Keskeny a határ menny és pokol között
A gonoszok a pokol kapujában sem térnek meg

Share | 

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Chatkép :

Keresem :
Mr Fairy
Kedvenc dal :
Rita Ora - Your Song
Hobbi & foglalkozás :
↷ journalist

Suzanne Bishop ÍRTA A POSZTOT
Szomb. Nov. 19, 2016 7:06 pm
Gratulálunk, elfogadva!
üdvözlünk a diariesfrpg oldalán!

Kedves Shalya,

Nagyon szép arcot választottál a karakterhez, ahogyan a neved is igazán különleges, de nem csak az különleges, hanem te is az vagy. 40 Nagyon vártam ezt a karaktert a másik arcommal és örülök annak, hogy te alkottad meg. 40

Remekül megragadtad a karakter jellemét, miközben tökéletesen kiszínezted mind azt, ami a kiírásban megtalálható volt. 40 Nagyon szeretem olvasni azt, ahogyan fogalmazol, ahogyan megjeleníted az emberi érzéseket, a helyzeteket, illetve mindig van valami különleges a karaktereidben. 40 Nem tudnék egy részt kiemelni, hogy melyik volt a kedvencem, mert az egész et-éd nagyon tetszett és kíváncsi vagyok arra, hogy mi fog még veled ezek után történi és kinek az élete miként fog még inkább felbolydulni. 40
Nem is szeretnélek tovább feltartani, hiszen már nagyon játszanék veled. Embarassed 31 Gyorsan foglalózz, majd mehet is a játék.  :033:
Jó szórakozást kívánok! :hug:

P.S: Köszönöm, hogy megalkottad őt! 41

Vissza az elejére Go down

Boszorkány •• a mágia hatalom, a hatalomért pedig nagy árat kell fizetni
Chatkép :

✿ excuse me, which level of hell is this?
Hobbi & foglalkozás :
✿ i'm bored, play with me
Humor :
✿ happy

Orchydea Shalya Nirvan ÍRTA A POSZTOT
Csüt. Nov. 17, 2016 8:20 pm
*

A hozzászólást Shalya Nirvan összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Máj. 08, 2017 1:02 am-kor.
Vissza az elejére Go down

Shalya Nirvan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal