Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Aug. 23, 2016 11:16 am
Ugrás egy másik oldalra
Zoe Ross
nomen est omen

kor 80 éves (17 éves)

faj Boszorkány

Szerepkör Testvér

play by  Odeya Rush (alkuképes)

foglalkozás -

várja Maggie Ross & Enzo

 
Mesélj nekem egy még ismeretlen történetet...   Te vagy az én drága és egyetlen húgom. Mindig is nagyon jóban voltunk és bármikor számíthattál rám. Sokszor tanultam veled és sok mindent tőlem tanultál meg, mert a szüleink eléggé elfoglaltak voltak. Egyik nap te láttad rajtam egyedül azt, hogy kicsikét megváltoztam. Nem merted megkérdezni, hogy mi történt, mert pontosan tudtad, hogy nem mondanám el. Majd végül másnap anyukánk azt mondta neked, hogy most el kell utaznod hosszabb időre, de valójában az Augustine társaság kezére bíztak, mert féltek attól, hogy esetleg miattam valami bajod eshet. Azon a napon minden megváltozott. A szüleink meghaltak, téged pedig szem elől veszítettelek, én pedig másnap vámpírként ébredtem. Egy nap alatt minden a feje tetejére állt és a boldog családi idill egy pillanat alatt szerte foszlott.
A mai napig nem tudom, hogy élsz, de még az Augustine társaság se tudja. Ők neveltek fel és a saját eszményeikkel tömték tele a fejedet. Csak az ő szemszegükből ismered a szüleink történetét. Egy dolog éltet téged, hogy megtalálj és bosszút állj mindenért, mert úgy gondolod, hogy miattam történt minden és nekem kellett volna meghalnom azon az estén, nem pedig nekik. Nem csak engem szeretnél megbüntetni, de attól se rettensz vissza, hogy Enzo-t bántsd, mert pontosan tudod, hogy számomra ő mindennél többet jelent. Elvakít a bosszú és a düh, de legbelül még mindig az a lány vagy, akit anno ismertem. Egy aprócska remény még mindig van benned, hogy esetleg még se vagyok olyan szörnyeteg, mint amilyennek mondanak. De vajon ez az aprócska szikra elegendő ahhoz, hogy legyőzd a benned lakó sötétséget? Időben sikerül rájönnöd arra, hogy mi is a valóság?
Sokáig az Augustine társasággal éltél, majd amikor úgy érezted, hogy neked is örökké kell élned, akkor megrendezted a saját halálodat és eltűntél a szemük elől. A korodhoz képest igazán erős boszorkány vagy és most szinte semmi és senki se érdekel. Azt is mondhatnánk, hogy olyan vagy, mint egy vámpír érzelmek nélkül.

/Pb és név alkutárgya, de kérlek pb-ben jelezd, ha bármelyiket megváltoztatnád. 40  Nagyon várunk Enzo-val. 31/

Vissza az elejére Go down
 

Zoe Ross

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Zoe Ross
» Maggie Ross
» Maggie Ross
» Gabriella Ross

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •