A sötétség vagy megszólít
vagy nem vesz rólad tudomást

Share | 
Játékpartner-kereső

Ösi vámpír •• Egy vagyok a legidősebbek közül, add meg a tiszteletet
† Keresem :
» my enemy and my creator
† Kedvenc dal :
» just give me a reason ♪
† Tartózkodási hely :
» maybe behind your back?
† Hobbi & foglalkozás :
» really funny joke, darling

Erin Josslyn Hart ÍRTA A POSZTOT
Vas. Aug. 21, 2016 5:22 pm
Ugrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2
Szám szerint egy darab játékot keresnék a meglévők mellé. 40 Nem ígérek nagy vágtát, inkább azt, hogy minden tőlem telhetőt meg fogok tenni, hogy időben érkezzek mindenhová! Csak egy pm-edbe kerül. És talán pár csepp véredbe! :mer: Cool
Vissza az elejére Go down

Boszorkány •• a mágia hatalom, a hatalomért pedig nagy árat kell fizetni
† Kedvenc dal :
The Golden Age
† Tartózkodási hely :
❅ Mystic Falls & New Orleans
† Humor :
❅ Sweet

Bonnie Bennett ÍRTA A POSZTOT
Szomb. Aug. 20, 2016 9:37 pm
Sziasztok! 40

Egy darab játékom kiadó lenne, pm-ben megtalálsz. 40

Elkeltem 40

A hozzászólást Bonnie Bennett összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Aug. 27, 2016 10:27 am-kor.

Vámpírboszorkány •• a világ egyik legfurcsább teremtménye vagyok, tele meglepetéssel
† Chatkép :

† Keresem :

† Kedvenc dal :
Foxes - Devil Side
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls ↙

Maisie Caleigh ÍRTA A POSZTOT
Szer. Aug. 17, 2016 9:27 pm
Alohaa! 40

Egy darab játékom kiadó lenne, bármire nyitott vagyok: tanulós, ellenséges, baráti, lelkiző és stb. Csak a fantázia szabhat határt. Pm-ben megtalálsz.  (oldalsó chaten pls jelezd, ha írtál pm-et. Köszi!) 40  :cukorborso:

El is keltem, köszönöm! 40

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
† Chatkép :

† Keresem :
Mr Fairy
† Kedvenc dal :
Alicia Keys - Holy War
† Tartózkodási hely :
↷ in the land of gods and monsters
† Hobbi & foglalkozás :
↷ journalist

Suzanne Bishop ÍRTA A POSZTOT
Hétf. Aug. 15, 2016 5:56 pm
Bonjour! 40

A meglévő játékaim mellé keresnék még egy szálat, akár lehet régi ismeretség, vagy akár új is. Arról is lehet szó, hogy esetleg annak a határát feszegetjük, hogy kiváltsam az átkomat. Bármire vevő vagyok, csak egy pm-mel dobj meg és kérlek oldalsó chaten jelezd, ha írtál.

Merci! :loveyou:

Elkeltem. 40

Boszorkány •• a mágia hatalom, a hatalomért pedig nagy árat kell fizetni
† Chatkép :

† Keresem :
my lovely sister ♢

† Tartózkodási hely :
♢ mystic falls
† Hobbi & foglalkozás :

† Humor :
are you kidding me? ♢

Eva May Fischer ÍRTA A POSZTOT
Vas. Aug. 14, 2016 3:50 pm
Pár karakteremnek szívesen adnék egy-egy új szálat a kezébe, legyen az pozitív, negatív, bármi... egyetlen játék, vagy egy egész játékosorozat, hát nekem édesmindegy. :033:

- Eva May Fischer
- Norman Raynor
- Neal Thomas Davis

Egy-egy pm a kulcs mindenhez, unalmat nem ígérek. Smile

Vámpír •• a legrosszabb rémálmod vagyok egy sötét utcasarkon...
† Chatkép :

† Kedvenc dal :
Mad Hatter
† Tartózkodási hely :
Mystic Falls
† Hobbi & foglalkozás :
Írás
† Humor :
Az önjellemzésben rossz vagyok, ítéld hát meg te

Calypso Alsbett ÍRTA A POSZTOT
Csüt. Aug. 11, 2016 9:24 pm
Első alkalmamat ajánlom itt fel, szóval aki gondolja nyugodtan elveheti a reag szüzességem Wink
Én magam arra gondoltam, hogy vagy a városba költözésem során (Mystic Falls) találkoznánk, vagy pedig egy kisebb egymásba ütközésnél az utcán. A szituáció lehet akár negatív vagy pozitív, számomra teljesen mindegy Smile Legfőképp korombeli karaktert keresek de idősebb/fiatalabb karik jelentkezése még izgalmasabb lenne. 40

Elkeltem, majd legközelebb ha úgy lesz újra benézek ide Smile

Warlock •• a mágia hatalom, a hatalomért pedig nagy árat kell fizetni
† Kedvenc dal :
Just a dream
† Hobbi & foglalkozás :
Történész

Augustus Le Sentier ÍRTA A POSZTOT
Csüt. Aug. 11, 2016 5:24 pm
Első körben ajánlom magamat, kezdve az ismerkedéstől, rivalizálás más boszikkal, természetfelettivel való ütközés, vagy csak egy halandó partyn iszogatás. Augustus nyomozó alkat, a rejtélyek könnyedén felkeltik az érdeklődését, a saját szakállára mindenbe beleüti az orrát.

Elkeltem, köszönöm Ashley!

A hozzászólást Augustus Le Sentier összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Aug. 13, 2016 9:16 am-kor.

† Chatkép :

† Kedvenc dal :
•• hello by adele
† Tartózkodási hely :
•• mystic Falls

Alexia Branson ÍRTA A POSZTOT
Szer. Aug. 10, 2016 4:25 pm
Szegény Lexi mostanában nagyon el lett hanyagolva, így hát úgy döntöttem, hogy bedobnám őt a mély vízbe. Szívesen benne vagyok kínzásos játékokban, esetleg valami barátság kiépítősben... Bármi jöhet. Smile Ha van ötleted, dobj meg egy pm-el, csak kérlek jelezd kis chatan, hogy lássam, hogy írtál. Very Happy

Vérfarkas •• a legragyogóbb éjszaka egyik gyermeke vagyok, óvakodj teliholdkor
† Chatkép :

† Kedvenc dal :
ξ Bed of roses
ξ Who you are
† Tartózkodási hely :
ξ Mystic Falls/Whitemore főiskola
† Hobbi & foglalkozás :
ξ Pincérkedés, múltkutatás

Constance Mathis ÍRTA A POSZTOT
Kedd. Aug. 09, 2016 5:18 pm
Bár jó eséllyel értelmetlen, de adok egy utolsó esélyt két karimnak:
[You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this link.]
Mindkettejükkel csak komoly szálat tudok vállalni, hosszú távút, igen lehetőleg olyat, ami valami akár viharos, akár nem, de szerelmi szálba torkollik. Drámázni lehet, szeretek is, de csak lógnak a levegőben a karik jelenleg és így nem látom értelmüket.

Druida •• feladatul kaptam a rombolást, de ne állj az utunkba
† Chatkép :

† Kedvenc dal :
What if the storm ends ✧
✧ Devil's tears

Alaska Sachi ÍRTA A POSZTOT
Pént. Aug. 05, 2016 8:24 am
Sziasztok! 40

Nem tudom, hogy ki kelt már el és ki nem, de én is beállnék a sorba. Egy darab játékom kiadó! Határ a csillagos ég. Pm-ben megtalálsz. 40

Elkeltem, köszönöm! 31

Tündér •• akinek nem adtak valódi szárnyakat
† Chatkép :

† Kedvenc dal :
☮ Bad moon rising
† Tartózkodási hely :
☮ Talán a hátad mögött kedveském
† Hobbi & foglalkozás :
☮ Találgathatsz
† Humor :
☮ Éjsötét

Layton Butterfield ÍRTA A POSZTOT
Hétf. Aug. 01, 2016 11:27 pm
Heló!
Konkrét ötletem van amit szeretnék valakivel/kikkel kijátszani. Már az etmből is kiderül, hogy ha akarom ha nem nagy pácban vagyok a szüleim miatt. Valaki miatt el kellett költözniük Seattle-be Mystic Falls-ból. Na már most kerül szóba az ötlet, amit az egyik Finn-ről készült gif ihletett.

Első agymenés:
Layton ugyebár egy csöppet makacs és nem mindig hallgat a szülei tanácsaira, próbál engedelmeskedni de nem megy ezért tesz egy csodálatos kiruccanást Mystic Falls-ba - mivel még nincs Xavier és nem szeretek njk-t irányítani - teljesen egyedül. Nem számolva azzal, hogy bárkivel összefuthat aki esetleg ismerte az apját a múltban és történetesen pont ellenségek. Ezért ha az apán nem tud bosszút állni, megteszi a fián, mert éppenséggel kéznél van. Ha az illető női karakter: biztos létezik valamilyen női fortély amivel szegény srácot csapdába lehet ejteni és kevesebb sérüléssel meg küzdelemmel jár. Amennyire megbízik az ismeretlenekben kinézem belőle, hogy besétál a csapdába. Az ok egyszerű, hogy miért lehetne rajta bosszút állni: az apja nem viszonozta az illető szerelmét és csak játszadozott az érzéseivel, miután rájön, hogy kinek is a fia Layton, valamivel vissza akar vágni. Vagy hasonló történet.
Ha az illető férfi karakter: esetleg iszogatás közben Layton elmormoghatja a családnevét, kiderülhet ez meg az. Mit tudom én esetleg az apja cége kisemmizhette a vagyonából és a nulláról kellett kezdenie, de erről nem tesz semmilyen említést a fiúnak. Elhiteti vele, hogy bizony jó barátok voltak az apjával és csodálkozik azon miért nem tett róla említést a családjának. Miután esetleg Layton egy jó kicsit berúgott biztos nem lesz nehéz móresre tanítani őt.
A végkifejletet mindenképpen mindkét esetben egy pár napos fogva tartásként tudnám elképzelni, csakhogy eszébe ne jusson a gyerkőcnek újra megbízni az ismeretlenekben.

Második agymenés:
Az esemény mindenképpen Layton Mystic Falls-i kiruccanása előtt történne. Tehát Seattle környékiek előnyben ennél a résznél. Bármilyen hétköznapi eseményt eltudok képzelni és mivel fotós biztos lesz akit le kell esetleg fényképzeni vagy olyan aki szívesen vele tart bulizni egyet az egyik közeli diszkóban, vagy akármi ami hétköznapinak számít és mégse az.

Ha bármelyik ötlet megtetszik vagy neked sokkal jobb támad amit ki szeretnél játszani velem vágj fejbe egy pm-vel. A faj és életkor annyira nem számít.

Spoiler az ihletadó gifről:

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
† Chatkép :

† Tartózkodási hely :
x nomád életmódot folytatok
† Hobbi & foglalkozás :
x egyetemista, igazságszolgáltató
† Humor :
x viccelsz?

Jaird Kohleen ÍRTA A POSZTOT
Vas. Júl. 31, 2016 12:09 pm
Na végre én is be tudom dobni magam ide, szóval keresném a prédáimat, akikre vadászok, akiket szadizok, vagy csak bunkózok velük. Very Happy Ha valaki nagyon bátor megpróbálhat a hideg állarcom mögé nézni, de nem garantálom, hogy épségben marad az illető. Razz Mindennek csak egy pm/füstjel az ára, szóval ha valakit érdeklem, akkor nyugodtan írjon rám. Smile

† Chatkép :

† Kedvenc dal :
† sofia.
† Tartózkodási hely :
† everywhere.
† Humor :
† painful.

Georgiana Whitmore ÍRTA A POSZTOT
Szomb. Júl. 30, 2016 9:07 pm
Játszópartnert keresnék itt magamnak, s bár itt én vagyok az első, így nem tudtam másra ráírni. Szóval; bármilyen játékban benne vagyok, viszont lehet kicsit lassú partner leszek géphiány miatt, de igyekezni fogok! Várom a jelentkezőket. 40
elkeltem, de majd legközelebb még belesek ide. :033:

A hozzászólást Georgiana Whitmore összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd. Aug. 09, 2016 5:35 pm-kor.

Admin •• ne félj, nem harapunk nagyot... annyira
† Tartózkodási hely :
Egy lépéssel mindig előtted
† Humor :
Néha van

Admin ÍRTA A POSZTOT
Pént. Júl. 29, 2016 10:03 am
Partnert keresel? A legjobb helyen vagy! Annyi a dolgod, hogy a játékra szánt karaktereddel írsz egy posztot, benne az esetleges kikötéseiddel. Ha elkeltél, húzd át a hirdetésed!

Sponsored content ÍRTA A POSZTOT
Today at 12:38 pm

Játékpartner-kereső

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a köv. oldalra: : Previous  1, 2

Similar topics

-
» Csapat/Játékos/Mesélő Kereső
» Karakter kereső