Share | 

Vámpírboszorkány •• a világ egyik legfurcsább teremtménye vagyok, tele meglepetéssel
Chatkép :

Keresem :
Hobbi & foglalkozás :
model
Humor :
killer

A poszt írója Aingeal Hearn
Elküldésének ideje Pént. Szept. 23, 2016 10:42 pm
Ugrás egy másik oldalra

Becses neved
nomen est omen

kor 25 -27 (ránézésre)

faj Animágus

Szerepkör Legjobb barátnő és kém

play by Beth Behrs (csak ő jöhet szóba)

foglalkozás tied a választás

várja Én, de nagyon  40

Mesélj nekem egy még ismeretlen történetet...  
Kedves barátnőm!
Mégis mit mondhatnék rólad?
A legjobb vagy, azon kevesek közül, akikkel jó viszonyt ápolok. Mintha a testvérem lennél, különleges kötelék van közöttünk az első pillanattól kezdve. Bármire képes vagyok érted, te is ugyan így vagy ezzel, - igaz a megkötésem miatt is - talán néha a lehetetlent is megpróbáljuk egymásért. A barátságunk elég frissnek mondható, de ez nem számít, hamar megtaláltuk a közös hangot. Még Mystic Falls-ban futottunk össze véletlenül, azóta elválaszthatatlanok vagyunk, legalábbis MF-ben így volt. Mindkét alakodat előszeretettel használod. A macska formát veszed fel, én eddig csak ezt láttam tőled, de ki tudja mire vagy még képes. Az emberi formád olyan, mintha egy földre szállt angyal lennél, maga vagy a jóság, rólad senki sem feltételezne semmi rosszat.  Ezzel szemben te vagy a szemem és a fülem, mióta a poros kisvárosban tartózkodok. Nem tudom eddig mivel foglalkoztál, de felajánlottam neked, hogy gyere velem New York-ba, ahol fejvadászként dolgozhatnánk egy csapatban, amellett végre lenne egy lakótársam.
Vajon, hogy fogsz dönteni? Csatlakozol hozzám? Én biztos hatalmas öleléssel fogadnálak, ha a csatlakozás mellett döntesz.

Az előtörténeted nem akarom megszabni, ahogy a nevedet, személyiségedet sem, ezekben abszolút szabad kezet kapsz. Szeretném, ha a karakter velem költözne NY-be, de akár maradhat MF-ben is, ez megbeszélés kérdése.
Nagy terveim vannak a karakterrel kapcsolatban. Olyan megalkotót keresek, aki nem tűnik el egy-két hét után, hosszútávra tervezek.
Nagyon várlak barátnőm!!!  31  :szivi:

Vissza az elejére Go down

Legjobb barátnő

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» -= Masamune műhelye =-
» Dohányföldek
» Teknősök Kódexe
» Ninja akadémia
» Thomas Ritter - kicsit másképp, de elkelt!