Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Városhatár

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 14, 2016 6:38 pm
Ugrás egy másik oldalra




Kyle & Adelynn

Tudom, hogy Kyle szeret farkas lenni, bár még nem sikerült megértenem, hogy miért, pedig jó pár éve ismerjük egymást. Szeret átváltozni, szabadnak érzi magát. Nekem ez mind kimarad mikor átváltozom. Az átváltozásból én csak a hosszadalmas és gyötrelmes fájdalmat érzem, csak arra tudok gondolni, hogy mennyivel jobb lenne minden, ha nem lennék vérfarkas. Pont ezért is örülök annak, hogy végül itt kötöttünk ki Baltimore-ban.
Mosolyogva ölelem meg a legjobb barátomat mikor mindkettőnk számára világossá vált már az, hogy igen, a legendák és a pletykák igazak, amik ezt a várost körül keringik. Tényleg elvész itt a mágia, aki átlépi eme városnak a határát szimpla, egyszerű halandó lesz, semmi varázserővel, semmi természetfeletti adottsággal. Még csak 5 perce lehetünk itt, de én már most azt érzem, hogy én itt akarok maradni, nem akarok vissza menni sehova, nekem itt jó, itt nem kell félnem attól, hogy átváltozom, nem kell félnem semmilyen rossztól, ez... Ez a város egy mennyország, maga az álom, amelyből személy szerint én egyáltalán nem akarok felébredni.
Kiszállok a kocsiból, becsukom magam mögött a kocsinak az ajtaját és sétálok pár lépést. Mélyen szívom magamban a levegőt és lehunyom a szememet. Kyle farkasként érzi szabadnak magát, én pedig most. Most hatalmas meg könnyebülést és szabadságot érzek. Itt vagyok, telihold idején emberként, és nagyon boldog vagyok. Ennél több számomra nem is kell.


||xxx ||kövi jobb lesz|| ®

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Aug. 05, 2016 8:43 am
Ugrás egy másik oldalra

Adelynn x Kyle
• • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • • •
amikor a farkasfű virít, és kikerekedik az őszi hold
Telihold. Milyen kár, hogy megígértem Addynak, hogy elmegyek vele Baltimoreba. Jó, túlzás. Én voltam az, aki végtére is felvetette az ötletet. Félreértés ne essék, imádok átváltozni, imádom, ahogyan bizsereg minden porcikám pontosan egy perccel az átalakulást megelőzően, és ahogyan a csontjaim elmozdulnak a helyükről. Fájdalmas, de megéri. Farkasnak lenni szabadság. Ahogyan futhatok a telihold alatt, a széllel és az emlékekkel, amiket épp akkor dobnak ki az ablakon. Nem is értem, hogy Addy miért nem szereti ezt. Talán a fájdalom az oka, hiszen tényleg elég nehéz kibírni.
A városban pletykák terjengnek egy helyről, ahonnan ellopták a mágiát. Vagy elveszett. Vagy valami ilyesmi. Baltimore elvileg teljesen varázsmentes, ami azt jelenti, hogy se boszi, se vérszívó, se farkas. Ha oda bemész, földi leszel, amíg ki nem teszed a lábad a határon. Adelynn pedig megérdemli, hogy megtegyem ezt érte, hiszen kitudja hány telihold lesz még, amikor majd élvezhetem a farkasok átkát.
Egyébként sosem akartam farkas lenni. Apám volt az, aki rám akarta erőltetni a dolgot, hogy márpedig nekem be kell váltanom az átkom, hogy tovább vigyem a család örökségét. Szerintem e nélkül is tovább örökíthettem volna a gént, de nem ez a lényeg. Gyerekként tehernek éreztem az egészet. Ezt az egész farkasosdit… már tudom, hogy apám miért akarta annyira, tudom, hogy ő miért szerette ezt ilyen nagyon. Ez egy áldás.
Baltimore határánál áll a kocsi, persze nem a külső, hanem a belső oldalon. Az anyósülésen mellettem Addy foglal helyet, de csak az eper szőke hajzuhatagot látom, mert folyamatosan kibámul az ablakon. A telihold már fent ékeskedik a fejünk felett, de nincs semmi. Nincs bizsergés. Egy kicsit üresnek érzem magam.
- Látod, mondtam, hogy működni fog – mondom félig vicceskedve, miközben átnyúlok a válla felett és megcsipkedem az arcát. Olyan nekem, mintha a testvérem lenne, de sokkal jobban visel engem, az igazi húgomnál.


Don't Let Me Down •• Megjegyzés ©

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Aug. 01, 2016 10:22 pm
Ugrás egy másik oldalra




Kyle & Adelynn
idézet helye

Utálok vérfarkas lenni, utálok minden teliholdkor átváltozni, mely nem is gyors, hanem lassú és fájdalmas. Kegyetlenül fájdalmas az ahogyan a csontjaim egyesével törnek szét, ahogy a testem órák folyamán egy szörnyeteggé változik át, egy teljesen más lénnyé.
Mióta elindultam felkeresni a nővéremet, azóta 1-2 hétnél tovább sosem maradtam egy helyen, muszáj látnom őt, beszélnem vele, megtudnom, hogy miért nem én élhettem az életemet a szüleimmel, miért pont neki adatott meg ez a lehetőség? Bár az is igaz, hogy nem szívesen lettem volna ott a családom halálánál... Nem tudtam volna végig nézni és feldolgozni mindezt, még jobban sérült lennék lelkileg, mint most, pedig most sem vagyok éppen jó passzban...
Ma telihold lesz és már reggel óta iszonyatosan feszült vagyok, nem bírok nyugton lenni és képes vagyok bárkivel össze veszni, nem érdekel, hogy kiről van szó. Már a gondolattól is, hogy ismét át fogok változni, a gyomrom görcse rándul. Sosem tudtam ezt elfogadni és pont ezért örültem annak amikor Kyle mondta délelőtt, hogy menjünk el Baltimore-ba, ott elvileg, ha minden igaz nincsenek természetfelettiek, aki átlépi a városhatárt ismét halandó ember lesz, nincs többé mágia, és csak akkor lesz ismét vámpír, boszorkány, vérfarkas, stb, amikor ki megy a városból. Habár én ilyenekben nem igazán hiszek, de egyből rábólintottam, induljunk el minél hamarabb, mert ő is vérfarkas és, ha ketten változunk át... Fogalmam sincs, hogy mekkora kárt lennénk képesek okozni, belegondolni is rossz.
- Istenem, mond, hogy igaz legyen... - elkezdett beesteledni, én pedig lehunyom a szememet amikor a városhatár közelében vagyunk már. Minden porcikámban érzem már azt a tipikus érzést ami minden átváltozásnál hatalmába szokott keríteni.
Kyle az egyik legjobb barátom, Lucy után természetesen, mióta megismertem tudom, hogy bármiben számíthatok rá és már azért is nagyon becsülöm őt, hogy képes volt ide eljönni velem, mert tudja mennyire rühellem az átváltozást.
Mikor átérünk a határon, a kocsi megáll én pedig hirtelen nem érzek semmit. Nem érzem azt, hogy átváltoznék. Kinézek az ablakon az égre, a hold lassacskán már fent lesz.


||xxx ||kövi jobb lesz|| ®

Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra
Vissza az elejére Go down
 

Városhatár

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Baltimore :: Külváros-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •