A sötétség vagy megszólít
vagy nem vesz rólad tudomást

Share | 

Vérfarkas •• a legragyogóbb éjszaka egyik gyermeke vagyok, óvakodj teliholdkor
† Keresem :
Δ some betrayers at the moment
† Kedvenc dal :
Δ look at me! it's not my hobby
† Tartózkodási hely :
Δ chicago right now

Benedict Lorenzini ÍRTA A POSZTOT
Pént. Júl. 29, 2016 3:15 pm
Michiel Dante Peterson
nomen est omen

kor 33 év

faj farkas

Szerepkör legnagyobb ellenség

play by chad michael murray

foglalkozás alvilági vezető chicagoban

várja hát én! meg egy sereg

Mesélj nekem egy még ismeretlen történetet...   Mióta átvettem apám helyét a kis maffia-birodalmában, meghódítottam egész Chicago városát. Úgy mozgatom a szálakat, az embereket, mintha madzagon irányíthatóak lennének. Te sosem szeretted ezt látni, talán mert csak álmodoztál erről a hatalomról. Egy kis alvilági alak vagy, aki annak idején még mellettem kezdett. De már akkor sem őszinte volt a hűséged, vagy a családod hűsége. Aztán valahogy... mégis rád köszöntött a szerencse. Saját embereid lettek. Saját kis vityillód, de valljuk be, egész kis csinos az a vityilló. És a fejemet akarod. Ha értesülök arról, hogy valaki vérdíjat tűzött ki rám, és fejvadászt küldött utánam, elsőkézről tudom, hogy te vagy a megbízó. Pedig igazán elfelejthetnéd már a múltban történt botlásokat... a húgod kicsit eltúlozta a dolgokat, te mégis elhitted neki, mert milyen bátyj lennél, ha nem így teszed? De így a húgodnál egy sokkal rosszabb ellenséget szereztél. Engem.

Ha megérkezel, dobj meg egy pm-mel. *.* Pár játéktéri hsz-ben már említésre kerültél. Very Happy A név alkuképes, a pb is, csak ezen változtatások esetén szólj, ha megérkeztél. Very Happy

Vissza az elejére Go down

michiel dante peterson

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Shirley Peterson
» Ayanokoji Takashi / Dante
» Allen Dante
» Peterson Gray