Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Leeanne Bernstein

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Júl. 30, 2016 7:17 pm
Ugrás egy másik oldalra
Leeanne Bernstein
nomen est omen

kor 600 körül

faj boszorkány vagy vámpírboszorkány

Szerepkör lentebb kifejtve

play by Nicole Kidman (csak ötlet közös képek miatt)

foglalkozás -

várja Én, de nem kizárt, hogy mások is lecsapnak majd rád 40

 
Mesélj nekem egy még ismeretlen történetet...   Nem vagyunk rokonok, mégis sokban hasonlítunk. Például abban a különleges boszorkány adottságban, aminek köszönhetően mind a ketten képesek vagyunk olyasmire, amire más nem. Én eltűntnek hitt dolgokat hozok vissza egy olyan álomvilágból, ahová nem sok ember léphet be. Egy világból, ami fogalmam sincs, hogy hogy létezhet. Te a mellett, hogy a kártyákból képes vagy beteljesülő jövőkről olvasni, szintén értesz az elveszett dolgok megtalálásához. Te már egy szinttel magasabbra léptél, mint én. Te ismered a dolgok hátulütőjét, hogy míg én a gyűrűmmel, te a nyakláncod segítségével "jutsz át a túlvilágra", de a fejfájás, szédülés, rémálmok, abszurd kirohanások mind-mind a különlegesség árai. De olyat még nem láttál, mint én. Fogalmad sincs hány olyan lánnyal, boszorkánnyal találkoztál, aki ilyesmire képes lehet, de én más vagyok. Bőven túlmutatok az átlagos erős boszorkányokon, de látod, hogy fogalmam sincs róla, micsoda ajándékot kaptam a természettől. Mert én nem tudom, hogy a véremmel festett képek egyfajta jóslatok, jövők másoknak, amiket te a kártyákból olvasol ki. Ismered a családom, tudod, hogy nem egyedüli az, amire én és a húgom képesek vagyunk, hisz ő álmában bérgyilkost játszik, szinte el is felejtve, hogy mit tett. Nem tetszik, hogy a testvériség az én családomban mit sem jelent, hisz te elvesztetted a nővéred és félsz, hogy velünk is megeshet ez, s idővel valamelyikünk meg fogja ölni a másikat. És az én leszek. Mert te is az álomvilágban ölted meg a fogságba ejtett testvéred, akit végül örök tébolyba sikerült taszítanod. Szíved egy része fekete, másik viszont törődő, de ezt kevesen ismerhetik. Figyelsz, szinte mindig valamilyen formában rajtam tartod a szemed, és bármikor kész vagy közbelépni. De legutolsó festményem láttán összerezdültél, mert a saját halálod láttad meg benne...

A történet további részlete alkotóra bízott, a képességemről történetemben kicsit részletesebben is olvashatsz, hogy hogyan is képzeltem el mindezt.. Ezt itt találod: https://risingofthemortals.hungarianforum.com/t5270-lilya-cecily-cipriano#254305

A pb csak egy ötlet, de örülnék, ha nem egy fiatal arcot hoznál, hanem egy kicsit markánsabb, idősebb pb-t választanál. A név szintén teljes mértékben alkotóra bízott, csak egy ötlet. Ha megérkeztél kérlek keress fel pm-ben. 31

Vissza az elejére Go down
 

Leeanne Bernstein

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •