Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Dec. 26, 2016 9:33 am
Ugrás egy másik oldalra
Ivy
nomen est omen

kor 28 év

faj boszorkány

Szerepkör az elveszett lányom

play by emily de ravin

foglalkozás -

várja én, Victor, és még ki tudja?

 
Mesélj nekem egy még ismeretlen történetet...   // A név alkuképes, és talán más pb-ről is meg tudsz győzni, ha nagyon akarsz - de kösd fel a gatyaszárad hozzá. tongue

Olyan fiatal és törékeny vagy még... azt gondolná rólad az ember, amikor megismer, hogy egy kiegyensúlyozott, boldog családi környezetben nőttél fel, egy szerető, törődő anyával a hátad mögött, és egy olyan apával, akinek a szemében csak akkor csillogott az a bizonyos kis fény, mikor a kis hercegnője ott ült az ölében, egy mesekönyvvel a kezeiben...
De te is tudod, hogy ennek köze sem lenne a valósághoz. Én soha nem akartam senki anyja lenni. A fekete mágia volt a saját családom, amiért még egy baleset következtében a tulajdon testvéremet is beáldoztam... jobb volt neked, hogy nem velem nőttél fel.
Legalábbis azt gondoltam. Valójában jobban hasonlítasz rám, mint arra valaha is számítottam. Talán a gonoszsgára való hajlam tényleg a zsigerekben kezdődik, a génjeinkbe van kódolva; mi más lenne a magyarázat arra, hogy nem vagy különb nálam? Ugyanarra használod a mágiádat, amire én: pusztításra, önmagad kiszolgálására. Ha nem a tulajdon lányom lennél, még büszke is lennék rád. De a saját gyerekemnek mindig is jobbat akartam, még ha a fogantatásodra nem is vágytam.
Eső után köpönyeg. Nem én találtalak meg téged, hanem te engem.  Nem is akárki segítségével (erről pm-ben beszéljünk). Régóta tudod, hol kell majd keresned, és a sértettséged nem ismer határokat. Ismered a történetemet. És készen állsz arra, hogy a háborúban, amelyre jelenleg készülök, ellenem foglalj állást...

Vissza az elejére Go down
 

Ivy ---

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •