Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Kyle Jeremiah Fawcett

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Aug. 01, 2016 12:32 pm
Ugrás egy másik oldalra
Kyle jeremiah Fawcett
nomen est omen

22

wolfie

Seattle

Tyler Posey

vérfarkas

Kyle, Jer

tanuló, kisegítő egy autószerelő üzletben

a karakterem keresett


Születési idő, hely   1993. október 26, Staten Island  
Első átváltozás  2011. januárja
Család  
۳ᴥ Giannis Fawcett: 46, építész: Az apám. Mindig is úgy kezelt engem, mint a szeme fényét, az egyetlen kicsi fiát, aki majd tovább viszi a farkas génjeit. Valahogy tudta, hogy bennem megvan ez az átok, ami szerinte inkább áldás. A tenyerén hordozott, azt akarta, hogy építész legyek, és letelepedjek hozzájuk közel, hogy családot alapítsak és unokákat adjak neki. Mikor közöltem vele, hogy nekem már terveim vannak az életemmel kitagadott. Azt mondta, ha nem váltom be a farkas átkot nem vagyok fia. Végül beváltottam az átkomat, de azóta sem beszéltem apámmal, és nem is akarok.  

۳ᴥ Erica Fawcett: 42, fodrász: Az anyám a világ legcsodálatosabb nője. De tényleg. Erős, önzetlen, és remekül bánik a gyermekeivel. Engem, és a húgomat is jó embernek nevelt. Legalábbis, azt hiszem…

۳ᴥ Bree Fawcett: 18, tanuló: A húgom mindig nagyon erős jellem volt. Önálló és kemény, még néhány fiút is simán lekörözött erő és határozottság terén. Egészen jó kapcsolatot ápolok vele, hiszen nekem csak ő van. Csak rá számíthatok.

 

- Öhm… szóval, most magamról kéne beszélnem? – kérdezem értetlenkedve, miközben az előttem ülő leányzó barna íriszeibe mélyülök.
- Ha gondolod, kezdhetem én – kuncog. Mintha már ezerszer csinálta volna. Soha többé nem engedem meg Pascalnak, hogy ilyen szarságokba keverjen. Én, meg a vak randi, nevetséges az egész. Már amikor bejöttem ebbe a cukrászdába sem tudtam, hogy mit kellene tennem. Még jó, hogy csak egyetemi szinten van ez, és nem kell úgy járnom-kelnem a belvárosban, hogy szembe jön velem a csaj, aki tegnap este az ágyamban feküdt.
- Azt megköszönném – mosolyodom el.
- A nevem, Lavender Romero – kezdi, én pedig vigyorogva hallgatom végig, de igazából nem nagyon figyelek rá. A szememmel már rég levettem róla azt a rettentő ronda pulóvert, amit visel. Pascal tudhatná, hogy engem nem lehet befogni, hogy én nem az az ember vagyok, aki majd készséggel leköti magát valami nőcske mellett. Kimondottan rettegek attól, hogy valakivel komolyabb kapcsolatba bonyolódjak az „egyéjszakánál”. Amúgy sem tudok kapcsolatokat kiépíteni. Pascalt sem tudom, hogy szereztem meg magamnak. Ő a legjobb barátom, de arra már nem emlékszem, hogy ezt mivel sikerült elérnem.
- Te jössz – szól rám, de még mindig mosolyog. Szerintem észre sem vette, hogy rohadtul nem figyeltem oda rá. Két könyököm megtámasztom az asztalon, és az ujjaimat összeérintem az arcom előtt, úgy bámulok rá töretlenül. A legtöbb nő azt mondja, zavarba jön a pillantásomtól.
- Kyle vagyok. Kyle Diangelo – hazudom. A keresztnevem megtartom, mert szeretem, hogyha azt sikítozzák – egyetemista. Perverz. Független. Neveletlen és egy kicsikét cinikus. Remélem, hogy ennyi elég lesz.

***

Szédülök, a fejem ide-oda kering. Nem tudom, hogy hol vagyok, nem ismerem a környéket. A zsebemben valami nedved dolog hever hanyagul, talán egy használt gumi. Elázott tőle a farmerom. Nevetségesen érzem magam, röhögök a semmin, pedig teljesen egyedül vagyok. Az orromból vékony patakban csordogál a fekete vér. Ahogy oldalra lépek megbotlok valamiben, ráesek egy nehéz, élettelen testre. Felnézek. Csak egy egész kis pillanatra tisztul ki a látásom. Egy nő az. Egy védtelen, ártatlan nő, akinek betört a feje. A kék szemeiből eltűnt a fény. A kezeimre nézek. Véresek. Én öltem meg őt. Farkas vagyok.  

***

- Soha többé nem hallgatok rád, Johnson! – kiabálom nevetve és a tusolóban álldogáló barátom felé hajítok egy párnát. A zuhanyfüggöny meglebeg, Pascal pedig ijedtében megugrik – soha többé vak randi! – jelentem ki, és leülök a vécé tetejére. Még mindig az a farmer van rajtam, amiben tegnap délután elmentem, hogy találkozzak „életem szerelmével”.
- Nem mennél ki? – szól ki a legjobb haverom a zuhanyfüggöny mögül.
- Csak nem szégyellős vagy? Na, mindegy. A lényeg, hogy volt ott egy csaj. Egy ilyen nagyon gáz, hányás színű pulóverben – mondom és beleborzongok az emlékébe – a haja is fura volt. Mindegy, szóval dumálgattunk, megvoltunk, már épp azon voltam, hogy felhívom ide hozzánk egy hármas partiba…
- Fúj.
- Mikor kijelentette, hogy ő most hazamegy, és majd még találkozhatnánk. Ki az a hülye, aki ugyan azzal az emberrel kétszer is randizik?! – nevetek fel egy kicsit talán kínlódva.
- Most komolyan, nem mennél ki?!


Vissza az elejére Go down

Vámpírboszorkány
Ebony Tate-Smith
Kyle Jeremiah Fawcett Tumblr_ol8bpmGda01sasfc6o1_250
Tartózkodási hely :
mystic falls, whitmore ✤ ✤
Hobbi & foglalkozás :
i'm trying to be okay ✤ ✤



A poszt írója Ebony Tate-Smith
Elküldésének ideje Hétf. Aug. 01, 2016 7:05 pm
Ugrás egy másik oldalra
Gratulálunk, elfogadva!
üdvözlünk a diariesfrpg oldalán!



Kedves Kyle! Smile
Hát, most mit mondjak? Nem csodálom, hogy imádták a lapodat, kész felüdülés volt, de komolyan! Kellenek ide azok a fiatalok, akik élvezik az életet, nincsen komolyabb bajuk, hanem igazából csak azzal vannak elfoglalva, hogy létezzenek, széppé és érdekessé tegyék a mindennapjaikat, lazák, mint a rigalánc, egyszóval jönnek, látnak, győznek. Wink Te ilyen vagy, ha nagyon bele akarnék kötni valamibe, akkor azt mondanám, hogy ejnye, nem szabad ennyire félvállról venni a lányokat, mert a szívük összetörése nekik nem olyan jó buli, mint neked, de hát ha eddig nem volt nagy bajod belőle, akkor egészségedre. Razz Azt viszont jó látni, hogy van egy állandó pont az életedben Pascal személyében. Vigyázz rá, el ne veszítsd. És könyörgöm, hagyd egyedül zuhanyozni! Smile
Menj, foglald le, amiket le kell foglalni, aztán vesd be magad a játéktéren. Jó szórakozást! Smile


Vissza az elejére Go down
 

Kyle Jeremiah Fawcett

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Kyle Fawcett
» Kyle Schmid
» Sean Kyle Claflin
» Kyle Desai - Foglalt

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Vérfarkasok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •