A sötétség vagy megszólít
vagy nem vesz rólad tudomást

Share | 

Ösi vámpír •• Egy vagyok a legidősebbek közül, add meg a tiszteletet
† Keresem :
-
† Kedvenc dal :
born to die
† Tartózkodási hely :
mystic falls ⊂
† Humor :
really hot ⊂

Tristan Raymond ÍRTA A POSZTOT
Szomb. Szept. 17, 2016 12:05 pm
Elkelt karakter!
Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
† Chatkép :

† Keresem :
ex-wife, my rival
† Kedvenc dal :
ain't no rest for the wicked
† Tartózkodási hely :
mystic falls ✶
† Hobbi & foglalkozás :
lawyer ✶
† Humor :
unsolicited ✶

Galen R. Carson ÍRTA A POSZTOT
Szer. Aug. 10, 2016 8:41 pm
Kaley Bates
nomen est omen

kor 24-28 év

faj ember

Szerepkör rivális

play by Aly Michalka

foglalkozás ügyvéd

várja Wanda Melinda Carson és én

Mesélj nekem egy még ismeretlen történetet...   Nem indítottunk valami jól. Nem vagy még olyan régóta a szakmában, hogy bármit is tudjak rólad, így hát nem is foglalkoztam veled. Aztán beleköptél a levesembe és sikerült egy fontos ügyemnek az újratárgyalását kiharcolnod. Mondanom sem kell, hogy mennyire nem örültem ennek. Nem szeretem, ha meg tudnak lepni. Az ügyfeleink miatt viszonylag sokat találkozunk, a nevükben tárgyalunk.  Látom benned a lehetőséget, de természetesen roppant mód idegesít, hogy pont ellenem kell megcsillogtatnod ezt. A munkakapcsolatunkat tehát egészséges rivalizálás jellemzi, te bizonyítani akarsz, én pedig még inkább, mert kellemetlen, ha pályakezdők szorongatnak meg, akármilyen tehetségesek, vagy akármilyen jól néznek ki. A külsejére gyakran teszek ízléstelen megjegyzéseket, de ezzel gondolom nem vagyok egyedül. Hogy kellemetlen helyzetbe hozom-e, azt nem tudom, de mindenképpen igyekszem. A munkán kívül csak akkor futunk össze, mikor éppen a lányommal vagy. Gyakornokként dolgozik nálad, amit jól is tesz, bár kimondhatatlanul idegesít.
//Az életében nem kötnék meg semmit, úgy alakítod, ahogy csak szeretnéd.  A név ötlet, változtasd meg nyugodtan, ha szeretnéd Very Happy //

Vissza az elejére Go down

Kaley Bates

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal