Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vérfarkas
Faye Charpentier
Svetlana (...) Tumblr_p00wt8wq9i1wwbdveo1_250
Tartózkodási hely :
new orleans is my home ★ ☆
Hobbi & foglalkozás :
fighting for equality ★ ☆



A poszt írója Faye Charpentier
Elküldésének ideje Hétf. Dec. 26, 2016 8:26 pm
Ugrás egy másik oldalra
Elkelt karakter!
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Dec. 09, 2016 8:12 pm
Ugrás egy másik oldalra
Svetlana (...)
nomen est omen

kor kb. 300 éves (18. század elején született)

faj Vámpír

Szerepkör Én teremtettem, olyan, mintha a gyermekem lenne.

play by Mindegy, csak vörös hajú legyen és 20-25 év körüli, de azért egyeztessünk róla, hogy tetsszen nekem
is.

foglalkozás -

várja Én

 
Mesélj nekem egy még ismeretlen történetet...  

Idéznék az előtörténetemből: "A 18. században is egy kis kitérőt tettem Oroszországban, amikor az egyik magányos sétám során megláttam ezt a szerencsétlen kislányt. Fiatal, törékeny teste csupa piszok volt, ő maga pedig reszketett a hidegtől. Tél volt, ő mégis az utcán kóborolt, próbált pénzhez vagy élelemhez jutni, ezért pedig bármire hajlandó volt. Bár még csak 13 éves volt, mint tudjuk, ebben a perverz világban sokak számára tökéletes kielégülési forrást jelentett, én pedig megsajnáltam. Magam se tudom, hogy miért tetem, de hidegvérrel törtem el a nyakát annak a kövér pacáknak, aki az egyik sikátorban éppen magáévá akarta tenni a gyermeket, amiért Svetlana némi kenyeret kapott volna csak cserébe. Nem tudtam, és soha nem is kérdeztem tőle, hogy hányszor tették már ezt vele, egyszerűen csak segítettem rajta, mindenféle hátsó szándék nélkül. Nem sok emberi érzelmet mutattam Sonja halála óta, de Svetlana vörös haja, és angyali arca rá emlékeztetett. Teremtőm nem volt éppen angyali teremtés, de külseje nagyon is hasonlított egy ilyen tökéletes lényéhez, Svetlana-ban pedig őt láttam.
Magamhoz vettem tehát a gyermeket, így telepedtem le egy kis időre ismét Moszkvában, ahol figyelemmel követhettem családom életét is. Az évek gyorsan teltek, a kicsi lány pedig kész nővé érett, és idő közben különös vonzalmat kezdett el táplálni irántam. Bár engem is Sonjára emlékeztetett, mégis, kiskora óta neveltem őt, soha se éreztem úgy iránta, mint egykori szerelmem iránt. A lányom lett, a büszkeségem, mivel mindazok után, amit átélt, képes volt felülemelkedni a múltján, felállni és erőssé válni. Ő lett a tökéletes gyermek, ki végül csatlakozott hozzám a halhatatlanságban.
Tisztában voltam érzéseivel, mégse engedtem soha a közeledésének, egy idő után pedig úgy láttam, hogy már boldogul nélkülem. Épp elég időt töltöttem szülőhazámban, ideje volt továbbállnom, őt pedig útjára engednem. Túl sokáig apáskodtam fölötte, Svetlana világot akart látni, melynek felfedezésében csak egy ideig voltam a partnere, ugyanis akadt még elintézetlen ügyem. Időnként tehát külön váltunk, de mindig rám talált, mostanra pedig, a modern technológiáknak hála könnyedén fenn tudjuk tartani a kapcsolatot, a távolság immáron nem jelent akadályt."

//Örülnék, ha Svetlana még mindig vonzódna Dimitrijhez, akár szerelmes is lehet belé, de tudja, hogy Dim lányaként tekint rá. Soha se volt közöttük semmi, viszont nem vagyok semmi jónak se az elrontója, így ha a játékok során úgy alakul, lehet bármi, de nem tervezem be. Nem szeretem az ilyesmit megbeszélni, és eddig Dim nem is úgy nézett Svetlana-ra, szóval nem 1-2 játék után történne ez meg, főleg, hogy a karakteremnek eddig csak egyetlen egy szerelme volt, egész életében, így nem esik könnyen szerelembe, bármennyire is kedvelje Svetlanat. Smile
Mindenesetre ez tényleg csak egy lehetőség, lehet teljesen saját élete, akár párkapcsolata is a karakternek, de a Dim és Svetlana között mindenképpen szoros a kötelék, soha se árulná el a lány a teremtőjét.

Az előtörténetemet mindenképpen olvasd el, ha érdekel a karakter, mert Svetlana mindent tud Dimitrij múltjáról, csak azt az egy részletet nem, hogy Dim azért is vette őt magához annak idején, mert emlékeztette Sonjára. Ezt az apró információt meghagynám a játéktérre. Wink

A karakter keresztnevéhez ragaszkodnék és ahhoz, hogy vörös haja legyen, de a PB-t a user dönti el, csak előtte egyeztessünk, hogy azért nekem is tetsszen. Smile //




A hozzászólást Dimitrij Zharkov összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Dec. 26, 2016 8:36 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
 

Svetlana (...)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Svetlana Chenkova

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •