünk. Amint leparkoltam kipattantam a kocsiból és megálltam a Hotel előtt, hogy jobban szemügyre vehessem, majd amint Bailey is kiszállt a lakása felé vettük az irányt. Igyekeztem úgy menni mellette, hogy senkinek se tűnjön szembe, hogy kicsit alul van öltözve, több kevesebb sikerrel fel is kísértem, majd amint a lakásához értünk megálltam a küszöb előtt.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Nov. 21, 2012 5:56 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
Talán órákkal később felébredtem, nem tudom pontosan mennyi ideig aludhattam. Az időérzékem teljesen elcsúszott. Viszont most már tényleg kihagyhatatlan volt számomra egy zuhany. Feltápászkodtam a kanapéról, majd el is indultam a fürdőszoba felé.

Mikor végeztem úgy gondoltam még ráérek zargatni Tylert ezért egyedül indultam a város megismerésére. Remélem nem életem legnagyobb hibáját követem el azzal, hogy kiteszem a lábam innen. Hiszen bőven hallottam még régebben erről a helyről. De azt hiszem ha végig emberek között leszek nem eshet bajom.

(Folyt. Mystic Falls utcái)
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Nov. 14, 2012 8:51 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
(Hotel)

A lakás teljesen megfelelt az elvárásaimnak. Nem volt ahhoz hasonlítható amiben idáig laktam, de egész tűrhető volt. Lepakoltam a cuccaimat, majd a kanapéra vetettem magam és elfeküdtem rajta, hogy egy picit lepihenjek. Nem volt kedvem elmászni az ágyig.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Nov. 13, 2012 7:31 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
...
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12
Vissza az elejére Go down
 

Bailey lakása

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
12 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

 Similar topics

-
» 9. Kollégiumi szoba // Bailey szobája
» Brynn lakása
» Dex lakása
» Leo lakása
» Ricky lakása

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Lakások és szobák :: Mystic Falls-i lakások :: Hotel-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •