Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Annie Lizbeth Sinclair

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Júl. 30, 2016 11:24 am
Ugrás egy másik oldalra
Annie Lizbeth Sinclair
nomen est omen

kor 22 éves

faj Animágus

Szerepkör Testvér, segítő, tanár

play by Astrid Bergès-Frisbey

foglalkozás -

várja Én. 40

 
Mesélj nekem egy még ismeretlen történetet...   Nővérem vagy, hiszen pár perccel korábban jöttél a világra, mint én. Mindig is szeretted kihangsúlyozni azt, hogy te vagy az idősebb. Nem csak ikrek vagyunk, hanem egymásnak a legjobb barátai is. Mindent elmesélünk egymásnak, vagyis pár hónappal ezelőttiig így volt, hiszen amióta megjelent a képességem, azóta téged is kizárlak az életemből, pedig nem kellene, mivel többet tudsz, mint amennyit elárultál nekem… Kedves, barátságos teremtés vagy, ugyanakkor mindig is felelősségteljesebb voltál, mint én.
Pontosan tudod, hogy édesapánk szintén animágus, miközben édesanyánk boszorkány. Amikor sí táborba mentünk volna évekkel ezelőtt, akkor te „beteg” lettél. Nem akartam elmenni, de a szüleink végül rávettek arra, hogy elmenjek, hiszen amúgy se láthatnálak, mert „fertőzőbeteg” voltál. Legalábbis ezt a mesét adták be nekem, de valójában nálad már akkor megjelent az alakváltás, azóta pedig szinte mestere lettél ennek a dolognak. Rengetegszer el akartad már mondani nekem, hiszen nem egyszer jöttél oda hozzám aranyos kutyusként is, mivel mindig is tudtad, hogy imádom őket, de eddig sose engedték meg anyuék. Azt szerették volna, ha nekem legalább normális emberi életem lehet, hiszen nem sejtették, hogy én is örököltem ezt a tulajdonságot.
Látod rajtam, hogy nincs valami rendben, hiszen már az iskolában is magányos farkas lettem, ahogyan azt is látod, hogy szép lassan darabokra hullok, de még se sikerült kiderítened az elmúlt hónapok alatt, hogy mi történt velem. Eddig azt hittem, hogy sikerült már leráznom téged, de valójában csak most lendültél be. Többé már nem engeded, hogy az ajtót az orrodra csapjam és nincs menekvés előled…
De vajon képes leszek újra közel engedni? Ha kiderül az igazság, akkor vissza tudom magam fogni? Esetleg neked esek, mert nem bírok uralkodni a bennem lakozó vadon? Helyre hozható még az, amit egykoron elrontottam? Megmenthető egy testvéri kötelék?

|| Név  és a pb se alkuképes, mert az et-ben így szerepelsz. 27 Nagyon várlak és kérdés esetén pm-ben megtalálsz. 40

Vissza az elejére Go down
 

Annie Lizbeth Sinclair

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Lizbeth Morgenstern
» Annie Sinclair
» Annie Sinclair
» Margaret Annie Philips
» Annie Sophia Edwards

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •