Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Hedda "Happy" Holloway

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Dec. 23, 2016 11:14 am
Ugrás egy másik oldalra
Hedda "Happy" Holloway
nomen est omen

kor 17-18 éves

faj Ember, de akár hordozhat a
tudta nélkül vmilyen másik faj génjét

Szerepkör Legjobb barátnő

play by Lisa Teige

foglalkozás Tanuló

várja Én, Mia és szerintem mások is örülnének neked. 40

 
Mesélj nekem egy még ismeretlen történetet...   Mindig is itt éltél, Mystic Fallsban. Régóta a nagymamáddal élsz, mivel 5 éves korodban meghaltak a szüleid egy autóbalesetben és ő vett magához. Sose volt testvéred, ahogyan az emlékeid is halványak a szüleidről. Egyedül nagymamádnak köszönhetően emlékszel valamennyire rájuk, illetve azoknak a képeknek köszönhetően, amiket mutatok róluk, amikor eléggé nagy lettél. Kedves és barátságos teremtés vagy, ahogyan őszinte is. Szívesen segítesz bárkinek, illetve a középiskolában is könnyedén megtaláltad a helyed.
Te voltál az, aki tavaly szeptemberben is „lecsapott” rám, hogy segítsen beilleszkedni, hiszen korábban én teljesen máshol éltem. Könnyedén megkedveltelek és a legjobb barátomnak tartalak, ahogyan te is engem. Elválaszthatatlanok lettünk az elmúlt hónapok alatt, de a barátok között elméletileg nincsenek titkok, igaz? Sose árultam el azt, hogy mennyi ideje élek valójában, ahogyan azt se, hogy mi derült ki a családomról és rólam. Látod azt, hogy valami emészt, de még te magad se tudod, hogy miként kérdezhetnéd meg tőlem. Talán kicsit abban is reménykedsz, hogy magamtól elmondom, hiszen a barátok nem csak a jó dolgokon osztozkodnak, hanem a rosszabb perceken is.
Imádsz álmodozni, hogy mi lenne ha a könyvekből ismert lények nagyon is léteznének, vagy éppen te valamelyik fajt képviselnéd. Igazi álmodozó vagy, a képzeleted igazán merész dolgokat képes kitalálni, vagy talán még se annyira kitaláció? Pontosan tudom, hogy a világ nem fekete-fehér, de ahogyan a velem kapcsolatos dolgokat se vallottam be teljesen, úgy azt se, hogy amiről néha álmodozol, vagy mosolyogva és jókedvűen beszélsz, az nagyon is valóságos részben. Mosolygós, pozitív és imádnivaló kedves teremtés vagy, és persze ártatlanlelkű is.

|| Név teljesen alkuképes, a pb-nek örülnék, ha a maradna, amennyiben viszont csak ennyi tart vissza, akkor pm-ben megtalálsz és lehet egyeztetni róla. 40 Nagyon várom őt! Ha megérkeztél, akkor kérlek dobj meg egy pm-el. :hatodjmeg:

Vissza az elejére Go down
 

Hedda "Happy" Holloway

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Milena Holloway
» The girl who wanna be happy

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Elkelt karakterek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •