Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Cora Bouchard-Taylor
Keresem :
my only hope for happiness
Garrett --- Ac175eb70cfd08fed11773123e0bbb82

Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
⊂ the emerald sity
Hobbi & foglalkozás :
⊂ mayor of seattle, leader of the Council



A poszt írója Cora Bouchard-Taylor
Elküldésének ideje Szer. Szept. 21, 2016 6:55 pm
Ugrás egy másik oldalra
- elkelt karakter -
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Szept. 18, 2016 9:26 pm
Ugrás egy másik oldalra
Garret ---
nomen est omen

kor fajtól függ :033:

faj választhatsz!

Szerepkör a veszélyes főnök

play by julian mcmahon

foglalkozás a jogon belül mozgolódsz

várja hát én!

 
Mesélj nekem egy még ismeretlen történetet...   // A név variálható, a faj választható, a play by viszont marad, köszi! :033: tongue  

Mindenki, aki ismer, tudja, hogy veszélyes vagy. Szeretsz vad vizeken evezni, még ha mindezt csak képletesen is értik. Bár ki tudja, talán ez is az egyik meredek hobbid közé tartozik. Régen azt hitted, hogy te majd máshogyan fogsz bánni az emberekkel, ennek ellenére ma már kevesen szeretnek nálad vagy melletted dolgozni, mert kiállhatatlan vagy, az alkalmazottaiddal, beosztottaiddal pedig egyenesen ördögként viselkedsz. Nyilván van féltenivalód, sokan tanulhatnának tőled, ennek ellenére inkább könyvelnek el egocentrikus majomnak, semmint akaratos mentornak. Az asszisztenseid kéthetente cserélnek kulcsot, már nem is veszed a fáradtságot, hogy megjegyezd a nevüket. Valld be, hogy nincs is rájuk szükséged, hisz egy-egy időpontot még te magad is fel tudnál vésni az amúgy zsúfolt határidőnaplódba. Inkább azt szeretnéd, hogy valaki egyben tartsa az életed darabkáit, mert ha magadra maradsz, úgy omlik össze az egész, mint holmi kártyavár. A domináns viselkedésedből viszont semmi áron nem engednél. Tényleg, még mindig meg vagy lepődve azon, hogy szinte hetente újabb és újabb felmondó leveleket olvasol?
De én más vagyok. Sosem hagytam magam eltaposni. Mindent kibírtam, minden megpróbáltatást, amit valaha is rám próbáltak mérni. Igaz, nem az általad preferált korosztályhoz tartozom már, régen kinőttem a friss egyetemisták köréből, de alig harminc évesen még rengeteg bizonyítanivaló áll előttem. Szükséged lenne már egy asszisztensre, aki kordában tartja a dolgaidat, de eszed ágában sincs változni. Talán azért, mert még nem találtál emberedre...
Persze vannak dolgok, amikről jobb nem tudomást venni. Még nem ismerlek, arra sem vetted a fáradtságot, hogy te beszélgess el velem; az előző asszisztensedet szabadítottad rá az utód-keresésre. Azt sem tudom rólad, hogy több vagy holmi embernél, és olyan körökben mozogsz, amit boszorkányként alapjaiban véve ítélek el.

// minden mást tudunk egyeztetni pm-ben. 40

Vissza az elejére Go down
 

Garrett ---

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Garrett Hedlund

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •