Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
the chipped fairytale

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Dec. 05, 2016 5:35 pm
Ugrás egy másik oldalra
J. A. Munn
nomen est omen

28 év

angel face with devil blood

Seattle

Anne Hathaway

tündér

Julie

sok mindenhez értek

a karakterem saját


Születési idő, hely   1988. május 14. (Rochester, Egyesült Királyság)
Első átváltozás   -
Család   Richard Munn: Én vagyok a szeme fénye, az elsőszülöttje, a kis királylánya, az álmaiban az örököse. Kivételesebb helyzetben voltam, mint az öcsém, én még azelőtt születtem, hogy az üzlete virágozni kezdett volna, így velem több időt töltött kisgyerekkoromban. Megkaptam tőle mindent, szeretetet, esélyt arra, hogy megvalósíthassam az álmaimat vagy csupán azt, amihez éppen kedvem szottyant. Félreértés ne essék, tudom, milyen ember és tisztában vagyok azzal, hogy mások nem látják benne azt, amit én. Mit tehetnék? Ő az apám, nem fordíthatok neki hátat.
Emily Jades: Az édesanyám olyan, mint bármelyik normális anya. Nem tudok rá rosszat mondani. Megvolt a megfelelő anyagi és erkölcsi háttere ahhoz, hogy felneveljen, de ő nem elégedett meg azzal, hogy a világra hozott, aztán majd lesz valami belőlem, hanem nevelt, szeretett, mellettem volt, amikor elsírtam magam, mert nem tudtam leírni az "s" betűt és aggódott értem, amikor egyetemre mentem. Mindent elmond a kapcsolatunkról, hogy majd hozzá hasonló anya akarok lenni.
Mase Munn: A kisöcsém, a féltestvérem, aki még csak 10 éves, de már látszik rajta, hogy megvan a magához való esze. Pörgős kis srác, a nyarat általában együtt töltjük és megpróbálunk év közben is annyit találkozni, amennyit tudunk, de ezt eléggé nehéz kivitelezni.

 

3 hete megcsörrent a telefonom. Az eldobható. A telefonszám ismeretlen volt.
Első szabály: ne ijedj meg. Ettől függetlenül nekem mindig nagyobbat dobbant a szívem, ha a kijelzőn nem azt láttam, amit szerettem volna. Az ismeretlen szám új helyzetet, új embereket jelentett, ami veszélyes is lehetett. Rosszat jelenthetett. Kiskorom óta fel voltam készülve arra, hogy jön egy hír, ami sok dolgot keresztülhúzhat és amikor végre elszántam magam arra, hogy felvegyem a telefont, rögtön tudtam, hogy baj van. Beleegyeztem, hogy fizetem a hívást, aztán mélyet sóhajtottam. Börtönből jövő hívás és az apám hangja. Még mindig jobb, mintha 10 éves korom körül történt volna meg ez az esemény, felnőtten sokkal több lehetőséggel számolhattam és az aggodalmam is kezdett alábbhagyni. Ha bezárták, akkor életben van, ha beszél, akkor nincs semmi baja. Elmondta, hogy délelőtt kapták el Marokkóban és szinte mindenki vele bukott. Vicces helyzet lehet a saját ügyvédeddel egy cellában ülni, fel is kacagtam a hír hallatán annak ellenére, hogy komolyan vettem a dolgot.
Második szabály: semmi másra nincs szükséged, csak az emlékezetedre. Minden más felesleges. A papír, amire írtak, megtalálható, a számítógépen hibásan tárolt fájlok lebuktathatnak, a pénz nyilvános bankszámlán tárolása butaság. A hívás után fogtam magam és jegyet váltottam a legelső New York-ba tartó járatra. Nem várhattam, a lakást ki kell pucolni, ez az egyetlen, ami nincs rajta apám tulajdonainak listáján, mert évekkel ezelőtt az én nevemre íratta. Ez nem jelenti, hogy nem fogják átkutatni és őt ismerve azt az apartmant biztonságos helynek tarthatta... rám maradt a munka, hogy az összes iratot, számlát, pénzt eltüntessem, mielőtt a hatóságok rátalálnak. Nem volt nehéz dolgom, az apám és munkatársai okos emberek, kevés nyomot hagynak maguk után. Egyébként is, nem emberölésről volt szó, csak egy kis illegális üzletről.
Harmadik szabály: Nem tudsz semmiről. Dehogynem, viszont krízishelyzetekben a legokosabb dolog a hallgatás. Nem bujkáltam senki elől, természetesen megtaláltak, behívtak, kihallgattak és szerencsére csak Londonig kellett mennem, nem az afrikai kontinensig. Nem volt semmi, amivel megvádolhattak volna, sehol nem említettek meg, nekem csupán fogalmam volt arról, mi történik, de a magukat okosnak tartó rendvédelmi szervek tagjainak erről sem volt muszáj tudomást szerezniük. Egyedül azt sajnáltam, hogy nem láttam a saját pókerarcomat.
Negyedik szabály: Soha senkinek ne maradj adósa. Kaptam egy fülest, miszerint a lebuktatók apró csel segítségével csalták csapdába az apámat. Tégla került a köreinkbe, a férfi, aki legutoljára került a csapatba, besúgó volt, az angol titkosszolgálat embere. Legalább a 007-est küldték volna, akkor talán elfogadnám, hogy így jártunk... ám úgy döntöttem, nem hagyhatom annyiban. Szemet szemért: ő nem ismert engem, soha nem látott, de én tudtam a létezéséről, arról, hogy milyen és azelőtt alá akartam ásni neki, mielőtt elkezdtem volna ostorozni magam, amiért azt mondtam apámnak, jó ötlet bevenni.
Ötödik szabály: Bármiről legyen szó, gondold át kétszer. Megvolt a magamhoz való eszem és ez messze túlmutatott azon, hogy az egyik legnevesebb egyetemen szereztem ügyvédi diplomát és dolgoztam a biokémiai doktorin. Ravasz vagyok és bosszúálló, a véremért bármit megtennék. Nem volt más hátra, mint megtalálni Mr. Conner-t, kifacsarni a szívét, közben pedig valahogy kihozni apámat a börtönből. És odaérni a 11 órási ügyfeleimhez.  

Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Suzanne Bishop
the chipped fairytale Tumblr_inline_n6bc6i7ii31sxajs2
the chipped fairytale Tumblr_pnpb6tyBEs1x8oosvo3_r1_250
Keresem :
Kedvenc dal :
Tartózkodási hely :
↷ in the land of gods and monsters
Hobbi & foglalkozás :
↷ journalist



A poszt írója Suzanne Bishop
Elküldésének ideje Hétf. Dec. 19, 2016 12:14 pm
Ugrás egy másik oldalra
Gratulálunk, elfogadva!
üdvözlünk a diariesfrpg oldalán!

Kedves Julie,

elnézésedet kérem, amiért ennyire megvárakoztattalak, de most már itt vagyok, így nem menekülhetsz el. Smile Mindig öröm látni azt, amikor egy-egy ritkaságba menő fajba hoznak úgy karaktert, és a tündérek is idetartoznak. Illetve a végső választott arcod is remekül illik a karakteredhez. 40 Kíváncsian vártam, hogy milyen tündért köszönthetünk a köreinkben, de talán nem túlzás azt mondani, hogy Heavennel talán jól kijönnétek, mert a bájos arcotok és a tündérlét ellenére egyikötöket se kell félteni. Very Happy
Igazán érdekesen sikerült megalkotnod az előtörténetedet, ami még inkább feldobta az olvasás élményét, hiszen mindig is jó látni azt, amikor nem hagyományos keretbe öltöztetik az életútjának egy részét a karakternek. Smile Nem is szeretnélek tovább feltartani, hiszen remekül tudsz bánni a szavakkal, így nem kérdés, hogy el vagy fogadva. Very Happy

Gyorsan foglalózz, ha még nem tetted meg, majd mehet is a játék! Kellemes időtöltést kívánok! Smile


Vissza az elejére Go down
 

the chipped fairytale

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Tündérek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •