Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Aug. 19, 2016 6:36 pm
Ugrás egy másik oldalra
Jessie Earhart
nomen est omen

kor 30 körül

faj esetleg vadász, de rád bízom

Szerepkör levelezőtárs

play by  Scott Speedman, esetleg Hugh Jackman

foglalkozás -

várja csak én Smile

 
Mesélj nekem egy még ismeretlen történetet...   Többféle ötletem is van vele kapcsolatban, az alap az, hogy a két kari nem ismeri egymást még személyesen, de mégis nagyon jól ismerik egymást. Eddig még csak elektronikusan csevegtek, de azt nagyon sokat. Szimpla levelezéssel kezdődött a dolog, szándékos, vagy véletlen módon, ezt kitalálhatjuk közösen, akár Jessie lehet pl. Sasha egy ügyfelének valami beosztottja, bármi. Na szóval levelezni kezdtek és szépen lassan egészen megnyíltak egymásnak, Jessie is olyasmiket árult el, amiket senkinek, Sasha is mesélt a betegségéről, olyan vágyakról, amikről senki másnak. Az utolsó hetekben váltottak ugyan már sms-eket is, de sosem találkoztak, Sasha nem akart, ha netán Jessie még benne is lett volna.
Jessieről igazából nem sok mindent kötnék meg, mivel Sasha vámpír lett tuti érdekes lenne egy vadász szál, vagy vámpírgyűlölő boszorkány, esetleg ember aki retteg a természetfelettitől, mert valakijét vámpírok ölték meg. Úgy gondolnám, hogy valamilyen rákényszerített élete van, rossz házasság, család, akik szerint tudom is én ügyvédnek kell lennie, de ő szívesebben lenne író, vagy vadászok és tőle is ezt várják, de ő inkább vázákat festene, akármi. Very Happy Vannak titkos vágyai, amiket nem osztott meg még senkivel, mert nem meri.
Úgy gondolom érdekes játékok lehetnének belőle, már csak azért is, mert még egy ideig nem is találkoznának, teszem azt külön helyszínen játszva írt hszekkel bonyolítanánk meg a fórum életét is, hiszen ha leveleznek, chatelnek, vagy sms-eznek, akkor nem egy helyen vannak közben. ^^

"Röviden" ennyi az elképzelés, amúgy a fentiek főleg ötletek, de elég rugalmas a kari, de persze szívesen segítek akár ötletelni is bővebben. Smile A pb-ben rugalmas vagyok, bár a közös gifek miatt elég jó lenne mondjuk Scott, és persze a szokásos: légy aktív (nem várok naponta hszeket, de azért ne két havonta menjen le egy kör), ne tűnj el, vagy ha dolgod van akkor azért szólj róla, megértő tudok lenni, ha nem szó nélkül válsz kámforrá és a többi, és a többi. ^^

Vissza az elejére Go down
 

Jessie Earhart

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Jessie Earhart

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •