Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás
Jacqueline Bordeaux

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Jan. 07, 2017 9:51 am
Ugrás egy másik oldalra
Jacqueline Bordeaux
nomen est omen

26

Black Swan

hamarosan Mystic Falls

Léa Seydoux

ember

Jackie

virágárús

a karakterem keresett/canon/saját


Születési idő, hely   1990. augusztus 28., Párizs, Franciaország
Első átváltozás   -Család   Fiatalon magam mögött hagytam Franciaországot, miután az apám egy baleset áldozata lett és meghalt, az anyám pedig depresszióba esett, soha többé nem lett önmaga. Ekkor 12 éves voltam, a nagymamám vett magához, így Seattle-be költöztem.  Csodálatos életem volt ott, a nagyi mindig gondoskodott arról, hogy mindenem meglegyen, egyvalamiről azonban nem tudott.... nem járhattam Egyetemre az iskola elvégzése után, hiszen nem tudta volna fizetni nekem. Nem bántam, mert hamar feltaláltam magam a nagyvárosban. Mindig is nagy családra vágytam, szerető férjre, és sok gyerekre, és amikor az álmom megvalósulni látszott, egy pillanat alatt elvették Tőlem. Az esküvőnk előtti napon tudtam meg, hogy a férfi, akit mindennél jobban szerettem, meghalt. Meggyilkolták. A hír hallatán pedig elveszítettem a meg nem születendő gyerekünket is. Bosszút esküdtem a halálukért.

 

Stacey, a pszichológusom aggódva ül velem szemben, tekintetét egy percig sem veszi le rólam. Én azonban meredten bámulok magam elé. Az élet kegyetlen játékot játszik velem, néha úgy érzem, hogy nem ezt érdemeltem volna. Aztán újra elgondolkodok a dolgokon és arra a következtetésre jutok, hogy nekünk embereknek nem jár a boldogság. Hiszen az egyik pillanatban szárnyalsz az örömtől, a másikban pedig semmi másra nem vágysz, minthogy megbosszulj mindent és mindenkit, ami valaha ártott neked. Annak a szörnyetegnek nem volt joga ezt tenni velem, nem volt joga elvenni tőlem Őt. Persze a nagyi mindig is azt mondta, hogy az élet néha kegyetlen, de ez nem így van. Nem az élet a kegyetlen, hanem az emberek, akik másoknak ártanak. Norman Raynor pedig nem csak a vőlegényem halálát okozta, hanem a gyermekemét is, aki alig pár hetet volt a pocakomban, mégis olyan szeretett éreztem iránta, amit senki iránt. Hosszú évekbe telt mire kinyomoztam mindazt, amire kíváncsi vagyok, és elhatároztam, hogy senki és semmi nem állhat az utamban... megölöm azt a gyilkost, aki ki tudja, hány ember életét tette még tönkre.
- Holnap Mystic Fallsba utazom. - szólalok meg végül és végre az aggódó nőre nézek, aki megdöbben a hír hallatán. Neki nem meséltem a természetfeletti lényekről, hiszen valószínűleg őrültnek nézne, ahogyan évekkel ezelőtt én is őrültnek néztem Jacket. Arról viszont tud, hogy bosszút akarok állni a vőlegényem haláláért. Nem tartja helyesnek, és biztos vagyok abban, hogy mindent meg fog tenni, hogy megakadályozzon benne, de ezúttal nem állhat az utamba senki. Elhatároztam már magamat, és senki nem fog tudni lebeszélni a tervemről.
- Mi dolgod neked ott? - kérdi meglepetten, bár nekem van egy olyan érzésem, hogy valahol legbelül tudja a választ. Már évek óta ismerjük egymást, és mostanra már nem csak a pszichológusom, hanem a barátnőm is... azt hiszem.
- Megölöm Jack gyilkosát. - felelem olyan könnyedséggel, mintha az amit mondtam a világ legtermészetesebb dolga lenne. Nem érdekel, ha bolondnak tart miatta, én pontosan tudom, hogy mit csinálok. Nem érdekel ha veszélybe sodrom magam, sok dolog úgy sincs, amiért lenne értelme az életemnek. Szóval történjen, aminek történnie kell.
-Neked elment az eszed?! Ez nem játék, Jaqueline! Az a férfi veszélyes is lehet. Nem engedem... - kiabál rám, majd feláll mérgesen és járkálni kezd a szobában. Nem is értem, hogy miért szóltam neki, hiszen tudtam, hogy ez lesz. Jobb lett volna csak szó nélkül lelépni, és akkor most nem kéne azt hallgatnom, hogy butaság az egész. Neki az, hiszen fogalma sincs, hogy min megyek keresztül. És bár azzal, ha megölöm azt a gyilkost, nem fogom vissza hozni Jacket, de legalább megkönnyebbülök egy picit és talán tovább tudok lépni végre. Ha pedig elbukom... legalább megpróbáltam.
- Mégis hogy fogod megakadályozni? Figyelj... tudom, hogy őrültségnek tartod, de már évek óta nyomozok ez a fickó után. Most végre megvan. Nem szalaszthatom el a lehetőséget... Jack is ezt tenné értem. - az utolsó mondatot suttogva ejtem ki, hiszen még mindig fáj hangosan kimondanom a nevét. Stacey megdöbbenve néz rám, aztán felkapja a táskáját és kiviharzik a házból. Motyog is még valamit, amire nem figyelek oda, hiszen nem vagyok kíváncsi a megjegyzéseire. Én döntöttem, ha tetszik neki, ha nem.

Vissza az elejére Go down

Ember •• A legerősebb vagyok mind közül, ne bízd el magad
Bryan L. Foster
Jacqueline Bordeaux Tumblr_inline_oes899D2Hj1utzj8e_500
Keresem :
■ my girl on the fire
Jacqueline Bordeaux Tumblr_ocqqi45N831vr5m5eo1_250
Tartózkodási hely :
■ actually - mystic falls
Hobbi & foglalkozás :
■ lawyer and teacher in one



A poszt írója Bryan L. Foster
Elküldésének ideje Kedd Jan. 10, 2017 7:42 am
Ugrás egy másik oldalra
Gratulálunk, elfogadva!
üdvözlünk a diariesfrpg oldalán!

Drága Jackie!
Először is, szeretnélek üdvözölni az oldalon! :szeri: Érezd jól magad közöttünk!
Ne haragudj a késlekedésért; siettem, ahogy tudtam. És talán azzal szeretném kezdeni, hooogy... Léa! 40 31 Úgy gondolom, tökéletesen passzol ehhez a sérült karakterhez. A karizmatikus arc, a beszédes szemek... bár ki tudja, talán én látok többet egy színésznőbe, csak mert láttam pár filmben... tongue De mindegy! Inkább térjünk át rád.
Már csak azért is, mert a sztorid nem egy klisé. Azt hiszem, az oldalon még nem volt ilyen, és elég bátornak kell lenned ahhoz, hogy szembe merj szállni valakivel, aki valószínűleg sokkal erősebb, mint te. Egyáltalán mennyit tudsz a vőlegényed gyilkosáról? Tényleg mindenre felkészültél? Úgy legyen! Wink
Tetszett a lényegre törés, nem csavargattad sokáig a dolgokat. Nem tudom, én sokkal jobban szeretem az ilyen megfogalmazást, az ütősséget... de ez az én keresztem. Smile Annyi biztos, hogy levettél a lábamról, köszönöm ezt a reggeli élményt! Smile
Ejtsd útba a foglalókat, majd nyomás a játéktér. Azt hiszem, várni éppen nem vár az, aki tönkretette az életed - és nem is tud róla, hogy létezel -, de épp ez benne a móka. Razz Jó szórakozást!

Vissza az elejére Go down
 

Jacqueline Bordeaux

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Jacqueline ---
» JACQUELINE FLORENT;
» Jacqueline Baquet

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Emberek-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •