Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vámpírboszorkány
Ebony Tate-Smith
Lilith Wright Tumblr_ol8bpmGda01sasfc6o1_250
Tartózkodási hely :
mystic falls, whitmore ✤ ✤
Hobbi & foglalkozás :
i'm trying to be okay ✤ ✤



A poszt írója Ebony Tate-Smith
Elküldésének ideje Vas. Aug. 14, 2016 5:19 pm
Ugrás egy másik oldalra
Gratulálunk, elfogadva!
üdvözlünk a diariesfrpg oldalán!


Kedves Lilith!
Van egy olyan érzésem, hogy Nora már nagyon vár rád és bár sajnos Mary Lou eltűnt, legalább te megérkeztél és ezzel boldoggá tettél valakit. Én csak gratulálni tudok neked, amiért felvállalod azt, hogy ki vagy: mindenkinek ennyire bátornak kellene lennie, a másik oldalról pedig sokan hasonlíthatnának apukádra, már ami a megértést illeti. Egy életerős, fiatal, vidám lányt köszönthetünk a személyedben, még ha csak rövid időre is... remélem, hogy jól fogod érezni magad és kellemes játékokban lesz részed. Wink
Menj, foglald le az arcodat, aztán keresd meg a hirdetődet! Jó játékot! Smile

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Aug. 14, 2016 1:47 am
Ugrás egy másik oldalra
Lilith Wright
nomen est omen

kor 22

faj ember

Szerepkör szerető, futó kaland

play by Evanna Lynch

foglalkozás egyetmista

 
[You must be registered and logged in to see this image.]
Mesélj nekem egy még ismeretlen történetet...   Az egyetem utolsó évét taposom, egy laza, bulis, kissé bohókás és olykor túlzottan kíváncsi lány vagyok, aki szereti élvezni az életet, de komolyan is tudja venni, hogyha kell. Nincs sok barátom, de aki igen, ahhoz nagyon tudok ragaszkodni. Ez persze nem jelenti azt, hogy nem ismerkednék szívesen. Csak sokan nem fogadják jól a másságomat. Egyébként is szeretek kilógni a tömegből, színes, figyelemfelhívó ruhákat viselni és nem félek megtenni olykor mások által őrültnek titulált dolgokat is. De nemcsak erről van szó. Azt sem sokan fogadták el, hogy én bizony a lányokat és csak a lányokat szeretem. Már kiskamasz korom óta tudom. Szerencsére az apukám, aki tízéves korom óta egyedül nevel, mivel az anyukám egy balesetben meghalt, mindig támogatott, de sokan ferde szemmel néztek és néznek rám emiatt.
Nem vagyok azonban az a depresszív alkat. Lételemem a pörgés és ismerkedni, barátkozni sem félek. Nem érdekel, mit gondolnak rólam mások. Ha belépek egy terembe, biztos, hogy észre fogsz venni. És az nem a tejföl szőke hajam, a kecses testalkatom, vagy az olykor elég élénk sminkem miatt lesz. Hanem mert nem hagyom, hogy figyelmen kívül hagyj. Ha megtetszik valaki, felé is gond nélkül nyitok, amíg nem ütközöm teljes ellenállásba. Jelenleg szingli vagyok ugyan, de bízom benne, hogy ez nem marad már sokáig így. Nem állítom, hogy mindig mindenhol életem szerelmét keresném, nyitott vagyok a kalandokra is. Sosem lehet tudni, miből mi sül ki. Ki tudja, talán éppen az egyik közelgő egyetemi bulin, rendezvényen vagy akár csak egy unalmasnak ígérkező előadáson futok össze valakivel. Vagy mondjuk a metrón, a közértben vagy bárhol másutt. Valakivel, aki megmozgat bennem valamit. Hiszen a sors útjai kifürkészhetetlenek. Annyi minden van ezen a világon, amit nem értünk és mégis csodálatos. Sosem lehet tudni, hol mi várhat ránk. Én legalábbis határozottan így gondolom.

Vissza az elejére Go down
 

Lilith Wright

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Josh Wright
» Lilith Geranium
» Trish Lilith Evans - Boszorkány
» Killian Wright
» David Wright

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Archivált lapok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •