Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Amphitrita Riannon Holbrook

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Dec. 09, 2016 11:09 am
Ugrás egy másik oldalra
Amphitrita Riannon Holbrook  
nomen est omen

21

Red Queen

Seattle

Holland Roden  

Animágus

Amphi

Diák

a karakterem saját


Születési idő, hely   1995. november 2. Seattle
Első átváltozás   tizenhárom évesen
Család   Apa; Magnus Holbrook; halandó: Apámmal eléggé belsőséges a kapcsolatunk. Sokkal közelebb állok a szívéhez, mint az öcsém vagy a húgom. Én magam sem tudom, hogy miért. Egészen születésem óta úgy kezel, mint az egyetlen hercegnőjét, az egyetlen gyermekét, amit imádok, de néha kellemetlen, hiszen a testvéreimet elhanyagolja.

Anya; Dorothea Holbrook; animágus: Édesanyám elég korán meghalt. Éppen akkor, amikor az öcsém született. Elpattant egy ér az agyában, és az orvosok - akár mennyire is próbálkoztak - nem tudták megmenteni. Apa azóta rabja az alkoholnak, s csak én vagyok az aki kezelni tudja ilyenkor.

Nevelőanya; Martha Komikura: Martha nagyszülei Vietnamból emigráltak Amerikába a Vietnami háború idején. Ő rá néhány évvel született, teljes egészében amerikainak. Úgy viselkedik, nem tartja a hagyományokat. Apával három éve vannak együtt, már nálunk lakik ő, és a lánya is, Jesabelle, akit csak Jessie-nek hívunk. Nem mondom, hogy világi pajtik vagyunk, inkább csak elviselem azért, mert látom, hogy apa jobban van, mióta ismeri.

Mostohahúg; Jesabelle Komikura: Jessie nem ismerte az apját. Elhagyta őket, amikor még csak Martha hasában lakott. Nagyon visszafogott, visszahúzódó lány, teljes mértékben az ellentétem, talán éppen ezért is jövünk ki ilyen jól. Mintha valóban testvérek lennénk.

Öcs; Nicholas Perseus Holbrook;  Az öcsém. Három évvel fiatalabb nálam, és rendíthetetlenül nevelhetetlen. Mindig én kaparom össze, amikor részegen ténfereg valahol, vagy csak a saját hányásában próbál éppen megfulladni a szobájában. Nagyon kötődöm hozzá, talán jobban is, mint kellene, hiszen az ő oldaláról ez a törődés nem mindig érkezik vissza.

 

Felnyitom opálszín szemeimet, végigpillantok hófehér, fekete pöttyökkel tarkított macskához hasonlító mancsomon, s felkacagok magamban. Persze csak fejben, hiszen egy leopárd elég nehezen tudna vigyorogni. Végigvágtázok az erdőn, mint valami cica, szarvasokkal kergetőzöm és kikuncogom őket, hiszen azt hiszik, ők lesznek a vacsorám, pedig egyáltalán nem. Gyerekkorom óta tudom, hogy mi vagyok. Egész fiatalon változtam át először, és az óta be kell vallanom jobb szeretek leopárd képében galoppozni, mint emberként.

Ahogyan a patakparton heverészek, és a hasamat süttetem a felkelő nap fényében minden olyan békés. Ritkán tudok így lazulni. Mancsommal próbálom elkapni a lepkéket, de mindig kicsúsznak a körmeim közül. A szomszédos bokor megrezzen, és én vadállati gyorsasággal vergődöm magamat négy lábra. Persze, nem sok állat nagyobb nálam, de egyszer már megszoptam egy medvével, és azt nem szeretném még egyszer megtapasztalni. Opál pillantásom a bokrot fürkészi, s hamarosan meg is látom, hogy mi zavarta meg idilli nyugalmamat. Egy farkas. Egy hatalmas, sötét farkas, mogyoróbarna szemekkel. Úgy bámuljuk egymást, mintha egy kibaszott verseny lenne az, hogy ki bírja tovább bűvölni a másikat a szemével. Persze engem nem a személye érdekel. Elővigyázatosan felmérem az erőviszonyokat, hogy tudjam, hogyan kell kezelni, ha rám, támad. Valamicskével nagyobb vagyok, és az ő karcsú testalkatához képest az enyém valamivel masszívabb. Ugyan ott tartunk, ahol eddig minden ilyen lény az elmúlt évmilliókban. Kutya-macska harc.
Felém lép, de nem mozdulok. Csak nézem. Talán vissza kellene változnom, és akkor odébb állna. Akkor is, ha az emberi alakomban egy százötvenöt centis, vörös hajú leányzó vagyok. Végül nem teszek semmi drasztikust, fejet hajtok az állat előtt, ezzel jelezve, hogy szándékaim rohadtul békések, és sarkon fordulva elgaloppozok onnan. Csessze meg, hogy megzavarta a lelki nyugalmamat.

Meg sem állok a legközelebbi kényelmesnek tűnő zugig, ahol nyugodalmasan visszaváltozhatok. Itt pakoltam le a ruháimat is, egy fa odvába gyömöszölve, mielőtt átalakultam. Lefekszem a földre és erősen koncentrálok, hogy beindítsam az átváltozást. Érzem, ahogyan erős fájdalom hasít a gerincembe és a csontjaim visszacsúsznak eredeti helyzetükbe. Lehunyom a szemem és összepréselem a számat, hogy ne adjak ki jajgató hangokat. Csendben is vonzom a farkasokat, emberként csak nem akarok találkozni a kis falkájával is…


Vissza az elejére Go down

Vámpírboszorkány
Ebony Tate-Smith
Amphitrita Riannon Holbrook  Tumblr_ol8bpmGda01sasfc6o1_250
Tartózkodási hely :
mystic falls, whitmore ✤ ✤
Hobbi & foglalkozás :
i'm trying to be okay ✤ ✤



A poszt írója Ebony Tate-Smith
Elküldésének ideje Csüt. Dec. 15, 2016 3:21 pm
Ugrás egy másik oldalra
Gratulálunk, elfogadva!
üdvözlünk a diariesfrpg oldalán!

Kedves Amphi! Smile
Különleges név, gyönyörű arc, fiatalság, mi több kell még? Na ne aggódj, azért természetesen végigolvastam a történetedet, nem vittek el ezek a dolgok, sőt, az sem, hogy animágus vagy: mindig örömmel tölt el, ha ennek a fajnak a képviselői jelennek meg, mivel szerintem egy igazán mesés alapokkal rendelkező természetfelettiről van szó.
Nincs könnyű életed, drága. Nehéz lehetett anya nélkül felnőni, miközben látnod kellett, mit tesz apukáddal az ital és most az öcséd is belekerült a züllés körforgásába... elismerésem, hogy képes vagy még ép ésszel élni. Nem is csoda, hogy szeretsz "kimozdulni", leopárdként az erdőben császkálni fantasztikus élmény lehet. Ha neked ez a terápiád, akkor hajrá, továbbra is maradj ilyen. Wink
Utadra is engedlek, menj, foglald le az arcod, aztán keress magadnak partnert a játékhoz. Jó szórakozást! Smile

Vissza az elejére Go down
 

Amphitrita Riannon Holbrook

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Boyd Holbrook

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Animágusok-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •