A sötétség vagy megszólít
vagy nem vesz rólad tudomást

Share | 

Vámpírboszorkány •• a világ egyik legfurcsább teremtménye vagyok, tele meglepetéssel
† Chatkép :

† Kedvenc dal :
Dreaming with a broken heart
Welcome to my life
My dilemma its You
† Tartózkodási hely :
New York/Mytic Falls
† Hobbi & foglalkozás :
model/headhunter
† Humor :
killer

Aingeal Hearn ÍRTA A POSZTOT
Pént. Szept. 23, 2016 10:42 pm
Becses neved
nomen est omen

kor 25 -27 (ránézésre)

faj Animágus

Szerepkör Legjobb barátnő és kém

play by Beth Behrs (csak ő jöhet szóba)

foglalkozás fejvadász (?)

várja Én, de nagyon  40

Mesélj nekem egy még ismeretlen történetet...  
Kedves barátnőm!
Mégis mit mondhatnék rólad?
A legjobb vagy, mintha a testvérem lennél,  különleges kötelék van közöttünk az első pillanattól kezdve. Bármire képes vagyok érted, te is ugyan így vagy ezzel, igaz a megkötésem miatt is. A barátságunk elég friss, de ez nem számít, hamar megtaláltuk a közös hangot. Még Mystic Falls-ban futottunk össze, azóta elválaszthatatlanok vagyunk, mindkét alakodat előszeretettel használod. Általában macska formát veszed fel, legalábbis én ezt láttam tőled, de ki tudja mire vagy még képes. Az emberi formád olyan, mintha egy földre szállt angyal lennél.  Ezzel szemben te vagy a szemem és a fülem, mióta a poros kisvárosban tartózkodok. Nem tudom eddig mivel foglalkoztál, de felajánlottam neked, hogy gyere velem New York-ba, ahol fejvadászként dolgozhatnánk egy csapatban, amellett végre lenne egy lakótársam.
Vajon, hogy fogsz dönteni? Csatlakozol hozzám?

Az előtörténeted nem akarom megszabni, ahogy a személyiségedet sem, ezekben szabad kezet kapsz. Itt kerültél először említésre, a megismerkedésünk nem egészen a leírtak alapján történt. Minden megbeszélés kérdése. Nagy terveim vannak a karakterrel kapcsolatban. Olyan megalkotót keresek, aki nem tűnik el egy-két hét után, hosszútávra tervezek.
Nagyon várlak barátnőm!!!  31  :szivi:

Vissza az elejére Go down

Legjobb barátnő

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Lily & Sirius
» -= Masamune műhelye =-
» Dohányföldek
» Teknősök Kódexe
» Ninja akadémia