Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Nov. 20, 2016 1:18 am
Ugrás egy másik oldalra
nolan cyrous
nomen est omen

kor 37

faj vámpírfélék kizárva. amúgy mindegy.

Szerepkör a lányom orvosa

play by kevin mckidd

foglalkozás gyermekorvos

várja én biztosan  ♥️

 
Mesélj nekem egy még ismeretlen történetet...   Te vagy az én kislányom orvosa és be kell vallanom, hogy sosem gondoltam volna, hogy egy gyerekorvos lehet ennyire humoros és könnyed, mint te magad. De te megleptél engem ezt bevallom. Főleg azután, hogy a hátad mögött.. Vagyis nem egészen a hátad mögött, hiszen te álltál mögöttem arról viccelődtem, hogy valószínűleg pedofil vagy. Persze nem vetted magadra az egészet, felnevettél mögöttem, de ettől függetlenül én még mindig elég nyomottul érzem magam, amiért így beskatulyáztalak. De végül azt mondtad, hogy kiengesztelhetlek, ha elmegyek veled vacsorázni, de végül ebből nem lett semmi, mert felültettelek most pedig csodák-csodájára már fél éve nem beteg a lányom, ha egy kisebb náthát elkap, akkor inkább én gondoskodom róla és nem túl természetes módszereket használva segítek rajta, hogy jobban legyen, mert egyszerűen nem bírok eléd állni még egyszer. Bár, ha te jönnél hozzám az ellen nem sok mindent tehetnék, elköltözni az egyszer biztos, hogy nem fogok.

// a play by szeretném, ha maradna az utóbbi időben a szívemhez nőtt a fiatalember, de ha ezt tartana vissza a megalkotástól nyitott vagyok az ötletekre. a név teljesen alkuképes. a faj pedig tényleg nyugodtan variálható csak lényeg, hogy ne legyen semmi köze a vámpírhoz. egy kicsit amolyan játékosabb kapcsolatot szeretnék kettejüknek, ahol igazából egymás idegein táncolnak és, ha vevő lennél rá ne habozz regisztrálni, mert roppantul alkuképes tudok lenni. 40 gyere hamar. 31

Vissza az elejére Go down
 

nolan cyrous

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Nolan ----
» Nolan C. Zenikis
» Nolan Blakwell and his dudes
» Nolan Blakwell szobája
» Wyatt Nolan Reyner

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •