Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Somebody in my past

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Suzanne Bishop
Somebody in my past Tumblr_inline_n6bc6i7ii31sxajs2
Somebody in my past Tumblr_pnpb6tyBEs1x8oosvo3_r1_250
Keresem :
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
↷ in the land of gods and monsters
Hobbi & foglalkozás :
↷ journalist



A poszt írója Suzanne Bishop
Elküldésének ideje Szomb. Dec. 24, 2016 1:23 pm
Ugrás egy másik oldalra
- elkelt karakter-
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Nov. 15, 2016 8:38 pm
Ugrás egy másik oldalra
_____  Hiroshi
nomen est omen

kor 400+nak képzeltem el

faj Vámpír

Szerepkör Veszélyes szerelem...?

play by Takahiro Morita (nem kötelező, de nagyon örülnék neki)

foglalkozás Megalkotóra bízva

várja Én de nagyon *_*

 
Mesélj nekem egy még ismeretlen történetet...   Az 1600-as évek vége, Japán. Egy mára már porrá lett, névtelen teaház, ahol először találkoztunk. Te voltál a titokzatos vendég, akitől eleinte tartottam, valami azt súgta, tartsam a távolságot tőled. Mégis, a kötelességem volt szórakoztatni téged. Egy év telt el így, szinte már törzsvendégnek számítottál a teaházban, és mindig engem kértél, és én sosem értettem, miért. De belém szerettél, és azt akartad, hogy örökre melletted maradjak. Sötét nyári éjszaka volt az utolsó este, mikor még halandó emberként láthattam a Holdat; akkor változtattál át, és láncoltál magadhoz örökre. Igaz, akkor nem tudhattad, miféle kínszenvedés lesz az első néhány évtized; hisz egy olyan emberbe szerettél bele, aki már csak a vér szagától rosszul lesz és elhányja magát. De nem adtad fel, végig mellettem maradtál, és megtanítottál mindenre, amit egy vámpírnak tudnia kell az életben maradáshoz. És segítettél, hogy a fóbiámat is legyűrjem, hogy ne akarjak elájulni minden egyes táplálkozás alkalmával. És azt hitted, ez elég is lesz ahhoz, hogy örökké magad mellett tarts. Igen, az évtizedek alatt tényleg beléd szerettem. És épp ezért volt olyan nehéz eltűnnöm mellőled. De egyszerűen nem bírtam már, azt hittem beleőrülök ha még tovább néznem kellett volna a véres lakomáid, azt a kegyetlenséget, ami a kedves mosolyod és a megnyerő modorod álarca mögött rejtőzik. Hisz én tudom igazán, milyen is vagy.
Lassan már 250 éve, hogy utoljára láttuk egymást. Eddig sikeresen el tudtalak kerülni, el tudtam bújni, hogy ne találj meg. De mondd csak, keresel még? Hülye kérdés, ebben egészen biztos vagyok, hisz te sosem adod fel, nem hagyod menekülni azt, ami a tied. és már magam sem tudom, meddig leszek képes távol tartani magam tőled. Hisz egy részem még mindig veled akar lenni, ölelni akar és soha el nem ereszteni. De egy másik, erősebb részem még mindig irtózik az egész lényedtől.
Mondd csak, mihez kezdesz, ha rám találsz?

Vissza az elejére Go down
 

Somebody in my past

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» face your past
» Roxfort Reloaded - The days of future past

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •