Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vérfarkas
Faye Charpentier
Saphir 24 Bar Tumblr_p00wt8wq9i1wwbdveo1_250
Tartózkodási hely :
new orleans is my home ★ ☆
Hobbi & foglalkozás :
fighting for equality ★ ☆



A poszt írója Faye Charpentier
Elküldésének ideje Hétf. Május 01, 2017 10:03 am
Ugrás egy másik oldalra
Szabad játéktér!

(Köszönöm a játékot, alig várom a következőt! 40)
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Ápr. 28, 2017 11:16 pm
Ugrás egy másik oldalra
Mire jó egy összetört szív, ha nem képes szeretni? Mire jó egy széttépett szív, ha nem doboghat többé azért, akiért addig lüktetett? Összetört szívvel a legsebezhetőbb mindenki. A legerősebb emberek is térde kényszerülnek, és ha kell, sírva könyörögnek. Ez a fájdalom. Ezzel néztem szembe, és talán ezzel kéne másnak is szembenéznie.
Nincs szükségem már arra a férfira. Nem akarok én semmi különösebbet. Egyszerűen csak tönkretenni őt, hogy érezze, milyen, amikor nincs mellette az, aki a világot jelenti neki. Érezze ő is annak súlyát, hogy az akit feleségeként tud, nos, nem biztos, hogy mindig ott lesz mellette. Merthogy Kevin azon férfiak közé tartozik, akiknek fogalmuk sincs, milyen megbecsülni és nem utolsósorban tisztelni a másikat. Ismerem őt, és pontosan jól tudom, hogy a feleségével hogy viselkedik. Ahogy minden nővel. Egyáltalán lehet egy ilyent férfinak nevezni? Kéne  a fenének is!
Szelíd mosollyal követtem figyelmen a nő szavait, hiszen bárhogy is nézzük, ő azt hiszi, hogy a legrosszabbat szándékozom tenni velük. Ő sem butuska, és pontosan átlát a szitán. Valahol pontosan érzi, hogy nem egy 'randira' hívtam, hanem szimplán csak tapintatosan szeretném vele közölni, hogy mivel én itt vagyok az azt jelenti, hogy valami megváltozik majd az ő kapcsolatukban, avagy életükben. Tulajdonképpen beleütöm az orrom a dolgokba, de az a helyzet, hogy szeretném Kevin kis burájával megértetni, hogy a nőkkel nem bánhat úgy, mint a világ legnagyobb bajával. Merthogy Ő senkit sem tisztel. Talán még saját magát sem.
- Tudom, hogy milyen a férje. Tulajdonképpen azért is érdekelt, hogy Ön miként bírja vele. - A poharat óvatosan letettem az előttünk lévő asztalra, s tenyereimet végül keresztbe tett lábaimon hagyom nyugodni.
- Talán most az ellenséget látja bennem, avagy maga az ördögöt, de nincsenek szarvaim. A szarvak a férje fejét illetik. - Rántottam egyet a vállamon, ahogy némileg sértődve. Végtére is, az ablak felé emelem tekintetem, hogy a gyönyörű kilátásban részesüljek pontosan azért, hogy a nyugalmamat továbbra is megtudjam őrizni kellően.
- Nem szeretnék vádaskodni, félre ne értsen. - Próbáltam megértő lenni vele szemben, de hiába is próbálja majd védeni a férjét, és hozzám vágni azt, hogy milyen jogon sértem őt, de pontosan jól tudom, hogy a férje milyen. - Sajnos nem mondhatok túl sokat, bármennyire is szeretném. Csak magammal szúrnék ki. - Őszinte, s lágy tekintettel néztem végül a szemeibe, hogy ne a rosszat lássa bennem teljesen. A végén majd talán még hálás is lesz nekem.
- Ha gondolja, nyugodtan menjen. Nem akarom feltartani. Önt akartam megismerni, és részben sikerült is. Köszönöm szépen, hogy eljött! - Barátságos mosoly húzódott kerek arcomra.
Vissza az elejére Go down

Vérfarkas
Faye Charpentier
Saphir 24 Bar Tumblr_p00wt8wq9i1wwbdveo1_250
Tartózkodási hely :
new orleans is my home ★ ☆
Hobbi & foglalkozás :
fighting for equality ★ ☆



A poszt írója Faye Charpentier
Elküldésének ideje Csüt. Márc. 16, 2017 11:48 am
Ugrás egy másik oldalra
oh, darling, you can't handle me
berenice & faye

Fura volt ez a nő, pedig én nem szoktam meglepődni azon, ha valakinek az agyában nem úgy helyezkedtek el a rostok, ahogy kellett volna. Mégis, Berenice-ben volt valami megmagyarázhatatlan... most már kezdtem kapisgálni, Kevin miért volt annyira titokzatos a megbízójával kapcsolatban: ismert már annyira, hogyha jó előre tudtam volna, milyen kiszámíthatatlan és érdekes ember mellé ültet le egy asztalhoz, biztosan nem jövök. Nem azért, mert nem tudtam volna kezelni, hanem azért, mert én is ilyen voltam, de ha találtam valakit, aki hozzám hasonló volt, az hajlamos volt felidegesíteni. Főleg, hogy jelenleg még véletlenül sem voltam hazai pályán, Berenice pedig éppen ellenkezőleg, szemmel láthatón felettébb nyeregben érezte magát. Hirtelen kedvem lett letörni a szarvait annak ellenére, hogy nem akartam túlságosan belevonódni ebbe az ügybe.
- Köszönöm az életvezetési tanácsot. - Apró kacajt hallattam. Szívből jött. Reméltem, hogy nem egy lélekbúvárral van dolgom, aki szépen elkezd majd kielemezni... na ahhoz végképp nem lett volna türelmem. Így is olyan volt a helyzet, mint valami rossz maffiafilmben. - De tudja, mit szoktak mondani. Az én életem, az én hibáim. - Vagyis Amelia-é. Kezdtem egyre jobban belejönni a tudathasadásos-szerepbe, de azért annyira még tisztában voltam a saját személyemmel, hogy tudjam, én nagy valószínűséggel soha nem mennék hozzá senkihez.
- Nos, én éppen az ellenkezőjét látom. - Emeltem ismét a nőre a tekintetemet. - Kevin még engem is rávett arra, hogy vele tartsak és ez nagy szó. Utálok belefolyni az üzleteibe, de maga engem használt feltételhez az üzlet megkötéséhez. Miért is? - Még mindig nem kaptam választ arra, miért vagyok itt és addig nem terveztem felállni az asztaltól, míg a vele szemben ülő nő legalább egy elfogadható magyarázatot nem ad. Ennyivel tartozott nekem, ha ugyan közvetve, de ide rángatott a világ másik feléről... és ugyanúgy tartozna bármelyik nőnek, akit Kevin be tudott volna fűzni erre a szerepre.
- Tényleg készült? Nagyon kedves. - Újabb mosoly jelent meg az arcomon. - Én is vártam már a találkát, de nem hittem volna, hogy a végén olyan fontos tényezőjévé válok ennek az üzletnek, hogy kettesben akarjon velem koktélozni. Azt hittem, majd ebédelünk, trécselünk, aztán mindenki mehet a dolgára. - Megpróbáltam a bennem leledző iróniát a lehető legkecsesebb módon kifejezni, ennyire tellett tőlem. Nem voltam ideges, még frusztrált sem, csak ez a helyzet annyira lehetetlen volt, hogy a teljes nyugodtság sem volt jellemző rám ezekben a pillanatokban. Főleg, hogy néhány másodpercre el kellett hallgatnom, mert nem jött zsigerből a válasz a kérdésére. Meg fogom ölni azt a jelenleg békésen alvó hülyét, aki ebbe belerángatott.
- Fullasztó? Néha eláll tőle a lélegzetem, de ez egy másik téma. - Sóhajtottam egyet. - Nagyon régóta ismerem Kevin-t és hozzászoktam ahhoz, hogy milyen. Tudom kezelni és ezért igen, jól érzem magam vele. - Rövid hallgatás után mély levegőt vettem és úgy kezdtem bele a mondandómba, mintha minden, ami elhagyta a számat evidens lenne. - Miért utálja ennyire? Tovább megyek, ha ennyire nem szimpatikus Önnek, akkor miért engedi egyáltalán az üzletei közelébe? - Az lett volna a dolgom, hogy rávegyem a nőt az üzletkötésre, de a kíváncsiságom erősebb volt.

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Márc. 16, 2017 12:05 am
Ugrás egy másik oldalra
A legkevésbé sem készültem erre a pillanatra óvatosnak lenni. Még is valami kellőképp visszatart, hogy még nehogy odapörköljek ennek a nőnek. Valójában engem Kevin érdekelt, és jobban örültem volna annak, ha most ő ülne előttem, de a helyzet ennél jóval bonyolultabb. Kevin az a fajta férfi, aki a nőket abszolút nem veszi lélekszámba. Kezdem úgy átformálni az érzelmeket a férfi iránt, mintha nem is szeretni akarnám, hanem teljes szívből gyűlölni és tönkretenni azt az ocsmány képét és életét. Ez a célom? Nos... az a célom. A felesége ebben a harcban csak egy kellék lesz, nem az a célom, hogy őt érje a baj. Ő nem tehet arról, amiről Kevin annál inkább. Mocskos egy dög. Nem is értem, hogy Amelia miért is engedte azt a gyűrűt az ujjára engedni.
- Nem is Kevin fogja pokollá tenni az életét. Hanem a Maga életét tette pokollá azzal, hogy igennel felelt neki. Ez igazán nagy egy baklövés! - Összehúzom fintorogva ajkaimat, mikor is észlelem, hogy a kiszolgáló már nyújtja is nekünk a színesebbnél színesebb két pohár koktélt. Az egyiket Amelia elé helyezem, míg a magamét megtartom, és óvatosan belekortyolok.
- Az a baj, hogy Kevin nagyon is ragaszkodik ehhez az üzlethez. A másik baj, hogy még a kisujját sem mozdítja meg érte. - Megrázom a fejemet kissé csalódottan, miközben félretekintek elbámészkodva. Kissé visszavettem magamból, ugyanis nem az a célom, hogy a nőt felbosszantsam. Egyszerűen csak Kevinnek szeretnék fájdalmat okozni. Egyszerű dolgom lenne, ha egy dekányi érzelem sem lappangna bennem, és a pillanat tört része alatt megoldhatnám a bajt, de a feleségének nem akarom, hogy bántódása essen. Bármire képes vagyok, főleg akkor, ha a céljaimról van szó, de a feleségét nem szeretném annyira belevonni a témába. Főleg, hogy még várandós is.
- Kevin az tipikus üzletember, aki rettentő mód szereti a dolgokat túlragozni. És bár ő pontosan jól tudja, hogy miért hívtam Önt ide. Egyszerűen csak megakartam magát ismerni, de túl sokra nem jutottam ezzel a találkával. Pedig ha tudná, hogy mennyit készültem... - szelíden elmosolyodom, miközben egy fáradt sóhajt engedek az útjára, majdan újra rátekintek.
- Jól érzi magát vele? Nem fullasztó érzés? - Kérdezem tőle csak úgy csevegés gyanánt, habár ezzel az a célom, hogy kicsit ráébresszem őt arra, hogy mennyire kínzó Kevin mellett lenni. Így is talán a kedvét nagyjából el fogom tőle venni.
|| a hosszas kihagyásom végett egy kicsit kijöttem a gyakorlatból, de majd visszarázódom. 27 Vagy, akár máshol is folytathatjuk egy új játékot kezdeményezve c:

Vissza az elejére Go down

Vérfarkas
Faye Charpentier
Saphir 24 Bar Tumblr_p00wt8wq9i1wwbdveo1_250
Tartózkodási hely :
new orleans is my home ★ ☆
Hobbi & foglalkozás :
fighting for equality ★ ☆



A poszt írója Faye Charpentier
Elküldésének ideje Pént. Okt. 07, 2016 7:48 pm
Ugrás egy másik oldalra
oh, darling, you can't handle me
berenice & faye

- Maga üzletasszony, Berenice, csodálom, hogy nem érti meg, miért nem rajongok az ötletért, hogy bemutatkozó-körútra kellett indulnom. Nekem is van munkahelyem, a megbízóim számítanak rám és hirtelenül ért a hír, hogy indulás van. - Apró mosolyra húztam az ajkaimat, amelyből sütött, hogy ugyan beletörődtem az ittlétbe, rosszul voltam az előttem ülő nő negédes mosolyától, amelynek a segítségéve biztos voltam benne, hogy embert tudna ölni. Ismertem ezt a fajta mosolyt, én is szívesen alkalmaztam azokkal szemben, akiket legszívesebben felakasztottam volna a legközelebbi fára, de valamiért még szükségem volt rájuk és az eredeti akaratomat csak később kivitelezhettem.
- Ha ennyire drága az ideje, akkor miért pocsékolja rám? Nagyon kíváncsivá tesz. - Még mindig nem tudtam elképzelni, én hogyan kerülök bele ebbe a képletbe. Vagyis pontosabban Kevin felesége. Azt hittem, egyszerű lesz megfejteni ennek a nőnek az észjárását, de több kell majd hozzá, mint egy kávé vagy egy koktél. Főleg, hogy kezdett nagyon idegesíteni. Unszimpatikus volt és nem is értem, miért gondolta Kevin azt hogy én jó leszek erre a feladatra: pontosan tudta, hogy valami vagy valaki felidegesít, akkor az meglátszik rajtam és a cselekedeteim a legrosszabb irányba kezdenek alakulni. Nem vagyok jó az indulataim elrejtésében és ha elkezdek kapargatni a türelmemet, akkor kifejezetten gorombává válok.
- Van egy olyan érzésem, hogy maga még nem volt férjnél. - Míg ő majdnem fenyegetően előredőlt a széken, addig én egyre csak azon voltam, hogy meggyőzzem magam: kitűnően alakítom a feleség szerepét és mi sem könnyebb, mint átlényegülni egy nővé, akinek a szóban forgó férfi a legfontosabb a világon. - Tudja, amikor az ember lánya megengedi valakinek, hogy gyűrűt húzzon az ujjára, akkor beleegyezik, hogy elviseli a párját minden egyes idegesítő szokásával együtt. Kevin az esetek nagy részében szereti egyedül rendezni a dolgait és mivel én is ilyen vagyok, elfogadtam. - Hetykén megvontam a vállamat. Megpróbáltam kiképezni magam házasságból az elmúlt hetekben, a nagy igazságokhoz hozzáraktam a saját gondolataimat és... majd meglátjuk, mi sül ki belőle. - Ugyanakkor felettébb érdekel, hogy mi az, amit Ön szerint a férjem szégyellne előttem, maga mégis tud róla. - Volt egy sejtésem, de abban is biztos voltam, hogy csupán a féltékeny nőt szeretné előcsalogatni belőlem. A legjobb ütőkártya még mindig az én kezemben volt, neki fogalma sem volt arról, hogy én nem tipikus feleség voltam.

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Okt. 07, 2016 4:13 pm
Ugrás egy másik oldalra
Faye&Berenice.
you're princess? but i'm the queen
Hát persze, hogy tudtam mikor érkeztek... ha nem így lett volna, valószínű nem hívtam volna most őt ide, hanem másik időpontot választottam volna ehhez a szívélyes beszélgetéshez. Nem mellesleg eléggé befolyásos vagyok, könnyedén kiderítek olyan dolgokat, melyek érdekelnek, és amikben persze kételkedem. Ez a nő tele van kérdőjellel és titokzatossággal, és az ilyesfélék nem teregetnek ki egyből mindent, sőt. De bármennyire is vagyok gyanakvó típus, nem érdekelhet olyan, ami egyáltalán nem szükséges a tervemhez. Mindenesetre nem esett kedvemre, hogy ennyire ostobának néz. Csak nem hiszi azt, hogy nem tudok róluk többet a kelleténél?
- Oh, kérem... - Kissé elszomorodó vonások keletkeznek arcomon, amikor már hangneméből is leszőttem, hogy abszolút nincs itt szívesen. Ha már egyszer annyira előkelő, és nemes asszony, akkor megemberelhetné magát némi tiszteletre is. - Ne mutassa azt ennyire látványosan, hogy nincs itt szívesen. Én elhiszem, de legalább tettethetné azt, hogy nincs bajára ez a szituáció. Fontos információ érdekében van itt, nem pedig azért, hogy az Ön idejét raboljam. Nem mellesleg ezzel az én drága időm is csak fogyatkozik, ha nem említettem volna. - Közlöm vele finomítva a szavakat, de persze nem volt hangnememben semmiféle számára sértő tényező. Én is tudom a magamhoz méltó viselkedési formát, viszont nem szeretem, ha valaki fintorog, főleg egy ilyen helyen. Lehet, hogy az én kis kotyvasztott mérgem hozzávalója ez a találkozás, de azért én sem feledkezem meg az illemről egy pillanatra sem.
- Igazán illetlen nem elfogadni azt, amit felkínálnak. No, de se baj. Akkor kérek mindjárt helyette valami koktélt. - Erre gondoltam hirtelen, valami elegánsabb italra. A bor túl romantikus, az inkább gerlék beszélgetése közben érvényesül. A whisky kocsmákba való, a koktél pedig nőies, és még is alkohol tartalmú. De nem csináltam belőle nagy ügyet, mindenesetre megjegyeztem ezt az illetlenséget, hiszen kis részben ekkor nem volt bennem semmiféle rossz szándék. Az igazság az, hogy én olyan vagyok másokkal, amilyenek ők velem. Ha ő nem hajlandó tiszteletet mutatni, már csak a helyszín végett is, akkor én sem fogok meghajolni előtte ennyire.
- Kevin, Kevin, Kevin... - Csattogtattam a nyelvemet mosolyogva, s a képzeletbeli kígyónyelvem is végigsiklott vérvörös telt ajkaimon. - Hát ennyire elsiklott a dolog felett a férje, hogy nem említette volna? - Meglepődést imitáltam, miközben előrehajoltam a székben, mintha kíváncsi lennék a dolgokra.
Hm... mennyire legyek kegyetlen? A célom az, hogy ők ne legyenek együtt. Akkor nagyon.
- Bár, lehet én sem említettem volna a férje helyében. Kissé szégyellném. - belekortyolok a hideg koktélba, amit nemrég kihozott ugyanaz a pincér a rendelésemre.
Egyelőre még gondolkozom, hogy mennyire keverjem meg az ő kis boldog életüket annyira, hogy mire ő hazaér, abból ne süljön ki jó? Hát, meglátjuk, mi történik majd. Bármi is, én csak mosolyogva figyelhetem az egész jelenetet hátradőlve a kényelmes székemben otthon.
- Kedves Amelia, nem is gyanakszik, hogy a drága férje mit is tesz az Ön háta mögött? - kérdezem tőle sejtelmesen, miközben leteszem a koktélpoharat az asztalra, az övével szemben pont. Kicsit még hagyom benne őrlődni a gondolatokat a fejében, kicsit találgasson, hogy mit is tehet a férje. Természetesen semmi olyant, ami a kapcsolatuknak ártana. Még is a hazugság képes kegyetlen, és hatásos dolgokra.

• Short Hair • remélem jó :$ •
Vissza az elejére Go down

Vérfarkas
Faye Charpentier
Saphir 24 Bar Tumblr_p00wt8wq9i1wwbdveo1_250
Tartózkodási hely :
new orleans is my home ★ ☆
Hobbi & foglalkozás :
fighting for equality ★ ☆



A poszt írója Faye Charpentier
Elküldésének ideje Csüt. Okt. 06, 2016 5:25 pm
Ugrás egy másik oldalra
oh, darling, you can't handle me
berenice & faye

Hogy mi volt az első gondolatom, amikor megpillantottam a nőt? Az, hogy gyönyörű. Női szemmel nézve is igazi, különleges szépség, egy vadmacska, akinek a férfiak a lábai elé omlanak és a nők kisebbségi komplexussal kezdenek küzdeni a közelében. Vérvörös ruhája csak dobott egyet ezen a képen, tényleg úgy festett, mint egy ragadozó, akinek eljutni a szintjére is nehéz, nemhogy megharcolni vele. Egy röpke pillanatra majdnem fogtam magam és sarkon fordultam, aztán rájöttem, hogy én nem egy átlagos, szürke kisegér nő vagyok. Lételemem, hogy a tőlem félelmetesebbnek tűnő és magukat veszélyesebbnek gondoló egyénekbe belerúgjak, miután ezt az aprócska, nem mellékes tényt realizáltam magamban már nem volt nehéz felrajzolni a mosolyt az arcomra. Az enyhe túlzás lett volna, hogy hozzá hasonlókat eszek reggelire, de azért jó hogy nem már megijedek tőle. Mert ijesztő is volt: a szép, kedvesnek tűnő mosolyban biztos voltam, hogy nem igazi. A szeme elárulta, hogy semmi jóban nem mesterkedik.
- Van egy olyan érzésem, hogy pontosan tudja, ma érkeztünk és az utazás elég fárasztó dolog. - A keze puha volt, selymes, de a kézfogása határozott. Mondtam én, bármikor felismerem a hozzám hasonlókat. - Úgyhogy bocsásson meg, ha nem vagyok elragadtatva attól, hogy alvás helyett itt ücsörgök. - Főleg úgy, hogy 1. Kevin nem tud róla és 2. már tuti szúrósa nézett volna rám a stílusom miatt, viszont jelenleg ennyire tudtam visszafogni magam, nem ehhez az időzónához és ilyen beszélgetésekhez vagyok kalibrálva.
- Köszönöm, de jobban ügyelek az egészségemre ahhoz, hogy ilyenkor kávét igyak. - Ez igaz volt, egész éjszaka forgolódni fogok, ha csak egy kortyot is iszok. A koffein nagy barátom, a kávé nagyon ízléses volt és normális esetben a kezeim közé vettem volna, hogy azt szürcsölgetve gyönyörködjek a kilátásban, ám most az első az volt, hogy észrevettem: egyedül vagyunk. Csak ő és én, két pincér és a terem másik végében az ajtónál álló, 2 méter 40 centi, 200 kilós izomtömegek. Ez új, ilyen szituba még nem keveredtem.
- Kevin csak annyit szokott elmondani az üzleteiről, amit muszáj tudnom, én pedig nem kérdezősködöm. Ért a munkájához, az ügyfeleinek még nem okozott csalódást és ezt valószínűleg Ön is tudja, ha egyáltalán felmerült magában a lehetősége annak, hogy a férjemet bízza meg. - A hangszíne egy pillanatra nagyon váltott, akkor érezhettem meg 100 százalékosan, hogy itt van az a kiskutya elásva. Próbálhat mézes-mázos lenni, nekem bőven elég volt, hogy egy tizedmásodpercnyire előtört belőle a vipera. Ez volt az oka annak, hogy kihangsúlyoztam a "férjemet" szót, a nyakamat rá, hogy nem tetszik neki. - Számomra most az a legfontosabb kérdés, hogy miért? Miért akar megismerni? Általános vélekedés, hogy nem jó, ha a munka és a magánélet keveredik.

Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Okt. 06, 2016 9:17 am
Ugrás egy másik oldalra
Faye&Berenice.
you're princess? but i'm the queen
Minden figyelmem a világos falon lógó órán helyezkedik el, várva az időt, mire az a nő ideér. Időközben a tekintetem meredté válik, és csak elmélkedem mindazon, hogy normális vagyok -e. Amióta a gyermekemet elveszítettem, nem érzem az óta sem önmagamat, hogy igazán én volnék, aki. Rengeteg minden lenne a teendő, de még is Kevinnel foglalkozom szinte már betegesen. Én csak egy férfire vágyom, aki szeret... De persze szívem mélyén pontosan jól tudom, hogy Kevinnek csak az a cafka kell, nem pedig én. És én soha nem is fogok neki kelleni. Ezt már régebben megértettem és feldolgoztam, de mi sem jobb annál, ha fájdalmat okozhatok a gerlepárnak?
A testhez simuló, vörös koktélruhámat megigazítom magamon, majdan kezeimet a szék két oldalán pihentettem nyugodtan, míg az ajtót figyeltem, mint valami kígyó.
Időközben egy felszolgáló áll meg mellettem, kezében egy ezüst tálca, melyen két habos kávé volt. Nagy odafigyeléssel lerakta az előttem lévő üvegasztalra mindkettőt, s két kanalat is társított a két fehér csésze mellé.
- Köszönöm, kedvesem. - Néztem fel a nőre kedvesen, s egyet intettem, mely hatására el is távozott az asztal közeléből. Az egész helyiséget kibéreltem csak ezért a beszélgetésért, úgyhogy Amelianak egy szava sem lehet, hogy milyen helyre rángattam őt el.
Ezt követően kis idő telt el, s nyílt az ajtó.
Egy csinos hölgy lépett be rajt, felém tekintve. Vöröslő haja gyönyörűen omlott le vállaira, s minden bizonyára ez a szépség elárulta, hogy Kevin feleségéről esik szó. Kevinnek igen csak jó az ízlése, de nem kell sokáig egymás társaságát élvezniük, azt garantálhatom.
- Üdvözöllek, Amelia. - Állok fel a székből, ezzel megadva a tiszteletet neki, és a kézfogást viszonozom, majd az asztal túlsó részén lévő üres székre intek, hogy foglaljon helyet. Még egy finom kávé is várja őt ott, csakhogy ne érezze úgy, hogy ellenségeskedni akarok most vele. Nem szeretném őt bántani, ő az utolsó ember, aki most engem érdekel. Nekem ő csak egy kifogás, hiszen az üzletet nem szeretném átnyújtani Kevinnek. Mindössze csak tönkre akarom őt tenni, amiért semmibe vesz. A felesége itt másodlagos tényező, mindenesetre szívesen megismerném, mitől is jobb ő nálam, mint én magam.
- Oh, nem szándékoztam ezt leírni a levélben. Tartottam volna attól, hogy Ön most nem lenne itt abban az esetben. De ezzel ne foglalkozzon. Viszont kértem magunknak valamiféle kávét, hogy kedveskedjek is. - Tekintettem félre egy pillanatra, majd újra tartottam a kontaktust.
Végül helyet foglalok,mint az előbb. jól esett az előbb felállnom a helyemről, hiszen eléggé rég óta ültem már ott. De kénytelen voltam eljönni jóval előbb, ugyanis a helyet szerettem volna felvizsgálni, hogy valóban betartotta -e a szavát az, akinél kibéreltem erre a kis időre.
- Az ittléte oka mindössze Kevin üzlete végett van így. - Vezetem be egy kicsit az egészbe, de persze nem óhajtom elárulni az igazat, amiért itt van. Valószínű eléggé nagy botrány lenne belőle, ha kitudódna, hogy Kevint szeretném tönkretenni azzal, hogy szétválasszam őket. Ha mindez megtörtént, akkor Kevin a következő barátnőjével és feleségével is így fog járni. Mindegyiket egytől egyig elválasztom tőle, egészen amíg engem nem akar majd.
Ám a nőről ordított, hogy sejti a szándékomat, hiszen a legkevésbé sem nagy örömmel tért be ide. Ez igazán elkeserít most engem.
- Egy üzletet szeretne, de persze semmi sincs ingyen. A feltétele az volt, hogy megismerjem Önt, hogy még is kinek fogom átadni az üzletet, ha már egyszer lemondok róla. - A tekintetemet le sem vettem róla. Olyan voltam akárcsak egy kígyó, aki készül lecsapni egy kisegérre. De persze elterveztem, hogy udvarias és kedves leszek, de úgy látszik, nem tudok magamnak parancsolni.
- Mondja csak, Kevin beszélt magának erről az üzletről? - tettem fel a kérdésemet érdeklődve, miközben fejem megtámasztottam, ahogy kézfejemet állam alá helyeztem.
• Short Hair • remélem jó :$ •
Vissza az elejére Go down

Vérfarkas
Faye Charpentier
Saphir 24 Bar Tumblr_p00wt8wq9i1wwbdveo1_250
Tartózkodási hely :
new orleans is my home ★ ☆
Hobbi & foglalkozás :
fighting for equality ★ ☆



A poszt írója Faye Charpentier
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 20, 2016 6:23 pm
Ugrás egy másik oldalra
oh, darling, you can't handle me
berenice & faye

Nem volt nekem elég az, hogy több ezer kilométer kellett utaznom, hogy aztán megtudjam, hogy hiába próbáltam haditervet készíteni az eredményes látogatás érdekében, nagyjából semmi sem fog összejönni, mert egy nő az én drága, agyonütnivaló kamu férjecském elfelejtette közölni, hogy egy nőhöz jövünk. Egy nő teljesen máshogy működik, mint egy férfi. Más mögöttes célok vezérlik, ravaszabb, nehezebb rávenni bármire is, főleg, ha egy olyan ragadozóról beszélünk, mint akit a képeken láttam. Süt róla a magabiztosság és bár annak én sem voltam híján, volt egy olyan érzésem, hogy nem a holnapi nap lesz az, amikor már csomagolhatok is vissza a bőröndbe és indulhatok haza.
Csakhogy a nap fénypontja kétségtelenül a végén ütött be. Akár pillanatragasztót is csöpögtethettem volna a szemeimbe, akkor sem tudtam volna őket lecsukni, a szervezetem nem reagált az alvás iránt táplált vágyaimra. Úgy döntöttem, zargatom kissé a húgomat és kikérdezem, mi történt az elmúlt pár órában, ám szöszmötölést hallottam a szoba ajtaja felől, pár másodperc múlva pedig, miután a zaj elhallgatott, láttam, hogy egy borítékot csúsztattak be az ajtó alatt. Az volt az első gondolatom, hogyha levélbomba, felrobban a kezemben, viszont elvileg Kevinnek küldték a hülye maffiás haverjai, akkor visszajövök a halálból és végzek vele. Pont így, álmában. Ilyenkor úgyis olyan volt, mint egy kisbaba.
Ám tévedtem, a borítékon az én nevem állt. A kamu nevem, de mivel egész nap rögzítettem magamban, szinte már a magaménak éreztem. Mégis ki akarna nekem levél formájában küldeni bármit is? Senki másnak nem kellene tudnia, hogy itt vagyok, méghozzá ezen a néven. Kinyitva a borítékot nyert értelmet minden: gyönyörű kézírással firkantottak fel pár szót a papírra, miszerint egy órán belül a megadott helyen nem más vár, mint Berenice Hill és külön kérése volt, hogy egyedül menjek. Hirtelen köpni-nyelni nem tudtam és nehezemre esett visszafogni magam, hogy felkeltsem Kevin és ismét megkérdezzem tőle, hogy mi a fenébe rángatott bele… úgy döntöttem, megnézem én magamnak ezt a nőt, úgyhogy gyorsan átöltöztem és beültem egy taxiba.
A bár ahová hívott maga volt a pompa. A kilátás gyönyörű volt, ez a világ teljesen más volt, mint az, amihez hozzászoktam. Számomra idegen és kissé taszító is, bár kétségszívül csodaszép… de vettem egy mély levegőt és az arcomra rajzoltam egy kedves mosolyt, amikor megláttam a nőt. Tényleg nem kispályás, mintha ő lett volna a város királynője. Csupán azt nem tudta, hogy hiába kell eltitkolnom, én is hozzászoktam már ahhoz, hogy vezéregyéniségként viselkedjek, nem csapott arcon a kisugárzása. Rossz lóra tett, ha azt hitte, megrökönyödöm.
- - Maga nyilván Berenice. – Állapítottam meg elé lépve. – Amelia. – Nyújtottam felé a kezem. – Ha nem bánja, rögtön meg is kérdezném, hogy mit keresek itt ilyenkor?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Aug. 20, 2016 3:17 pm
Ugrás egy másik oldalra
Faye&Berenice.
you're princess? but i'm the queen
Monaco egy gyönyörű hely, mondhatni az előkelőek paradicsoma. Szerencsésnek mondhatom magamat azon téren, hogy nekem megadatott mindaz, hogy én ilyen helyeken lehessek. Japán, New York, Belgium, Bahamák, mi kell ennél több a szép és gondtalan élethez? De persze, senki ne higgye azt, hogy teljesen boldog vagyok. Nyilvánvalóan a luxus mellett nem szólok semmit, viszont annál inkább bosszant, hogy voltaképpen szeretetből egy cseppnyit sem meríthettem magamnak soha. Valamiért mindig elkerült az az érzelem, és többnyire már csak a fukar és keserű énem kezd belül emészteni. Még is csinálom, és egyáltalán nem állok le semmilyen téren. Ha már egyszer így alakult az életem, akkor miért nem csinálhatom végig így? A szüleim sem voltak sohasem szeretetben, még is mindenük megvolt akkor. Nem szenvedtek semmiben sem hiányt, ahogyan most én sem.
Az én életem mindig forog és pörög, ahogyan most is. Találkoztam nem régen egy férfival, aki eléggé elvonta az összes figyelmemet, és megvallva kis híján az eszemet is majdnem elvette pusztán néhány szava. Még is a ravaszságom túljárt az ő eszén is, s ott kötött ki az ügyünk, hogy hadd ismerjem meg az ő állítólagos feleségét. Az üzlet ára mindössze ennyibe kerül, de ki mondta, hogy a szavamat be is tartom? Megismerem a feleségét, utána már csak annyi lesz a dolgom, hogy szétválasszam őket egymástól. Az összes célomat elértem már itt az életben, akkor ezt miért ne sikerülne? Sőt, mi több, gyerekjáték lesz számomra, hogy ők ketten soha többé ne legyenek majd együtt a későbbiekben. Ha kell, még életek árán is, de elérem a célom!
Talán a férfit magamnak akarom, de az is lehet, hogy nem. Ki tudja? Ha odaadó lesz velem, akkor az ő életét még ennél is szebbé tehetem, ezzel ellentétben a feleségét. Az utóbbinak az összes gyenge pontját megkeresem, és azt mind porrá fogom zúzni. Hát nem csodálatos?
Mint egy kígyó, ültem ott a helyemen, várva a beszélő partnerem. A legkevésbé sem érdekel jelen helyzetben a kilátás, pedig volna miben gyönyörködni. Előttünk a tiszta víznek a habjai, minden szemfényt megérdemelne valóban. De engem most sokkal jobban mozgat a tudat, hogy az a nő, aki állítólag Kevin felesége, vajon lesz -e mersze eljönni ide? Ha még is, élete legnagyobb hibáját követi el akkor. Hogy miért? Könnyű préda lesz akkor azonnal számomra, és csak rajtam fog múlni minden, mennyire leszek kegyelmes a kettejükkel.

• Short Hair • remélem jó :$ •
Vissza az elejére Go down

Vámpírboszorkány
Ebony Tate-Smith
Saphir 24 Bar Tumblr_ol8bpmGda01sasfc6o1_250
Tartózkodási hely :
mystic falls, whitmore ✤ ✤
Hobbi & foglalkozás :
i'm trying to be okay ✤ ✤



A poszt írója Ebony Tate-Smith
Elküldésének ideje Kedd Aug. 16, 2016 12:17 am
Ugrás egy másik oldalra
***

Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra
Vissza az elejére Go down
 

Saphir 24 Bar

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Helyszínek :: A határokon túl :: Monaco-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •