Whatever anyone does or says,
i must be emerald and keep my color

Megosztás

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Okt. 07, 2012 11:17 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 21  Next
(Jessica lakása)

Kocsival jöttem egy darabig amivel leparkoltam az út szélén, majd a még hátralevő utat gyalog tettem meg a vízeséshez.
Mikor odaértem gyönyörködni kezdtem benne és leültem egy szikladarabra és hagytam, hogy kiszippantsa az összes gondolatom.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Okt. 08, 2012 1:42 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 21  Next
Kellett kis gondolkodás hogy hová is jöjjek merthogy itt nem voltam én annyira jártas. Régen még nem így nézett ki semmi. Szánalmas hogy nem tudok hozzászokni az itteni világhoz.
Megköszörültem a torkomat és így meredtem a tiszta vízre. Esther jutott eszembe. A gyönyörű szemei, a kecses alak.. de ezt kísérte Nik arca és tekintete. Gyűlölt engem.
Megfogtam pár kavicsot, és dobálni kezdtem őket a vízbe, észre sem véve hogy nem vagyok túlontúl egyedül.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Okt. 08, 2012 2:18 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 21  Next
Nem sokáig kellett várni arra, hogy még valaki felbukkanjon itt rajtam kívül, de nem zavartattam magam továbbra is ücsörögtem a sziklán és bámultam a vizet. Őrületesen hiányzott már Andrew. De most nem szabadott erre gondolnom. Azért jöttem ide, hogy megtisztítsam minden vele kapcsolatos gondolatomtól a fejem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Okt. 10, 2012 7:52 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 21  Next
Egy szőke hajú lányn állapodott meg a tekintetem. Mintha gondolkodott volna valamin. Akárcsak én. Talán gyanazért jöttünk ide? Kikapcsolódni? Meglehet.. az nem ártott mostanság a kusza agyamnak.

- Helló! - biccentettem felé úgy, ahogy ezer évvel ezelőtt illő volt kösznteni egy nőt.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Okt. 10, 2012 2:39 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 21  Next
Nem sokkal később rám is köszönt az illető. Kicsit furcsa volt ahogy bólintott mellé, de mindenkinek vannak furcsa szokásai.

- Helló. - Üdvözöltem én is egy halvány mosollyal az arcomon.


A hozzászólást Jessica D. Ashwin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Okt. 14, 2012 2:50 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Okt. 11, 2012 7:55 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 21  Next
Nem is értem, hogy mit vártam, nyilván nem most fog megnyílni nekem, mikor még soha nem is láttott ezelőtt. És ezért nehéz lesz elkapni a beszélgetés szálát, de majd igyekszem megpróbálni.

- Öhm.. ha megzavartam valamiben, hát csak szóljon és továbbállok. - ajánlottam fel mosolyogva. Nem úgy láttam mint aki bánjaa társaságot. Mégis jobbnak tűnt ezt felajánlani.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Okt. 11, 2012 2:16 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 21  Next
Ez a második idegennel való találkozásom. Érdekes emberek vannak itt az biztos. A jó modora igencsak feltűnő volt. Az agyamon végig futott, hogy most megint mibe futhattam bele. De végül is már mindegy.

- Dehogy zavart meg. - Nem akartam letegezni hisz ő sem tette.


A hozzászólást Jessica D. Ashwin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Okt. 14, 2012 2:50 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Okt. 13, 2012 9:14 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 21  Next
- Akkor ennek örvendek. - mosolyogtam rá, és leültem hogy biccentsek felé egyet. - A nevem Fenrir. Fenrir Vidarr. - nyújtopttam felé a kezemet. - Nyugodtan tegezzen csak le. Nem zavar. - mosolyogtam rá bíztatóan. - És benned kit tisztelhetek?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Okt. 13, 2012 7:04 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 21  Next
- Örülök, hogy megismerhettelek kedves Fenrir. - Mosolyodtam el picit szélesebben. - A nevem Jessica, Jessica Ashwin. - Mutatkoztam be én is. Annyit már tudok, hogy egy régimódi ember aki próbál az újkori dolgokhoz szokni. Ezt már szinte az első megszólalásából tudtam.


A hozzászólást Jessica D. Ashwin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Okt. 14, 2012 2:51 pm-kor.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Okt. 14, 2012 2:30 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 21  Next
- Örvendek, Jessica! - telepedtem le mellé, és bámulni kezdtem a víz tükrét, amibe az előbb ő is belebamult.
- Gyönyörű, nem? Ahogy hullámzik a víz.. elmossa a kisebb köveket.. zuhan a víz a sziklákon. - néztem felfelé a vízesésen. - Jó hely a gondolkodáshoz. Ezért vagy itt, nem?
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Okt. 14, 2012 2:50 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 21  Next
Amikor letelepedett mellém újból figyelni kezdtem a vizet és egy mélyebbet szippantottam a friss levegőbe.
- Igen az. - Mosolyodtam el ahogy szinte körbeírta azt ami a fejemben is lejátszódott. - Igen, gondolkodni. Sajnos manapság túl sok mindenen kell.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Okt. 15, 2012 2:42 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 21  Next
NEm voltam még túlzottan otthon a mai világban de sejtettem hogy egy férfihoz van köze annak, hogy ő most itt üldögél és valamin szomorkodik. Azt hiszem hogy szomorú.
- Értem. Ezt sajnálattal hallom. - biggyesztettem le a számat de nem cinikusan vagy gúnyosan. - Férfi ügy? Talán szakítás? Elhagyott? - kérdeztem rá minden lehetséges verzióra.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Okt. 15, 2012 3:00 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 21  Next
- Hát férfi ügy, de nem hiszem, hogy elhagyott volna .. - Ráztam meg a fejemet. - Csak egy ideje nem hallottam róla, bár lehet, hogy ebből most arra lehetne következni.. ahj. Zavaros ez az egész. - Vettem egy mély levegőt, majd az előttem heverő kavicsokhoz hajoltam és belehajítottam egyet a vízbe.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Okt. 16, 2012 2:57 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 21  Next
- Miért nem mész haza hozzá? - kérdeztem tőle. Ez volt a legkézenfekvőbb. Nem? én mit tennék, ha... ha Esthernek szüksége lenne rám? Mennék, hogy utána járjak... erről szól a szerelem.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Kedd Okt. 16, 2012 3:09 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 21  Next
- A testvérénél lakik.. Aztán ha nincs ott nem akarom zargatni őt. - Nagyot sóhajtottam és beletúrtam a hajamba. Magam sem tudom, hogy mi lenne a helyes.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Okt. 17, 2012 6:52 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 21  Next
- Kellemetlen lehet. - sóhajtottam újabbat a hajamba túrva. Szép nő volt. Vagyis még lány, mert... mindegy, ezt a kérdést hagyjuk. Egy szép lányból szép nő lesz.
- Én úgy vélem, az lenne a leghelyesebb, ha most hazamennél és felhívnád. - adtam egy tanácsot neki.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szer. Okt. 17, 2012 2:53 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 21  Next
- Tudom, hogy az lenne a legjobb, csak félek a csalódástól. Hogy megint elhagyott bár ezúttal most egy szó nélkül. Azt nem élném túl még egyszer. Ezért is inkább itt ücsörgök. - Sóhajtottam egyet újból és azon kezdtem el gondolkozni, hogy végül is most miért osztottam meg vele a problémáimat. Mindegy is talán nem lesz ebből nagyobb gond.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Csüt. Okt. 18, 2012 2:42 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 21  Next
- Értelek.. - bólintottam. - Nem könnyű a szerelem, ezt váltig állítom én is.. tudod, évekig szerettem egy nőt még jó régen.. - hagytam ki azt a tényt, hogy ezer éve van már annak. Igaz, még most is szeretem.. de reménytelenül.
- Férje volt. És gyerekei. Mégis.. vonzódott hozzám és.. - Sóhajtottam egyet. - Született egy közös kisfiunk. De ő visszament a férjéhez. Mert őt szerette.. nem engem. Szörnyű érzés, tudom jól. Ezért is... hagyom békén Őt. Nem akaro.. újra csalódni. - motyogam.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Pént. Okt. 19, 2012 7:43 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 21  Next
Végig hallgattam a szív szorító történetét ami teljesen meghatott. De nem adhatja fel ilyen egyszerűen.. - Ha tényleg szereted harcolj érte. Akárhányszor padlóra kerülsz fel kell állnod. Mert ez az út vezet el a boldogságodhoz. Ha egy próbálkozás után feladod.. mi értelme volt? Ahogy mondani szokás szivárvány sincs eső nélkül. Szóval ... ne add fel szerintem. Lehet a férjéhez csak kötelességből ment vissza. Vagy mert gyerekei voltak tőle és nekik nem akart csalódást okozni. - Mondtam buzdítóan és félénken a vállára helyeztem a kezemet.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Okt. 20, 2012 9:40 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 21  Next
A vállamra tette a kezét, és elmosolyodtam erre a gesztusra. - Ez már egy hosszú mese. Több, mint ezer éve tart. - súgtam meg a nagy titkomat, és elmosolyodtam hátha nem ijed meg tőlem így is. Nyilván hjallott már rólunk, hisz' ebben a városban semmi nem marad titokban. - De a ti sztoritok nem lehet ilyen hosszú ideje terítéken. - folytattam toivább, mintha nem valami hatalmas dolgot árultam volna el.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Szomb. Okt. 20, 2012 10:44 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 21  Next
Összevontam a szemöldökömet amikor megemlítette, hogy ez már körülbelül ezer éve tart. De ezen már meg sem lepődök. - Akkor meg? Ha ezer éven keresztül nem adtad fel akkor miért pont most tennéd? Szerintem tényleg szereted. Szóval ne add fel amíg meg nem hódítód. Ezer évet kibírtál most mi még egy pár? - Mosolyogtam rá biztatóan. - Hát igen a mi kapcsolatunk nem tart olyan rég óta az már biztos. De szeretjük egymást és ez a lényeg. Egyszer elhagyott, mert úgy gondolta nem biztonságos vele lennem. Vagyis inkább közös megegyezés volt. De mivel szeretem nem adtam fel utána jöttem és most megint együtt vagyunk.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Okt. 21, 2012 11:45 am
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 21  Next
Magam elé meredve mosolyogtam a feleletén. Tetszett a felfogása, és tetszett az egész lénye, ahogy a problémát kezelni tudta. Kell ennél jobb? Nem, nem hiszem én azt...
- Mitől féltett a barátod? Miért hagyott el? - kérdeztem felvont szemöldökkel. Igazából.. arra tudtam gondolni, hogy valamilyen természetfeletti lény a srác.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Vas. Okt. 21, 2012 5:09 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 21  Next
Nem voltam biztos abban, hogy jó ötlet lenne beavatni egy idegent arról, hogy végül is mi is a barátom. De nem tűnt gonosznak, főleg hisz szerelmes. Az mindenkit megváltoztat. Főleg azokat akik azt hiszik, hogy ők sosem lesznek azok.
- Kiváltotta az átkát.. és féltett. - Haraptam alsó ajkamba és lesütöttem a szemeimet.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Okt. 22, 2012 1:53 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 21  Next
- Vérfarkas az illető. - sóhajtottam megértően. - Megértelek, Jessica. Én is vérfarkas vagyok. És volt kit féltenem, mikor kiváltottam az átkomat. És... az a valaki is félt, hogy a fiam örökölte ezt a gént. Ő... talán nem kellett volna örökölnie. - nyeltem egyet.
Vissza az elejére Go down

Vendég
Anonymous



A poszt írója Vendég
Elküldésének ideje Hétf. Okt. 22, 2012 2:39 pm
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 21  Next
- Van egy gyereked? - Kérdeztem meglepődve. - És ő... Attól a nőtől van akit szeretsz? De nem akarok tolakodó lenni, szóval ha nem akarsz nem válaszolsz. - Nyeltem egyet, mert lehetséges, hogy olyan témát hoztam fel amit nem kellett volna. De viszont akkor már van egy valami ami összeköti őket.
Vissza az elejére Go down




A poszt írója Ajánlott tartalom
Elküldésének ideje
Ugrás egy másik oldalra Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 21  Next
Vissza az elejére Go down
 

Vízesés

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
5 / 21 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13 ... 21  Next

 Similar topics

-
» Vízesés
» Erdő és vízesés
» Erdő mélyén lévő vízesés

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
rising of the mortals :: Helyszínek :: Mystic Falls-


Új posztok
tekintsd meg
Pént. Május 31, 2019 10:58 pm
Laurel O. Delgado
Szer. Május 29, 2019 1:28 am
Katherine Pierce
Kedd Május 28, 2019 8:31 pm
Amren Monroe
Hétf. Május 27, 2019 11:26 pm
Lucille Éamon Vodova
Szer. Május 22, 2019 12:03 pm
Katherine Pierce
Hétf. Május 20, 2019 10:43 am
Shiraz Watson
Szomb. Május 18, 2019 10:03 pm
Aingeal Hearn

• ROTM FRPG •