Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Nov. 08, 2016 9:31 pm
Ugrás egy másik oldalra
'Ash'
nomen est omen

kor faj függvénye

faj Warlock, animágus, vámpírboszorkány, vérfarkas, vérfarkasboszorkány vagy hibrid.

Szerepkör The Most Important Person

play by Francisco Lachowski, Zayn Malik, Nick Bateman, Jon Kortajarena ...

foglalkozás amit szeretnél

várja én nagyon várlak *-*

 
Mesélj nekem egy még ismeretlen történetet...  
Az egyik legmeghatározóbb személy az életemben Ő, ezt határozottan kijelenthetem. Aznap ismertem meg, mikor kiváltottam az átkot. Nem volt szándékos, egy baleset, ami nem szerettem volna, ha ilyen fordulatot vesz. Az egyetlen embernek tartottam, aki nem úgy tekintett rám, mint egy gyilkosra, vagy egy újabb anyátlan korcsra; édesapám annak ellenére, hogy büszke volt, addig próbált ettől távol tartani, még lehetett, így némi dühvel járt, hogy én úgy estem át ezen, hogy őt be sem avatva semmibe egy ideig. Eltűntem pár hétre, Ash vigyázott rám, segített és próbált lelket önteni belém. Nem áldásként, inkább átokként éreztem a nyakamra esni egyszerre a két oldalt. Nem tudtam elbírom-e a bennem élő mágia és a lényem terhét. Te azonban próbáltál a jó útra terelni, és milyen remekül csináltad.
Ennek már 18 éve, hogy történt, rá egy évre elcsattant az első csók köztünk és majd egy évig azt hittem felhőtlen boldogságba is fordul az élet, de nem hazudtoltam meg önmagam. Mániákusan kerestem továbbra is a válaszokat, ráadásul egyébként is nagyon vérmes, néha kibírhatatlan és pofátlan teremtés vagyok, ami - legalábbis én ezt hittem, de aztán lehet te pont ezt szeretted - sok lett. Minden vihar és kimondott szó nélkül váltunk el egymástól. De mi össze tartozunk, ez nem tarthat örökké.
Most, hogy megtaláltam az anyámat, más is történt. Pontosan úgy, ahogy én: magányosan, egyedül tengődsz most. A nyomodra bukkantam közben. Én tudom, hogy azóta se mondtam le kettőnkről, még mindig szeretlek, ezt azonban elástam minden más mellé magamban. Nem kesergek, nem sóvárgok, de az is tény, hogy nagyon nem is kezdeményezek a szükségesen túl kapcsolatokat. Pont mint azelőtt, hogy megismertelek: bezárkóztam, de a jó úton maradtam. Ellenben veled, akivel érthetetlen módon valami történik. Azt hiszem most majd nekem kellene téged a jó felé visszahúzni...


| A PB-re több ötletet is bedobtam, de ha egyik sem, akkor megbeszélés tárgyát képezi. A nevet igazából a megalkotóra bízom, én Ashnek becéztem az ET-mben. Ez lehet csak ragadvány név, keresztnév rövidítés, vagy akár meg is változtathatja. Hogy mi az ő története, illetve abban a 18 évben mi volt vele, mind a megalkotóra bízom. Gyere gyorsan, nagyon hiányzol az életemből. Lehet dráma, akció, valahogy úgy is egymásra találunk, én hiszek benne.  :hatodjmeg: Küldj egy PM-et, ha itt vagy.  :szivi:  |

Vissza az elejére Go down
 

Ash

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •