Share | 
A topik címe: Olivia Drake

Vendég

A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Feb. 11, 2017 11:39 am
Ugrás egy másik oldalra

Olivia Rose Drake
nomen est omen

29

blackrose

New Orleans

jennifer morrison

vadász

Oliva

felszolgáló

a karakterem keresett/canon/saját

Születési idő, hely   New Orleans 1987. Mar. 05.
Első átváltozás   -
Család   Nem ismertem az igazi szüleimet, otthagytak a kórházban, még csak nem is kerestek fel utána. Számomra a nevelő szüleim sokkal sokkal fontosabb mindennél. sajátjukként neveltek, azonban mégis érezhető volt a későbbi saját gyermekük és a köztem lévő különbség, őt sokkal jobban szerették.
A húgom nem sokáig élhetett, két év volt köztünk és mikor én 19 éves voltam, akkor ő 17, állattámadásban halt meg, legalábbis a rendőrség ezt állította.

Ide jöhet a régen várt előtörténeted. Nincs megkötött szószám, rád bízzuk a lapod hosszúságát, csupán annyit kérünk tőled, hogy minél többet mutass be magadból, és ennek segítségével már megismerhessünk téged.
A forma szabad választású, hozhatsz előtörténet példát, életrajzszerű írást, naplóbejegyzést, levelezést, vagy ami csak eszedbe jut! A kreatív ötleteket nagyon szeretjük, így ne féljetek újításokkal megspékelni ezt a kis részt.
Mint látod viszont, jó ideje nem szerepel az előtörténetben a jellem rész, így az előtörténetedet kell ellátnod olyan részekkel, amely elárulja, milyen is vagy ott, a felszín alatt.
Az alkotás előtt mindenképpen olvasd el a világleírásunkat, a szabályzatunkat, és a választott faj leírását is, hogy biztosan ne érjen csalódás, és mindent rendben találhassunk. A lap megírására két hét áll rendelkezésetekre, csak ezt követően foglalózhattok! Hajrá!

Vissza az elejére Go down

Olivia Drake

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Olivia Swan
» Tim Drake-Wayne/Robin